Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronos1121

dün burda yazan arkadaştan mı aldınız?

Hayır mağazadan, açık ama temiz ürün
  • hayırlı olsun.güle güle kullanın.
  • Arkadaşlar 5 Kişi toplanırsanız ; @selomert06 nickli arkadaş vatan computer dudullu şubesinde çalışıyormuş !!!

55F8000 i 5300 TL ye dudullu Vatan Computerdan aşagıdaki taksitlerle alabilirsiniz.

( WorldCard 10 Taksit, Axess 10 Taksit, Bonus 5 Taksit, Bonus 12 Taksit, Maximum 12 Taksit, Kredi Kartı Tek Ödeme, AsyaCard 10 Taksit, Garanti Bonus 5 Taksit, Garanti Bonus 10 Taksit, Paraf 10 Taksit, Garanti Bonus 12 Taksit)

Ben Sony 55W905 i bekledigim için haziran 15 den önce alamam , o cihazıda görmek istiyorum.

Samsung resmi bayilerinin fiyatları ortada , hiçbirisi toplu alım , indirim maillerine cevap vermedi , haberiniz olsun yani.

• su cihazi alip kullanmaya başlayan arkadaşlar DVB-T2 ile ilgili herhangi bir ibare varmi malum resmi agizlardan bilgi alamadik haalen bi kac bayi var dedi bir kaçı yok
  • Samsung telefon hatti dahil teknomarketlerde gordugum tum samsung elemanlarina sordum hicbiri bilgi sahibi degil. Tahminim yok cunku olsaydi samsung cagri merkezi bu kadar soran kisiye bilmiyoruz demezdi.
  • Bilmiyorlar + önem de vermiyorlar. Tekno Markt'ta sordum elemana, verdiği cevap aynen bu "Neden soruyorsunuz, beni mi deniyorsunuz, biliyorsanız siz söyleyin." dedi. Dedim bilmiyorum ama televizyon iki gün için alınmaz dedim ilerde yayın başlayınca hazırlıklı olmak istiyorum dedim. "Ya ne yapacaksınız bu televizyonu o zaman, zaten müşterinin çoğu yayın değişirse televizyonu yenileriz olur biter diyor. Siz de öyle yapın" diyor. Pes yani hem bilmiyor hem ukalalık yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 14 Mayıs 2013; 14:26:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XCrazyBLaderX

su cihazi alip kullanmaya başlayan arkadaşlar DVB-T2 ile ilgili herhangi bir ibare varmi malum resmi agizlardan bilgi alamadik haalen bi kac bayi var dedi bir kaçı yok

Özellikle alır almaz baktım. DVB-T2 ibaresi bir yerde geçmiyor. DVB-T var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 14 Mayıs 2013; 14:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJackson

55f8000 aldım (..)

İyi almıssın bende 3,500 trink para alacağım fırsat kolluyorum..

Yok hafta sonu yok turuncu yok bilmem ne indirimi bekliyorum :)
  • bende piyasada çatır çatır f8000 satılırken vatanda çalışan elemana " F8000 geldi mi ?" diye sordum , "ağbi o model daha türkiyeye girmedi ki ?" dedi . Ya Adam biraz internetten bakar araştırır piyasa ne alemde artılar, eksiler, en azından temel özellikler neler vs... ama yok ya bilinçli satıcı sayısı malesef bir elin parmaklarını geçmiyor... o kadar komik şeyler söylüyorlar ki..."tamam oldu hayırlı işler" deyip çıkıyorum çoğu zaman..
  • Turuncu indirim 200 TL fark yapıyor. Normalde 6389 TL. Turuncu indirimle 6189 TL. Ben turuncu indirimle 6189 TL ye almıştım.
  • Ya adamlar tok satıcı. Alırsan al, almazsan alma modundalar.
    Aynı yukardaki elemana son olarak kaç tane üst model f8000 sattınız sordum. Şu ana kadar hiç satmadık hep ES serisi satılıyor dedi.
    E tabi satılmaz, çünkü satış elemanı dandik bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 14 Mayıs 2013; 14:39:04 >
  • Valla Dh takıpcılerı daha ıyı satış danısmanı olur hee su forumları takıp eden kalifiyeli eleman olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogundemir -- 14 Mayıs 2013; 14:47:52 >
  • DVB-T ve DVB-T2 nedir 55F8000 alıcısı olarak hangı konuda benı ılgılendırır ?
  • bizden biraz zor olur her panelde bir hata buluyoruz mutlaka , göz göre görede o malı satarken o kusuru söylemesen olmaz , söylesen alacak olan vazgeçebilir aşağısı sakal yukarısı bıyık olayı yani
  • Sene sonuna doğru Türkiyede karasal yayın denemeleri başayacak ve zamanla normal anten yayınları kalkacak. Karasal yayını almak için DVB-T2 tunere ihtiyaç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 14 Mayıs 2013; 15:14:06 >
  • Samsun Sistem
    2 x DVB-T / C / S2 DTV Tuner
    Analog Tuner mevcut muşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogundemir

Samsun Sistem
    Analog Tuner mevcut muşş

T ile T2 aynı şey değil (nasıl S ve S2 aynı şey değilse), C zaten kablo TV tuneri
    Bize T2, S2 ve varsa C lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogundemir

Samsun Sistem
    Analog Tuner mevcut muşş

kardeş dvb t ve t2 farklı.

dvb/t2 olmalı karasal yayınları almak için. samsung f8000 de yok , yeni sonyler de var.

benim işim olmaz , ben uyducuyum , çanak antenlerim var , 1000 lerce kanal olsun istiyorum dersen zaten önemli degil.

karasal yayında kanal sayısı sınırlı. ( ayrıca illa olsun dersen 50-100 tl ye kutu alıp tv ye takabilirsin veya kaliteli uydu receiverlarda dvd t2 de olabiliyor.
  • bu dvbt2 için evolution kit işe yaramaz mı ilerde ?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.