Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

mp biletleri çekiliş olduğu gün öğlen saatlerinde tanımlanıyor hesabınıza..

hb hesabına prima hediye çekleri tanımlanan var mı? 10 nisan tarihinde tanımlanacak yazıyordu şartlarda..

bende bekliyorum ama şu ana kadar gelen giden bir şey yok.
    yarına kadar gelmezse yarın siteye mesaj atalım.

atalım üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

paraf puanlar hangi mağazalarda geçiyor yardım eder misiniz

Ben puanimin bir kismini Vatan'da kullandim. Baska nerde geciyor bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatan bimeks gold darty tekzen rodi lcw colin's damat collezione aklıma gelenler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

vatan bimeks gold darty tekzen rodi lcw colin's damat collezione aklıma gelenler..

Buralarda geçiyor mu? Emin misimiz hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

vatan bimeks gold darty tekzen rodi lcw colin's damat collezione aklıma gelenler..

evet bunlar anlasmali magazalar oldugu icin puanlar gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

evet bunlar anlasmali magazalar oldugu icin puanlar gecerli.

Teşekkürler

Peki deneyen oldu mu?

Geçmiyor vs diyen mağaza oldu mu?

• quote:

quote:

quote:

mp biletleri çekiliş olduğu gün öğlen saatlerinde tanımlanıyor hesabınıza..

hb hesabına prima hediye çekleri tanımlanan var mı? 10 nisan tarihinde tanımlanacak yazıyordu şartlarda..

bende bekliyorum ama şu ana kadar gelen giden bir şey yok.
    yarına kadar gelmezse yarın siteye mesaj atalım.

atalım üstad

sabah mesaj atmıştım çekler tanımlandı

• quote:

eyvallah üstad, bende de tanımlı..

yalnız, kullanmak isteyince "Çek numarası geçersiz, tekrar deneyiniz." diyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy255 -- 11 Nisan 2013; 21:34:00 >
  • quote:

quote:

eyvallah üstad, bende de tanımlı..

yalnız, kullanmak isteyince "Çek numarası geçersiz, tekrar deneyiniz." diyor..

saat 12 den sonra kullanıma açılacak
  • hediye çekleri gelmiş...
  • 8-13 mart kampanyası dahilinde 500 küsür liralık alışveriş yaptım ürünlerden 1 tanesini 10 günde zorla temin edip gönderdiler. Gelen ürün hasarlı olduğundan değişim için geri gönderdim. hepsiburada değişim yerine para iadesi yaptı. bende m.h. yi arayarak çek hakkımın kaybolup olmayacağını sordum onlarda para iadesi yerine hediye çeki oluşturup bu çekleri harcarsam çek hakkımın kaybolmayacağını belirtti. Bende bunun üzerine hediye çeki oluşturup bu çeki kullanarak yeni sipariş verdim ve siparişim elime 3 gün önce geçti. bütün bunlara rağmen bu sabah baktığımda 100 lira hediye çeki yerine 30 liralık hediye çeki yüklenmişti. anlaşılan tüketici hakem heyeti yolu göründü.

Siz siz olun bu siteden hediye çeki için alışveriş yaparken dikkatli olun ürünü iade edebileceğiniz ihtimalinide gözönünde bulundurun zira site kendinden kaynaklanan sorunlar için bile söz verdiği çeki yüklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

hediye çekleri gelmiş...

Bana 30 tl tanımlamışlar
    ULAN BİR İŞİ ADAM GİBİ YAPIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanercemil

8-13 mart kampanyası dahilinde 500 küsür liralık alışveriş yaptım ürünlerden 1 tanesini 10 günde zorla temin edip gönderdiler. Gelen ürün hasarlı olduğundan değişim için geri gönderdim. hepsiburada değişim yerine para iadesi yaptı. bende m.h. yi arayarak çek hakkımın kaybolup olmayacağını sordum onlarda para iadesi yerine hediye çeki oluşturup bu çekleri harcarsam çek hakkımın kaybolmayacağını belirtti. Bende bunun üzerine hediye çeki oluşturup bu çeki kullanarak yeni sipariş verdim ve siparişim elime 3 gün önce geçti. bütün bunlara rağmen bu sabah baktığımda 100 lira hediye çeki yerine 30 liralık hediye çeki yüklenmişti. anlaşılan tüketici hakem heyeti yolu göründü.

Siz siz olun bu siteden hediye çeki için alışveriş yaparken dikkatli olun ürünü iade edebileceğiniz ihtimalinide gözönünde bulundurun zira site kendinden kaynaklanan sorunlar için bile söz verdiği çeki yüklemiyor.

Aynısını bana yaptılar. Kırık ürün iade etmelerini istememe rağmen iade diye sisteme işlediler.
    Şikayet edeceğimi belirttim 4-5 defa ısrar ettim kargo iadesi yaptıla müşteri memnuniyeti vs vs diyerek
    Şimdi de 50 TL yerine 30 TL tanımlanmış.
    İşin komiği bana para iadesi değil hediye çeki tanımlamışlardı.
    Daha komiği MP bileti kampanyasından yararlandım da bundan nasıl yararlanmıyacakmışım!
    Çok daha komiği her ay Halkbankası 600 TL nin taksitini güzel güzel kesiyor!!

