Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mecelik90 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlara iki gün önce mail attım,sözleşmem bitiyor 1 Ekim'de,aboneliğimi sonlandırmak istiyorum,fiyatlarınız çok yükselmiş gibisinden...Hala geri dönüş yapmadılar,habire mesaj geliyor,işleminiz devam ediyor falan diye.,
    Sözleşmem 1 Ekim'de bitti ama fatura kesim tarihim ayın 10'u felandı sanırım,son bir fatura daha gelir ve sonra indirimsiz fiyat ile fatura gelmeye başlar diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kisuykusu

var mı hocam bir gelişme?

3 ay bedaVa
    50 mbps hiz 150 adil kullandim
    Sabit hattin varsa 69 yoksa 79 anlastik
    Fakat hizi 50 alamadik kablosuz oldugu icin 25'i gecmiyor kablolu olda 40-45 oluyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

3 ay bedaVa
    Fakat hizi 50 alamadik kablosuz oldugu icin 25'i gecmiyor kablolu olda 40-45 oluyormus

Hocam modem 253s ise N modda 20/40mhz de modemle aynı odada iken max 40-45 alabiliyorsunuz zaten. Daha verimli olması için 255s AC destekli, onu isteyebilirsiniz arıza vs. bahanesiyle.

• quote:

quote:

3 ay bedaVa

Bu iyiymiş, şimdiki benim kullandığım paket.
    Peki pazarlık gibi bişey yaptınız mı?
    Çünkü beni daha önce aradıklarında 150 gb kota artık kalmadı vs demişlerdi demek yalan söylüyorlar.
    TT gibi herkese başka başka, tutturabildiklerine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Informed

quote:

quote:

3 ay bedaVa

Hocam modem 253s ise N modda 20/40mhz de modemle aynı odada iken max 40-45 alabiliyorsunuz zaten. Daha verimli olması için 255s AC destekli, onu isteyebilirsiniz arıza vs. bahanesiyle.

4 sene onceki modem vallahi bilmoyorum
    Ama sikayet ettim

• 50mbps 100gb AKK +5 GB mobil internet + Turkcell tv 4k en üst paket +100 dk ev telefonu toplamda 84.90 TL sizce nasıl kabul etmelimiyim? Taahutum bu hafta doluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Informed

quote:

quote:

3 ay bedaVa

4 sene onceki modem vallahi bilmoyorum
    Ama sikayet ettim

Hocam birde online işlemlerden tarifenizin ismini ve hız kota değişikliği menüsündeki seçeneklerinizi atabilir misiniz.https://www.superonline.net/hesabim/urunler/fiber

• Beni'de aradılar,69TL 25mb hız,100akk +Reeder tablet kapmanyası

Kabul etmek zorunda kaldım çünkü TTNE'i sevmiyorum,kablotv var ama güvenemedim,zaten başka alternatif de yok...
    Artık akksız gece alıp devam ederiz gibi yine...
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Hoxam 25mb 150gb iyiymis nasıl alabiliriz bunu sol aboneliğim ekim 1 bitti arıyorlar iptal edicem dedim iptal biriminin en iyi verdiği fiyat 59tl 75gb 25mbit

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Süperonline da yok , Kablonet mi diyorsun bilmiyorum araştırmadım daha. Fiyatları iyi duruyor. Yorumlara bakmak lazım.
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin attığınız mesajda yazan tarife yi yazdım ben

• Benim bu ay bitiyor gece kusu kampanyasiydim gecen ay kendim aradim tahattutu uzatmak icin herif tahattut bitince arayin daha saglikli olur dedi ee simdi gece kusunu kaldirmislar napcam ?

