Şimdi Ara

78$'a Full HD Aksiyon Kamerası SJ1000 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
11
Favori
18.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatta bu performansı görünce ağzım açık kaldı.
  • 2 milyara telefon satıp kutuya okadar aksesuar koymayan firmalar var valla helal olsun
  • Bu fiyata böyle bir ürün... Mesut olmasa yatacak yerimiz yok :))
  • Daha once go pro kullandim (3 silver). Cekmeceye attim ve oradan hic cikmadi diye sattim. Bu tur kameralarin kullanimi cok sinirli olabiliyor. Ama bu urunu gorunce biraz once siparis verdim. Cekim kalitesini inceledim. Go pro ve baska bazi kameralarla karsilastirmalari goruntuleri izledim. Benim gibi nadiren ve amator cekimlerde ihtiyac duyanlar icin F/P acisindan bu kamera daha iyi diye dusunuyorum. Go pro da bana gore cok matah bir urun degil. Bence aksiyon kameralarin teknolojisi hala cok vasat. Stereo ses kaydi ve gurultu onleyici, ergonomi, dayaniklilik, hizli otomatik odaklanma, los isik cekimi, HDR cekimi, yuksek hizda cekim (slow motion), zaman aralikli cekim, GPS tracking gibi bircok konuda katetmeleri gereken daha cok yol var. o zamana kadar butceyi zorlamaya gerek yok, bu kamera da fazlasiyla is gorur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 17 Eylül 2013; 3:51:46 >
  • Fiyatına göre iyi bir ürün, hiç yoktan araç içi kamera olarak kullanılabilir.
  • reyis sen bizim her şeyimizsin
  • 1 saat kayıt süresi çok kısa. Onun dışında gayet başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

1 saat kayıt süresi Çoooooooooook kisa.. Kaldi ki 64 GB Hafıza Kartı taktık diyorsunuz, ee o zaman kayıt süresinin takılan hafıza kartıyla alakali olmadığı çıkıyor ortaya... Makinenin şarjı bitmedigi sürece ve hafıza kartında boş bellek olduğu müddetçe kayıt yapması lazim ki işe yarasin...

1 saat bataryasının yapabildiği kayıt süresi. Araçta devamlı şarj altında dediğiniz gibi hafıza kartı dolana kadar kayıt yapabilir
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkozi -- 15 Eylül 2013; 7:22:19 >
  • http://www.youtube.com/user/Techmoan?feature=watch
    Bu adamın incelemelerini de izlemenizi tavsiye ederim.
  • wolkan33 kullanıcısına yanıt
    Cycle Recording aktif edildiğince cihaz videoları otomatik olarak ayarlanan sürelere bölüyor. Yani 3Dk seçili ise bir kere kayıt başlatıldığında durdurulana kadar 3dk'lık videolar kaydetmeye devam ediyor.
  • Çerçeve oranı 1080p olunca o video full HD olmaz, verdiğiniz örnek videodan da açıkça görünüyor, kalite yerlerde, bundan çok daha net 520p'ler gördüm. Bitrate oldukça düşük, buna verilen paraya yazık, hele ki kimse sakın bununla fotoğraf çekmeyi düşünmesin.

Geçenlerde Toshibanın yeni çıkardığı aksiyon kamerası tanıtılmıştı, eğer Goproya göre daha ucuz ise o alınabilir bir kamera olmuş.

Fotoğraf çekmek isteyen arkadaşlara video kameralardan uzak durmalarını ve kendilerine en az Canon Powershot SX 230 seviyesinden başlayan bir makine öneririm.
  • Araç içi için biraz büyük gibi geldi..
  • Güzel ürün güzel fiyat helal.
  • arkadaşlar kamerayı alalı 2 gün oldu. Şarj problemi var diye güncelleme gelmiş yapayım dedim. SD kartta fimwareyi attım pc den daha sonra kameraya taktım açtım ve beyaz ekran sorunu ile karşılaştım. Eski sürümü atmama rağmen sorun düzelmedi. Kamerayı usb ile pc ye taktığım da web cam olarak kullananabiliyorum onla ilgili bir sorun yok. Sorun ne olabilir. İlk aldığım gün fazla ekran şarj yüzünden 5 saat falan açık kaldı ondan ısınıp problem oluşturmuş olabilir mi lütfen yardım edin.

EDİT: Beyaz ekranda tuşlar ile menü de gidiyorum fakat ses var görünütü beyaz. Lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 31 Mayıs 2014; 9:35:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astala Vista Baby

quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Ali Express de bunun nerdeyse aynısı 720p olan 35 dolara var bilginize...

link pls

http://m.aliexpress.com/item/1699621667.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitocak

Arkadaslar satiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj1000-aksiyon-kamera-173007791/detay

80lira karla satıyorsun, bunu ilanında belirtiyorsun ve birde bu konuda herkesin fiyatı bilmesine rağmen ilan koyuyorsun. sana ne diyeceğimi bilemiyorum
    yurtdışı alışveriş limiti 75 € yani 95 dolardır. bu ürün hiçbir şekilde gümrüğe takılmaz. hadi takıldı diyelim (kesinlikle takılmaz) vergisinide eklesen 180 lirayı geçmiyor.

• Bol aksesuarlı, yetenekli ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir aksiyon kamerası arıyorsanız SJ1000 size göre olabilir. Yurt dışından ücretiz kargo ile 73-78$ fiyat aralığında temin edilebilen SJ1000, bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunuyor.

• aparatın fazla olması gerçekten iyi. go proya göre iyi bir tercih olur.
  • Araç için kamera arayışında olanlara yönelik, fena sayılmayacak ürünler çıkmaya başladı. Hausing sayesinde araç içi nem-ısı değişimlerine, toza direnç gösterebilir. Görüntü kaliteside amatör kullanıma yeterli düzeyde.
  • plakayı okur mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.