Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturaları illa ptt'den mi ödememiz gerekiyor acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turgut Bey

Faturaları illa ptt'den mi ödememiz gerekiyor acaba?

Otomatik ödeme talimatıyla banka ile de ödeyebilirsin uğraşmana gerek yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVEA kat kat paketini 14'lük tarifeyle alabiliyormuyuz deneyen varsa bilgi verebilirmi.?
    Bahsettiğim paket dakikalarınız bitince devreye 5 tl'ye 100 dak. ile giren paket.

• 1000 Oktan Tarifesi

Her yöne 1000 dk + 1000 SMS + Sınırsız İnternet
    + 12 kuruş/litre yakıt indirimi

bu nasıl
    39 tl pocell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrenalin78 -- 24 Temmuz 2013; 13:43:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkzlyl

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

pttcelde telefonda pttcell mi yazıyor, avea mı yazıyor yoksa yere göre değişiyor mu

merak ettim

Aynen ne yazıyor? Ona göre geçicem

pttcel yaziyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: adrenalin78

1000 Oktan Tarifesi

Her yöne 1000 dk + 1000 SMS + Sınırsız İnternet
    + 12 kuruş/litre yakıt indirimi

bu nasıl
    39 tl pocell

ayrıca 200tl yakıt veriyor.
  • http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/PttcellHesapli14lukTarife

salı yeni simkart verdilerpttden bugun acıldı

ama bu linte her yone 500dk yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 25 Temmuz 2013; 16:10:24 >
  • hattımı geçirmek için yarım saatten fazla sıra bekledim... 2 gişe ayrılmış, ikisinde pttcell dışında da işlemler yapılıyor... arada atlayan sıra numaraları da olmasa sabah gir akşam çık! muhtemelen atlayan sıralardakilerin yarısı da pttcell için bekleyenlermiştir...
  • Arkadaslar 250 mb dan sonra düşen hız 128 kbps...
    edge hızından hızlı mı oluyor yavaş mı?
    yoksa edge hızına eşit mı ?
    Ona göre bende geciyorum çünkü edge hızı benim isimi yavaş da olsa görüyor ama paket aşımından sonra İnternet'e bağlanmamak seviyesinde hızı düşürecekse hiç bulaşmak istemiyorum. Temel geçiş nedenim internet olayı...

Vodafone 19 tl lik tarife 500 dk 1000 SMS 1 gb internet

SMS hiç kullanmam o yüzden SMS isime yaramaz 14 lük tarife tam benlik 200 dk da yeter gevezelige gerek yok internetim olursa okumayı ve araştırmayı severim telefon her zaman elimdedir sosyal medyayı da takip ederim

Bide en pis olay vodafone un surkeli aktif olan şebeke yapısından dolayi iPhone da şarj çok sıkıntı oluyor Avea Tabanlı'da ve Turkcell Tabanlı'da sanal operatörler de böyle birşey yok vodafone biraz tuhaf takılıyor.

• avea dan yeni hat almıştım numara taşınabilir mi yoksa 3 ay beklemem mi gerekiyor bilen cevaplasın lütfen
  • Avea'da 500 dakika her yöne, 5000 sms ve sınırsız internet e 55 tl veriyorum. 44 TL'ye buna geçmek daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Faturali olmasi sakat biraz. 3-5 ay sonra 24 lira yaparlarsa ters olur.

Tahaddüt yok fiyat artarsa geçiş yaparız hem de numara taşıma kampanyalarından faydalanırız bence her türlü mantıklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: yalovagüzeli

avea dan yeni hat almıştım numara taşınabilir mi yoksa 3 ay beklemem mi gerekiyor bilen cevaplasın lütfen

evet 3 ay beklemek zorundasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Arkadaslar 250 mb dan sonra düşen hız 128 kbps...
    Ona göre bende geciyorum çünkü edge hızı benim isimi yavaş da olsa görüyor ama paket aşımından sonra İnternet'e bağlanmamak seviyesinde hızı düşürecekse hiç bulaşmak istemiyorum. Temel geçiş nedenim internet olayı...

