Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Koray arkadaşımızın incelemesi baya bir detaylı. Kilit ekranını da sonunda gördüm. Nexus gibi.

Ellerine sağlık Koray.

İlk konuya eklenmeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox1453 -- 20 Haziran 2013; 21:06:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

Mesut Çevik en kısa sürede bu telefonun incelemesini yapacağım dediydi 3 gün falan oldu. Bende almayı düşünüyorum bari hafta sonuna yapsa incelemeyi ona göre ön sipariş vercem

Bende dun Erdi abiye pm atmistim,inceleme yapin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu nereden alabiliriz internetten satış yapan yerler varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: kafaavcisi

Bu telefonu nereden alabiliriz internetten satış yapan yerler varmı

Şu an için stokta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

bu alette 4G var mı?http://www.amazon.com/Unlocked-Quad-Core-Processor-Android-4-7-inch/dp/B00D64RHMQ/ref=sr_1_6?s=wireless&ie=UTF8&qid=1370888971&sr=1-6&keywords=blu+life+play
    bizim icad bu linkteki mi?

üstad kullanamadığın yada 2-3 yıl daha kullanamayacağın 4g yi ne yapacaksın :)

Haklısın benimki de soru işte

her insan ister telefonunun özellikli olmasını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

televizyona görüntü aktarılırken hangi protokol kullanılıyor sadece smart tv denmiş geçilmiş smart tv nin tanımı nedir

android 4.2 ile miracast desteği gelmişti

çok büyük ihtimalle miracast ile dir
  • Bir gün bile olmadı konuya girmeyeli resmen uçmuş :) gorilla glass 2 de doğrulanmış. inşallah bilmediğimiz bir kronik problem de yoktur ama olsa da garantili telefon. bi gelse de alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: noencos

benim yazdığım yorum üzerine MKT işlemcili telefonu kötüleyen bi arkadaş olmuş, telefonun 1 yıl sonrasını bilemem ama ben zaten telefona 500 tl verdim 1 yıl sonra baska telefon alırım S3'e 1500 TL ( ilk çıktığında) verene kadaar heryıl başka telefon alırım.

Bence telefonun tek sorunu fiyatının ucuz olması :)

Dostum hayırlı olsun, dediğin mantık süper arkadaşlarım her sene 1500tl vermekten bıktılar. Sahi nerden 500tlye aldın...
  • @paradox1453

Bilgilendirme için teşekkürler ekledim konuya.
  • Cihaz için daha güçlü pil satışa çıkarılacakmı 2100 mAh veya 2500 mAh gibi. Kapış kapış gider bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: kafaavcisi

Bu telefonu nereden alabiliriz internetten satış yapan yerler varmı

Şu an için stokta yok

Amladım peki ne zamana kadar sürer tekrar gelmesi telefon çok hoşuma gitti.

• Bir de kullanıcı yorumlarını tekrar inceledim hemen hepsi 1 saatte şarj olduğunu söylüyor bence mükemmel bir şey. Kamerasının diyafram açıklığı da f2.2 üst düzey bir rakam. Her baktığımda şaşırıyorum umarım bunu fırsat bilip fiyatı uçurmazlar
  • Ankara Necatibey caddesinde telefonu sordum, sormaz olaydım.. Ya bu telefon satanlar çok cahil yada forumcak biz çok biliyoruz yada bilmiyoruz..
    Adamlar daha telefonun adını duymamışlar ki..

• arakadaşlar birşey soracam bunda google play varmı yoksa başka bir program mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Ankara Necatibey caddesinde telefonu sordum, sormaz olaydım.. Ya bu telefon satanlar çok cahil yada forumcak biz çok biliyoruz yada bilmiyoruz..
    Adamlar daha telefonun adını duymamışlar ki..

Necatibey çakal dolu telefon olsa da iki kere düşünün telefon almak için. Balıkçıoğlu iş hanından aksesuar alınabilir toptancılarda fiyatlar çok uygun.
  • telefon telpa bayilerinde ne zaman stoğa girecek ona göre eski telefonumu bozmayı düşünüyorum yoksa aldıramam
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurugur_1

arakadaşlar birşey soracam bunda google play varmı yoksa başka bir program mı var

Google play de var kendi ayrı uygulama marketi de.
  • dün bende beyazını aldım arkadaşlar konuyu açan arkadaşım benide eklerse sevinirim
    tesadüf eseri telefoncuları gezerken 600 tl ye 6 taksit şeklinde aldım şu an gayet güzel gidiyor
    cihazı elimde gören herkes hayran kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurugur_1

arakadaşlar birşey soracam bunda google play varmı yoksa başka bir program mı var

Hem Google Play hem de Storeoid uygulama mağazaları var. Alan arkadaşlara Getjar uygulama mağazasını kurmalarını öneriyorum. Google Play'deki parayla satılan uygulamalar burada belli zamanlarda ücretsiz sunuluyor. chip.com.tr'de yayınlanmıştı
  • onurugur_1 O kullanıcısına yanıt
    dostum hem play hemde kendi marketi olan storeoıd var ben radyoyu ordan indirdim
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.