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    50mb 150gb 70tl + asus tablet benim eski tarifem kalmadı artık böyle tarifeler

sitedeki fiyatları yazdım

superonline tabletler bir halta yaramıyor satılması zor ölücü dolu ......
    50mb-100gb-80tl + Samsung galaxy Tab A (7 inç) Tablet
    25mb-100gb-70tl + Reeder A8i Quad Tablet

turktelekom
    24mb-100gb-73tl

turknet
    100mb-150gb-60tl reklamı var ama açıklama göremedim

turksatkablo teledünya ekstra ücretlendirme olmazsa iyi ama süreleri uzun -- --- 12ay tahaddüt %10 , 24ay %20 indirimli iyi duruyor.
    100mb-100gb-80tl + teledünya
    50mb-150gb-70tl + teledünya 3ay bedava 27 ay
    25mb-250gb-70tl + teledünya 3ay bedava 27 ay
    50mb-150gb-72tl + 12 ay Taahhüt indirimi / 64tl 24 ay Taahhüt indirimi
    25mb-150gb-63tl + 12 ay Taahhüt indirimi / 56tl 24 ay Taahhüt indirimi bence en iyisi bu ama turksat siteye gelirmi ve ping sorunu yaşayan varmı diye araştırcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 4 Ekim 2016; 17:48:53 >

• 100 Mbps fiber kullanıcısıyım. 250 GB AKK var. 99₺ fatura ödüyorum. Sözleşmem sona ermek üzere fakat bana sundukları yeni tarifelerde 100 Mbps hızında 150 gb akk üstünde bir kota yok. Beni buna mecbur ediyorlar. Alternatif bir fikri olan var mı?
  • Benimde taahhütüm yeni başladı
    Eski 50 mb 150 gb akk-Asus memopad 8 hediyeli 80 tl 24 ay taahhütlü
    Yeni tarife 50 mb 175 gb Akk-Reeder a8i quad tablet hediyeli 90 tl 24 ay taahhütlü
    Oturduğumuz cevrede malesef superonline dan iyisi yok.Vodafone a basvurdum test yapıldı en fazla 35 mb
    Superonline a devam 2 sene daha
    150 gb ucu ucuna yetiyordu.175 gb şimdilik sıkıntısız

• Gece kuşundayım, ağustosta aradılar taahhütünüz kasımda bitiyor aynı kampanyadan devam edin isterseniz dedi fiyatlar güncellenmiş 10 lira zamlanmış. ilk 12 ay 59 du 69 olmuş sonrası 69du 79 olmuş. Ben mevcut fiyatımın üstüne çıkmak istemiyorum kendimde pek araştırmadım dedim ve taahhütün biteceği ay aramaları için anlaştık. Ne yapsam acaba bu fiyatın üstüne çıkmak istemiyorum var mı tavsiye edeceğiniz mantıklı bir kampanya
  • İsteseniz de o fiyata cikamiyorsunuz artik, gecen ay gece kusu tarifesini bitirdiler.

Kaldik ortada..Benim taahutum gecen ay bitti, hala tarife gece kusu olarak geciyor, hic aramayacagim. Gittigi yere kadar:)

• AC_Hawker kullanıcısına yanıt
    İlk 3 ay ucretsiz 24 ay taahutlu olarak 100Mbps ve 250 Akk icin 104 lira teklif etmislerdi bana gecen hafta.. Bir konusun isterseniz

• superonline fiyatları uçurmuş, sanki pazar lideri gibi çok pahalı fiyatları

bu aralar başka bir yere taşınmayı düşünüyorum, orada kablotv yok ama superonline gözüküyor

bakalım belki yetkililer gelir sayfadaki tarifelerden farklı bir şeyler sunarlar tek ümidim o

yoksa turk.net in taahhütsüz 69 liraya 150 gigabyte kotalı interneti bana daha mantıklı geliyor

çok şikayet var biliyorum ama en azından kafam rahat istediğim zaman çekerim faksı iptal işlemini gerçekleştiririm

superonline gibi 230 lira kurulum 90 lira aktivasyon saçmalıklarıyla uğraşmam.
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Superonline ilk defa mı kullanacaksınız? Yoksa sözleşmenizimi uzatıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.