Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Özet: Paranız yoksa fit olmayı unutun

illa et veya balık ile protein almanıza gerek yok, sebzeler ile de çok rahat protein karşılayabilirsiniz.

inek falansa ot yiyerek kaslanır evet
  • Çok teşekkür ederim dostlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six_Strings

hocam o bacak ne yav
    helal olsun
    bir de bişey sorcam göğüsler çok sarkmış ilk aylarda nasıl toparladın

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

haha Bisiklet sağolsun devam ediyorum hala
  • Maşallah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilo verdikyen sonra gogus ve karinda sarkan parcalari nasil toparladin hocam?

• Hocam öncelikle tebrikler Ayrıca göğüs kısmını nasıl erittiniz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

Kilo verdikyen sonra gogus ve karinda sarkan parcalari nasil toparladin hocam?

Göğüslerde jinekomasti var gibime geldi. Bence aldırmış onları, o göğüsler öyle kilo vermekle gitmez. Hatta jinekomasti varsa, ameliyat olmadan kesinlikle gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay f0x

Hocam öncelikle tebrikler Ayrıca göğüs kısmını nasıl erittiniz acaba ?

hocam göğüs bölgesi için ağırlık çalışmaya ve spor yapmaya devam ettim. o kötü görüntüden eser kalmadı :)

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengizhus -- 10 Nisan 2015; 1:46:08 >
  • Göğüs yağlarını nasıl erittiniz o ilk aylardaki ? Benimde çok can sıkıcı şekilde var onlardan.

• Hocam bisikletiniz ne acaba ?

• Sağolun hocam teşekkürler

• insana dönmüşsün hocam tebrikler :)
  • Bacaklariniz neden boyle kilo verince boyle mi oluyor?

Kotu degil de sadece merak ettim

Basariniz icin tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 10 Nisan 2015; 10:24:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim,

Bacaklar bisiklet ile bu hale geldi, geçen yıl 7000 KM'den fazla bisiklet bindim.

@Halia Hocam, Yanların sorunu sırt bölgesi oluyor. Sırt ve Göğüs bölgesi eritmesi en zor bölgelerden biri ama düzenli çalışarak ( Sırt ve Göğüs) istediğiniz görünüme kavuşabiliyorsunuz. Sadece sabırlı olmak gerekiyor. Birde şu alkali su olayını deneyip fayda gören insanlar var kilo almamak için bir araştırın derim.

@Expulse hahahahah teşekkürler

@ahmytayd Upgrade ederek kullandığım Kron Rocket var hocam. 16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengizhus -- 10 Nisan 2015; 12:32:32 >
  • Vallahi tebrik ederim muthis olmussun Yasim 17 kilo 85 biy 1.76 bisey gobek var ne dersin? Kac vermem gerekir? Daha boy atar miyim?

• Hayalimdeki bacak Squat deadlift lunge ı benim gibi tam formunda yapan azdır bende yok öyle bacak helal olsun valla
  • hocam bisiklet sürerken niye hep tayt benzeri şeyi giyiyonuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 10 Nisan 2015; 12:43:27 >
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    Hocam onun sebebi taytin icinde bildiğim kadarıyla popo kısmında ped var . Bisikleti uzun zaman kullanımda yumuşatıcı ozelligi var popo direk seleye oturdugunda belli bir süre sonra acı veya uyusmaya neden oluyor bir nevi onu önlemek icin.

• Simone Simons kullanıcısına yanıt
    @Simone bisikletler genel olarak 3 gruba ayrılıyor,

Yol bisikleti : Performans amaçlı binilen asfaltta kullanılan tarz.
    Dağ bisikleti : Genellikle arazide kullanılan ama asfaltta da kullananı bol olan
    Şehir bisikleti : daha çok ulaşım ve uzun tur amaçlı olan

diye ayırabiliriz.

şimdi tayt konusu şudur,

Yol Bisikleti kullanan arkadaşlar yani benim kullandığım türde ki bisikletler performans amaçlı gittiğinden rüzgar direncini en aza indirmek için giyiyoruz.
    üzerinize giyeceğiniz bol bir kıyafet size gereğinden fazla rüzgar direnci sağlayacağı için gereğinden fazla güç harcamanıza yol açacaktır.

Ayrıca taytlarda seleye denk kısımda jel destekli alan var ve bu da sele üzerinde kan dolaşımınızın durmamasını sağlıyor. özellikle 60-70km mesafelerden sonra çok büyük bir rolü var.
  • Bay F0x benden önce gerekli açıklamayı yapmış. aynen bu şekilde

@Francis hahaha valla teşekkürler. inanın bacak yapısının çok büyük rolü var.

Ünlü Bisikletçilerden bir Froome'un bacaklarına bakın birde Peter Sagan'ın :D
    Froome'u yolda görseniz açlıktan ölüyor zannedersiniz o derece.

Bacak çalıştırmak iyidir güzeldir. devam hocam
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.