Hepsiburada

• bana 50x2 tanımlanmış. sorun görünmüyor
  • BENDE 13 MARTTA İŞLEM YAPMIŞTIM.BUGÜN EMAİL GÖNDERMİŞLER.HEDİYE ÇEKLERİ TANIMLANMIŞ.
  • quote:

8-13 mart kampanyası dahilinde 500 küsür liralık alışveriş yaptım ürünlerden 1 tanesini 10 günde zorla temin edip gönderdiler. Gelen ürün hasarlı olduğundan değişim için geri gönderdim. hepsiburada değişim yerine para iadesi yaptı. bende m.h. yi arayarak çek hakkımın kaybolup olmayacağını sordum onlarda para iadesi yerine hediye çeki oluşturup bu çekleri harcarsam çek hakkımın kaybolmayacağını belirtti. Bende bunun üzerine hediye çeki oluşturup bu çeki kullanarak yeni sipariş verdim ve siparişim elime 3 gün önce geçti. bütün bunlara rağmen bu sabah baktığımda 100 lira hediye çeki yerine 30 liralık hediye çeki yüklenmişti. anlaşılan tüketici hakem heyeti yolu göründü.

Aynı durumla ben de karşılaştım.
    Bir ürünü hiç göndermediler çek verdiler, diğerini değişim diye gönderdim para iadesi yaptılar. Şimdi baktım 30 TL çek tanımlamışlar.
    Mesaj attım cevap bekliyorum.
    Hayır kötü niyet aramayayım diyorum ama durduk yerde sinir ettiler arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: alininbiri

quote:

Bir ürünü hiç göndermediler çek verdiler, diğerini değişim diye gönderdim para iadesi yaptılar. Şimdi baktım 30 TL çek tanımlamışlar.

Geçtiğimiz aylarda aynısı bana da oldu. Tam 1 ay uğraşırdılar beni. Attığım mesajların sayısı belli değil. En son mesajımda çok ağır yazdım, haram zıkkım olsun dedim. Ertesi gün çekimi tanımladılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburada ve paraf işbirliği ile müthiş bir kampanya oldu. 100 tl puan + 100 tl indirim + 100 tl çek + milli piyango bileti. son zamanların bomba kampanyası oldu benim için. hepsiburada ve parafa teşekkürler
  • paraf kart ile hb den paraf günümde alışveriş yapmıştım fakat %5 parafpara yüklenmedi itiraz formu oluşturduğumda ancak 3. anlayabildiler ve hb ile paraf para günü birleşmiyor onun için yüklenmedi dediler.Kampanya olunca birleşmiyormuş bu şekilde olan varmı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alininbiri

quote:

Yazışmaları aynen buraya aktarıyorum. Bu forumda nereye konu açabilirim bilgi verebilecek arkadaş var mı? Sıcakfırsatlara konu açsam silinir herhalde.

Kampanya hediye çekim eksik tanımlandı. (71216765)

Tarih / Saat

Soru:100 TL hediye çeki kampanyanız için alışveriş tutarımı 500 TL ye tamamlayarak alışveriş yaptım. Kampanya süresi bittikten sonra bir ürünü tedarik edemediğiniz için tutarını iade ettiniz. Bir ürün arızalı çıktığı için değişim talebiyle geri gönderdim. Tedarik edemediğiniz için onun da ücretini iade ettiniz. Ben siparişimi kampanyadan yararlanmak için 500 TL ye tamamladığım, sadece bunun için fazladan alışveriş yaptığım halde, siz tamamen kendinizden kaynaklanan nedenlerle oluşan 70 TL civarındaki eksik tutar yüzünden hesabıma 100 TL yerine 30 TL hediye çeki tanımladınız. Kampanya süresi içinde, kampanya şartlarını yerine getirdiğimi, eksikliğin benden değil sizden kaynaklandığını göz önünde bulundurarak bu durumun telafi edilmesini talep ediyorum.

16.04.2013 00:14:35

Cevap:Değerli Müşterimiz ;

Siparişinizde ürün iadesi olması ve alışveriş toplamının 500 TL 'nin altında 200 TL 'nin üzerinde olması nedeniyle 30 TL çek hakkınız olmuştur.

Saygılarımızla.

16.04.2013 13:53:04

Soru:Ben kampanya için 500 TL lik alışveriş yaptım. Siz bir ürünü temin edemediniz, arızalı olan diğer ürünü değiştirmenizi istediğim halde bana sormadan para iadesi yaptınız diye ben niye zarara uğratılıyorum. Özür dilemeniz gerekirken beni tekrar mağdur ediyorsunuz.

16.04.2013 14:56:50

Cevap:Değerli Müşterimiz ;

Tarafınıza gerekli bilgiler iletilmiştir. Farklı bir işlem yapılamamaktadır.

Saygılarımızla.

16.04.2013 16:31:40

Soru:Değerli müşterimiz

Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.