Şimdi Ara

PlayStation4 ü Kendiniz Ayırtın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar Bugün Sony Center Mağazasına Gittim.Stok Sıkıntısı Felan Olurmu Dedim.
    Olur Dedi Siz Garanti Alıcaksanız İsminizi Yazdırıp Ayırtabiliyorsunuz Dedi.
    Bende İsmimi,Teli Yazdırdım 13 Aralıkda Sizi Arayıp PlayStation4 nüz Hazır Alabilirsiniz Diyorlarmış.
    Yani Sabahtan Gidip Sıra Beklemeye Gerek Yok.
    Ondan Ben Şuan Rahatım Ayırttırdım.
    Sizde Herhangi Bir Sony Center'a Gidip İsminizi,Telinizi Bırakın PlayStation4 nüz Hazır Olunca Gider Alırsınız Rahatça.

• Hepimiz ayırttikta bakalım ayırtilan kadar konsol gelcekmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrawStyle

Arkdaşlar Bugün Sony Center Mağazasına Gittim.Stok Sıkıntısı Felan Olurmu Dedim.
    Olur Dedi Siz Garanti Alıcaksanız İsminizi Yazdırıp Ayırtabiliyorsunuz Dedi.
    Bende İsmimi,Teli Yazdırdım 13 Aralıkda Sizi Arayıp PlayStation4 nüz Hazır Alabilirsiniz Diyorlarmış.
    Yani Sabahtan Gidip Sıra Beklemeye Gerek Yok.
    Ondan Ben Şuan Rahatım Ayırttırdım.
    Sizde Herhangi Bir Sony Center'a Gidip İsminizi,Telinizi Bırakın PlayStation4 nüz Hazır Olunca Gider Alırsınız Rahatça.

sende buna inandın

• Evet bencede siz isminizi yazdırın 14'ünde fln gidersiniz mağazalara bencede boşuna kimse gitmesin 13 aralık sabahı
  • Ben donusyapacaklarina pek ihtimalvermiyom cunku urunun potansiyel magzaya gidip alicak insan sayisi cok fazla ki internetten siparis verenler keza ole,gorevli ariyip haber verip tutma gibi bi sansi olacagini sanmiyorum.

• Bi sony center a bakmıştım bende. Toplamda iki mağazasında 150 kişi isim yazdırmış.Gelecek konsol sayısı en fazla 40-50 :) Sizi üzmek gibi olmasında isim yazdırmayla almanız zor.
  • Ayırtma diye bir durum yok. Sadece ismini ve numaranı yazıyorlar. Sonrada çıktığı gün sizi arayıp cihaz geldi diyorlar. Yani sizin için özel bir ps4 ayırmıyorlar. Giden müşteri alıyor konsolu. Öyle ayırtma gibi bir durum söz konusu değil. Haber vermek için isminizi ve numaranızı alıyorlar.
  • Neden öyle diyorsunuz arkadaşım, belki arkadaş ilk 10-20 kişi içindedir, belki o sony bayisi yetecek kadar getirecektir.

ama kaparo almadan ayırmaları ilginç, kimin kesin alıp kimin almayacağını nereden biliyorlar
  • Şu anda hangi sony mağazasına gitsen ya da telefon açsan hepsi aynı şeyi yapıyor.
    İsmini listeye yazıp 13 aralıkta gelince alırsın diyorlar. Bakalım inşallah herkes 13 aralıkta Ps4 üne kavuşur.
  • akşam gider alırsın o zaman en rahatı
  • Ben atasehir sonycenter 25 aralik onsiparis icin 500tl verdim 13 aralik icin tukendigini soledirler,personel isimleri tektek ariyip haber verene kadar musteri gelip alana kadar tutmasi lazim bunu yapacaklarinida sanmiyorum , insallah yeterli stok olur arayip gider alirsiniz.

• Ben de bu sekilde yaptim.

• Ben ismimi yazdıralı 2 hafta oluyor işin güzel tarafı Sony Center işe giderken yolumun üstünde yani sabah zaten ilk giden ben olacağım büyük ihtimalle çünkü 8:30 civarı geçiyorum ordan.
  • Amerika'da, Avrupa'da onun için birgün öncesinden kuyruğa geçiyorlar.
    Ayırtma falan yapmıyolar. Sadece arayıp geldi diye bilgi verecekler.
    Diyelim ben ayırtmadım, ve cuma günü mağazaya giden ilk kişi benim. Bana ''Size konsol veremiyoruz çünkü sizden önce x kadar kişi ayırttı, size kalmadı.'' mı diyecekler.
    İsmini yazdıranların kesin alacağı ne malum? Kapora falan verdiyseniz birşey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estheim

Amerika'da, Avrupa'da onun için birgün öncesinden kuyruğa geçiyorlar.
    Ayırtma falan yapmıyolar. Sadece arayıp geldi diye bilgi verecekler.
    Diyelim ben ayırtmadım, ve cuma günü mağazaya giden ilk kişi benim. Bana ''Size konsol veremiyoruz çünkü sizden önce x kadar kişi ayırttı, size kalmadı.'' mı diyecekler.
    İsmini yazdıranların kesin alacağı ne malum? Kapora falan verdiyseniz birşey diyemem.

EVET LANSMAN GÜNÜ HOLLANDADAYDIM, BELÇIKAYA BİLE GİTTİM, ONUMDE ARKAMDA VELETLER ALIP GITTI BIZ ALAMADIK, NEYSE DIYIP KOL KAMERA ALIP ÇIKTIK, SATURNDEKI ÇOCUK TÜRK ÇIKTI ON SIPARİŞİ 8 KİŞİ FAZLA ALMIŞLAR NASIL OLDUYSAAA... ONLARDA ARADIK OCAK 4 DE ALACAKLAR DEDI..!!!!

BURDADA AYNI HÜSRANA UGRAMAK ISTEMEM.. ÇOK ARASTIRIYORUM.. ADAMIN ZORUNA GIDIYOR... TAA ORAYA GIDIP ALAMAMAK.. SATURNDE (NL) 12 GB 155 EUROYDU..!

• Bizim burada sony bayisi var ama fazla kalabalık bir yerde değiliz eğer ellerinde fazladan olursa yazarım sipariş ettirirsiniz :)

• 13 Aralık sabahı Cevahir Teknosa ya gitmeyinde nereye giderseniz gibi, aşırı bir izdiham olacak bence orada
  • Bende Sony Center'a isim yazdırdım.Benden önce 11-12 kişi isim yazdırmış.13 aralık sabahı gelip alabilirmiyim konsolu dedim.Adam stok sıkıntısı var alamayabilirsin dedi.Her mağazaya 2-3 tane bırakacaklar herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sabirli olun yahu ilk gunden deli gibi saldiriyosunuz, oyun aldinmi bari bosta durmasin makina

• Ortalıkta Kıll Zone dışında doğru düzgün oyun yok ama bol bol alıcısı var. Şubat'ta seceond son çıkıyordu sanırım. Onun şansına talep büyük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.