SMS hiç kullanmam o yüzden SMS isime yaramaz 14 lük tarife tam benlik 200 dk da yeter gevezelige gerek yok internetim olursa okumayı ve araştırmayı severim telefon her zaman elimdedir sosyal medyayı da takip ederim

Bide en pis olay vodafone un surkeli aktif olan şebeke yapısından dolayi iPhone da şarj çok sıkıntı oluyor Avea Tabanlı'da ve Turkcell Tabanlı'da sanal operatörler de böyle birşey yok vodafone biraz tuhaf takılıyor.

Vodafone edge hızı yaklaşık 32kbps, turkcell edge hızı 192 kbps.bahsettigimiz hız 128kbps.
    İstersen. Netlimeter gibi hızı sınırlayan programı pcne indirip 128 kbps hızla neler yapabilecegini deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/PttcellHesapli14lukTarife

salı yeni simkart verdilerpttden bugun acıldı

ama bu linte her yone 500dk yazıyor

sizdende hat açılış ücreti olarak 30 tl istediler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Arkadaslar 250 mb dan sonra düşen hız 128 kbps...

Vodafone edge hızı yaklaşık 32kbps, turkcell edge hızı 192 kbps.bahsettigimiz hız 128kbps.
    İstersen. Netlimeter gibi hızı sınırlayan programı pcne indirip 128 kbps hızla neler yapabilecegini deneyebilirsin.

Suan vodafone da edge 32 kbps iken bile ben isim goruluyor diyorsam 128 kbps gayet yeterlidir benim için yanlış mı düşünüyorum. Varsın Turkcell hızı kadar olmasın yani

• bu gün mh aradim bu paketler 3 ay sonra her yöne dakikalar iptal olacak sadece sms ve internet kalacak dediler. Sizce doğrumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

bu gün mh aradim bu paketler 3 ay sonra her yöne dakikalar iptal olacak sadece sms ve internet kalacak dediler. Sizce doğrumu?

+200dakika 3 ay hediye ediyor.

Yani tarifendeki 200dakikaya ek 200dakika daha veriliyor.Yani ilk 3 ay Toplam 400dakika yone konuşman var.

• quote:

quote:

bu gün mh aradim bu paketler 3 ay sonra her yöne dakikalar iptal olacak sadece sms ve internet kalacak dediler. Sizce doğrumu?

Yani tarifendeki 200dakikaya ek 200dakika daha veriliyor.Yani ilk 3 ay Toplam 400dakika yone konuşman var.

Cevap için teşekkürler hocam 14'lük tarifedeyim hattım dün açtı. pttcell'den gelen mesaj 3 ay içinde 600 dakika hediye kazandınız bunu MH aradım 3 aylık ayda 200 dk pakette 200 dk hediye ayda 400 dk konuşma hakkım var dedim onlar hayır dediler sadece aylık 3x200 dakikan var 3 ay sonra bitecek heryöne konuşma dakikası 300.kuruş olacak. ben yine dedim 14'lük pakette her yöne 200 dk var ne olacak
    3 ay sonra bitecek dediler

• quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler hocam 14'lük tarifedeyim hattım dün açtı. pttcell'den gelen mesaj 3 ay içinde 600 dakika hediye kazandınız bunu MH aradım 3 aylık ayda 200 dk pakette 200 dk hediye ayda 400 dk konuşma hakkım var dedim onlar hayır dediler sadece aylık 3x200 dakikan var 3 ay sonra bitecek heryöne konuşma dakikası 300.kuruş olacak. ben yine dedim 14'lük pakette her yöne 200 dk var ne olacak
    3 ay sonra bitecek dediler

Yanlış bilgilendirmişler hocam.online işlemlere girince 200+200 dakika oldugunu gordum.
    Ama gerçekten normal tepkiler; bu kadar ucuz bi tarife olabilecegi. Kimsenin aklına gelmiyor.pttcelldeki gorevli bile bu çok uygun bi tarifeymiş bende geceyim demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 27 Temmuz 2013; 2:13:49 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.