Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok teşekkür ederim,

Herşeyin başı öncelikle yemek düzeni, tabi ki verebilir. Karbonhidrat azaltılıp, akşam 6-7'den sonra yemek yemediğiniz zaman ( meyve Dahil) hafif hafif kilo vermeye başlarsınız.
    Bunu da günlük 1-1,5 saatlik hızlı tempo yürüyüş ile desteklerseniz farkı 1 ay içinde göreceksiniz :)
  • Hocam birşey sorucam deri sarkması var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Hocam birşey sorucam deri sarkması var mı ?

Şuan için 78 kg civarına düştüm. Yağ oranını iyice düşürmeye çalışıyorum. Göbek bölgesinde eskiden olmayan çok hafif bi deri sarkması var gibi duruyor 1 cm kadar o da sadece öne eğilince.

ama vücut düz dururken gram sarkma vs fazlalık yok hocam.

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

• Hocam yazıları okumadım da fotoğraflara baktım helal olsun baya iyi kilo vermişsin. Son halin iyi olmuş daha vermektense almamaya çalış. Ben de 101 kiloydum 87 ye düştüm boy 1.87 bu kiloda kalmaya çalışıyorum

• Çok teşekkür ederim. Ayrıca sizi de tebrik ederim. kaç ay içinde verdiniz kgleri?
  • Ramazana 99 da başladım 88 de bitirdim. Geneli 1 ayda yani

• Kardeşim öncelikle tebrik ederim. Boyun kaçtı bu arada? Nasıl gidiyor çalışmalar? Benim boyum 191 ve kg 93 idi trafik kazasından önce. Her şey kaza ile başladı. 2014 temmuz ayının 8inde trafik kazası geçirdim motosiklet ile. Omurgam kırıldı. Ameliyattan sonra 3 ay evden çıkmadım. Psikolojim bozuldu belimde 8 tane titanyum vida vardı ömür boyu kalacak bu arada. Hızlıca kg almaya başladım tam 1senede 110kg oldum. Bu durumdan rahatsız oldum. Hemen başladım spora, tam 4 ay oldu 95 kiloyum şu anda. Hedef 85 olmak. Sağlığım yerinde çok şükür. İyi çalışmalar.

• brhncglr B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 86.6 kiloyum spora devam ediyorum. Yag oranımı minimuma indirmek amacım. İyi çalışmalar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhncglr -- 16 Şubat 2016; 11:29:15 >
  • Konu sahibini aslen tebrik etmek gereken konu kilo vermesi değil, verdiği kiloyu koruyup üzerine kaslanması, bisiklet gibi bir sporla uğraşması.

Şahsen bende 5 sene önce 5 ayda 40 kg kadar vermiş 80 kg ya inmiştim. inişli çıkışlı süreçler 72 kg-85 kg arası geçti 5 yılım. Ama son yıl-yazdaki aşırı beslenme,uyku bozukluğu ve stress sebebiyle tekrar 100+ oluverdik. Zor olan kilo vermek değil, kiloyu korumak arkadaşlar. Huseyin arkadaşımızda maşallah bunu çok güzel başarmış. Darısı başımıza.

Beslenme işi çok önemli, ama eğer öğrenciyseniz, yada yurtta filan kalıyorsanız, yemek hazırlayacak donanım, imkan yoksa beslenmede ne yazıkki zenginlik yerine ekmek tuzdan uzak durmak kalıyor. Uyku düzenininde etkili olduğu fikrindeyim. Uyku düzenimi ne zaman bozsam, ne zaman günde 3 4 saatlik uykuyla ayakta kalsam o dönemde kilo alıyorum.
  • 5 ayda 40 kilo vermişsin oldukça fazla. Sağlıklı olarak ayda Max 4 kilo verilebilir. Aslında mesele yağ oranını düşürmekten geçiyor. Bu düşürme aşamasında minumum oranda kas kaybetmektir amaç. Yani protein ağırlıklı beslenerek vücüdun alması gereken proteini alarak ve sadece kardiyo değil ayrıca en az haftada 3 gün ağırlık çalımaktan geçiyor. Ben 7 ay oldu bu şekilde 110dan 86.6ya düştüm.

• Sokakta gorsem tanimam

• Çok iyi ya paylaşımın için teşekkürler :)

Tebrik ederim seni
  • Bende 22 kilo verdim :D Hem de 4 ayda

Aşama aşama nasıl kilo verdiğimi fotoğraflarla blog sitemden görebilirsiniz.

http://www.diyetliyiz.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 15 Mart 2018; 22:29:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.