Şimdi Ara

Manken olmak istiyorum SS li [CİDDİ] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
6
Favori
17.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bolelerini bile aliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipi kötü falan diyenler sanırım kıskançlıktan çatlıyorlar Bakma sen buralardaki çoğu ergen 1.70 anca vardır 90+ kilo falan.Mankenlik olarak ise pek umut bağlama derim 1.90 boylu ne adamlar gidiyor kayıt olmaya onların yanında şansın az.Umutlanma yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazGeyik2

Atarım atmasnınada bir güzel bir makina ile bir profesyonell tarafından çekilmemiş fotoya ben foto demiyorum.Foto konusunda biraz hassasım. Böyle güzel çekilmiş foto olursa koyarım neden koymayayım Ayrıca mankenlik ve oyunculukta araya makyaj faktörleride giriyor.Telle foto çekindikten sonra niye model olayım ben Mesela denizde çekindiğim foto nasıl birden değişik geldi size.Işık yönü ayarlanmamış yüzüm karanlık çıkmış amatör bir foto.Öyle foto koycağıma hiç koymam
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarishaChii -- 19 Ağustos 2013; 21:00:35 >
  • Oyunculugi bilmem ama model veya manken olmak istiyorsan sadece keyif icin yapabilirsin para yok o iste soyleyim,kendim yaptim ama bir sure sonra o ortamlardan biktim diyebilirim ,aranan ozellikler 1.85 ustu boy cok abarti olmayacak bir fizik en az bir bucuk sene vg yapman lazim ,yuz guzelligi bunlar varsa butun ajanslara kayit ol coguna kabul ederler zaten onlerine geleni aliyorlar ,daha sonra ilgi cekersen cekimlere ,standtlara,magaza acilislarina falan katiliyorsun ama aldigin üç beş kuruş tek çare buyuk capli yarismalarda derece yapmak ilgi cekmek icin fizik cok onemli ,yarisma derecen yoksa uç kurusa acilislara gidersin ama hobi olarak yapilabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DogukanPasha

Atarım atmasnınada bir güzel bir makina ile bir profesyonell tarafından çekilmemiş fotoya ben foto demiyorum.Foto konusunda biraz hassasım. Böyle güzel çekilmiş foto olursa koyarım neden koymayayım Ayrıca mankenlik ve oyunculukta araya makyaj faktörleride giriyor.Telle foto çekindikten sonra niye model olayım ben Mesela denizde çekindiğim foto nasıl birden değişik geldi size.Işık yönü ayarlanmamış yüzüm karanlık çıkmış amatör bir foto.Öyle foto koycağıma hiç koymam

oyuncular makyaj yapsa bile tvye çıkacagı için yapıyor dhye bir foto koyacakları zaman yapmıyorlar.. senden hiçbir şey olmaz yukardaki yazdığımada cevab veremedin zaten.

Edit : Alıntı yaptığım mesaja beni sonradan eklemen beni değil seni küçültür madem dhye fotonu koyup bize soruyorsun iş yaparmıyım diye senin foto diyip dememen önemli değil bırakta biz karar verelim foto diyip demiyeceğimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WynTra -- 19 Ağustos 2013; 21:09:26 >
  • WynTra kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.WyanTra yazdığın bütün mesajlara cevap verdim.Ne alıntısı bişey eklemedim .Yanlış gördün herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazGeyik2 -- 19 Ağustos 2013; 21:13:09 >
  • Fotonun yanına dh yaz ??
  • Suana kadar ki "Tipim Nasil SS'li paradigmami yikip gectin. Yalniz Bursa'dan tasin Istanbul'a mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogukanPasha

Hangi şehir ? Bursada yaşadağım için İstanbula falan gitmem biraz zor oluo

şaka yapıyorum ajans konusunda ama dediğim gibi çillerin temizlendiği zaman önünün açık olduğunu söyleyebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caterrev

lcw ye gidersin direk

ben yazacaktim +11111

• quote:

Orijinalden alıntı: xwireless55

quote:

Orijinalden alıntı: mago06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mago06

quote:

Tipin iyi ben kadar olmasada kabul ederler

avatardaki kız kimya çoh hoşuma gitti

Bende bilmiyorum

tüh be bilen varmıdır acep

DH ifşa team bekleniyor

Görev Başarıyla Yerine Getirilmiştir -Turuncu Onbirler Locası Deşifre Bölüğü'ne teşekkürler

Lights Bokan:http://www.tumblr.com/tagged/lights-and-beau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genjuro -- 19 Ağustos 2013; 22:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

Kız sanıp gelmiştim umutlarımı kırdın

+1
  • Tipin iyi ama malesef bu işte % 90torpil %10şans.
    Ailemden biliyorum

• Avrupa da zaten senin gibi sarışın rennkli güzlü oğlan milyonlarca var şimdi ozaman herkez manken olsun saçma demek istedğim tipine okadar güvenme normal Avrupalı yabancı tiplemesi..
  • up up up up up
  • up
  • Tipin türkiye standartlarına ve kezbanların mavi gözlü sarışın saçlı isteklerine göre normal.Fakat Yurtdışında sana benzer ve hatta daha iyi bir çok tip var.Bu tip ile sadece türkiyede bir yerlere gelebilirsin oda belki.Yurtdışında yüzüne bakmazlar.
  • Bu hafta içinde İstanbula gidiyorum ajanslarla görüşmeye.Son durumu Ana sayfada editlerim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.