Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/242760/

The Forest [ANA KONU]

Uçak kazasının ardından tek başınıza kaldığınız adada gizemli bir ormanda hayatta kalmak zorundasınız ve bir süre sonra adada tek yaşayanın siz olmadığınızı, ete aç mutantların olduğunu öğrenirsiniz. Açık dünyaya sahip The Forest'da yaşayan bir orman, açık dünya, yeşerip büyüyen ve sonra da ölen bir bitki örtüsü bulunuyor. Ağaçları kesip kendinize yiyecek yetiştirmeli ve kendinize sığınacağınız bir alan yaratmalısınız.

Videolar:

Görseller:

The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Simulator dediğine göre diğer survival horrorlardan biraz farklı olacak herhalde,oynamaya değer bir oyun olur umarım
  • Benim ilgimi çekmişti. Beklentim yüksek umarım beklentimi karşılar, hep böyle hayatta kalma tarzında bir oyun oynamak istemişimdir. Grafiklerde gayet güzel görünüyor ama bu fragman çıkalı çok oluyor yenisi ne zaman çıkacak acaba.. Biraz geri planda kaldı sanırım oyun..
  • Oyun müthiş gözüküyor, hele o mutantlar olağanüstü !

Slenderman + I'm Legend Filmi = Mutantlar + Open World = Off diyorum
  • oha müthiş bişiye benziyor
  • Böyle bağımsız korku oyunları çok iyi oluyor ya. Çok başarılı adamlar. Yani korku oyunu yapmak için milyonlar harcayıp sonucunda aksiyon oyunu ortaya çıkarmaya benzemiyor.
  • Farklı bir oyun.İnşallah bizi memnun eden bir yapım olur.
  • Miasmata çakması gibi duruyor.
  • E bu minecraft ın 3D sine benziyormuş biraz
  • güzel oyuna benziyor steam beklicez...
  • Yagami özellikle teşekkür ediyorum sana, güzel ama lafı çok edilmeyen oyunların çıkacağını hatırlattığın için
  • Vay be! Çok şahane bir oyun bizi bekliyor! Takipteyim.
  • Bir şey değil hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

Bu trailer çok hoşuma gitti,bağımsız yapımcılar son yıllarda gerçekten çok iyi işlere imza atıyorlar
  • hayli etkileyici bir trailer olmuş, gerilimi iliklerimde hissettim
  • offf şu trailere bak ya, tek kelimeyle muhteşem üstelik betaymış hala.. Seviyorum bu tarz hayatta kalma oyunlarını, Umarım geniş bir dünya sunarlar bize..
  • The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]
    The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]The Forest [ANA KONU]
    The Forest [ANA KONU]

• Çok güzel görünüyor cidden. Survival'ın dibine vurulmuş.
  • nasıl oynuyorsunuz böyle oyunları ya. korkudan açamam bile :) anlamadığım şekilde oyun oynayınca içine giriyorum resmen. 32 yaşındayım ancak inanılmaz etkiliyor bu tür oyunlar. yalnız kalmamdan kaynaklanıyor olabilir mi acaba :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.