Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. Bebeğiniz güle güle kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre7107 -- 9 Kasım 2013; 9:07:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Chicco liteway baston bebek arabası 279 TL. Pazartesi'ye kadar e-bebekte. Bence kaçırılmaz ben 3 ay önce 319'a almıştım.

sırt dayama kısmı komple yatıyor mu?
    6 aydan sonra kullanılabilir mi ?

tam yatmasa da tama yakın yatiyor. 6. aydan sonra rahatlıkla kullanılabilir.

sirt kısmı tam olarak yatıyor merak etmeyin. 0 aydan itibaren kullanabilirsiniz. 8 aydır kullanıyoruz memnunuz. tek olumsuz tarafı tekerlekleri ufak olduğu için bozuk yollarda bebek fazla sarsılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: profalbay

herhangibir indirim çeki yada kuponu var mı?

Dönem dönem yapıyorlar.Ben almak istediğim bişey olursa mail atıyorum yardımcı oluyorlar.
  • Arkadaşlar şu sıralar uni baby ıslak mendil en uygun nerede acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar merhaba,

6 aylık kızım var ve yerinde durmuyor yürüteç almak istiyoruz. Öncelikle sizce erken mi? Değilse hangi ürünleri tavsiye edersiniz veya nelere dikkat etmeliyiz ?

doktorlar yürütgeci hiç önermiyor.

hadi ya

peki sebebi nedir? ayrıca 6 aylık sürekli yüz üstü dönüyor. En azından oturturuz demiştik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar şu sıralar uni baby ıslak mendil en uygun nerede acaba?

Dün Metroda gördüm 40X3 paket 10.85 gibi bir şeydi...
  • arkadaşlar

e-bebek hesabımda 'NT Özel %10 İndirim' diye bir kod var ne işe yarıyor bilen var mı
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    hocam yürüteç çok mantıklı değil. yürümeyi geciktirir. çocuk ayakta durup denge sağlama konusunda yürüteçe güvendikçe zorlanır. o yüzden eğer ki mümkünatı var ise almamınızı öneririm. arkadaşlarım bu tür ürünleri almadı ve 8-9 aylık bebekler ayakta durmayı öğrendi. doktorlar zaten tavsiye de etmiyor. bilakis dediğim durumdan şikayetçilerdir.
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Bence 5 para etmez ben aldim ve hemen ertesi gun iade ettim bikere araba dar ondan sonra tekerlekler kucuk ve sert donusler iyi degil aerodinami igrenc ben kullanirken surekli ontaraf ya kayiyordu yada havaya kalkiyordu ve guneslik cok kisa bence çöp ben mothercare den muthis bir kampanyayla maclaren technoxt aldim piyasada 1000 tl bana indirimler ve hediye cekiyle 500 tl ye gemisti ayrica ustune tanimam paramin hakkini kurusu kurusuna veryor

• Arkadaşlar doğru söylemiş, yürüteçleri doktorlar genellikle tavsiye etmiyorlar sakıncaları olduğu için. İsterseniz siz yine de kendi doktorunuza danışın.. Bir de şu linkte anlatılıyor:

http://www.uzmantv.com/bebeklerin-yurutec-kullanmasi-dogru-mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

quote:

quote:

quote:

Chicco liteway baston bebek arabası 279 TL. Pazartesi'ye kadar e-bebekte. Bence kaçırılmaz ben 3 ay önce 319'a almıştım.

sirt kısmı tam olarak yatıyor merak etmeyin. 0 aydan itibaren kullanabilirsiniz. 8 aydır kullanıyoruz memnunuz. tek olumsuz tarafı tekerlekleri ufak olduğu için bozuk yollarda bebek fazla sarsılıyor.

siyah bir ön karuma barı var. beraberinde bunu da alırsanız iyi olur. kemerler bazen hareketli afacanları tutmaya yetmiyor

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

6 aylık kızım var ve yerinde durmuyor yürüteç almak istiyoruz. Öncelikle sizce erken mi? Değilse hangi ürünleri tavsiye edersiniz veya nelere dikkat etmeliyiz ?

hadi ya

peki sebebi nedir? ayrıca 6 aylık sürekli yüz üstü dönüyor. En azından oturturuz demiştik.

arkadaşlar anlatmış onlarınkine ek olarak;

ev kazalarının artmasına sebep oluyormuş. merdivenlerden çok düşen çocuk olmuş.

yürütgeçte düz basamadığı için ayak bileklerinin şeklinde deformasyona sebep olabiliyormuş.

kontrole gittiğinizde doktorunuz daha iyi anlatıcaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

quote:

quote:

quote:

siyah bir ön karuma barı var. beraberinde bunu da alırsanız iyi olur. kemerler bazen hareketli afacanları tutmaya yetmiyor

bende 3 ay önce e bebekten 300 liraya almıştım. memnunuz.

ama bugun bi baktim özelcan bebe hafta sonu 250 tl diyo

• Bebek bezinde kampanya var mı yoldaşlar, ocağımıza incir ağacı dikilmesin Mümkünse enpara geçsin

Bizim prensesi Prima Premium Care harici kesmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketenhelva

Bebek bezinde kampanya var mı yoldaşlar, ocağımıza incir ağacı dikilmesin Mümkünse enpara geçsin

Bizim prensesi Prima Premium Care harici kesmiyor.

bende arıyorum ama en mantıklısı sanırım annelutfen ilk 15 koduyla 10085 gelir. enpara gemiyor dediler. ebebekte enpara geçiyormuş ama orda da çek yok. bir arkadaş nt %10 indirim çeki demiş ama bende öyle birşey görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Ya bu annelutfen'den siparis vermek istiyorum fakat forumda cok arkadas magdur oldu. Korkuyorum valla..

Biz oldukça memnunduk ama bir kere kampanyadan hediyeleri göndermediler, şikayet edince "kargo görevlisine tutanak tutturmalıydınız" dediler (zaten irsaliyede yazmıyor gelmesi gereken hediye ürünler, kargo görevlisi sallamazdı), özür dileyip 15 TL yüklemişler ama hediye ürünlerin değeri 45-50 TL idi.
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    migros da 6 adet 64 lu kutu 10 tl

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

hadi ya

arkadaşlar anlatmış onlarınkine ek olarak;

ev kazalarının artmasına sebep oluyormuş. merdivenlerden çok düşen çocuk olmuş.

yürütgeçte düz basamadığı için ayak bileklerinin şeklinde deformasyona sebep olabiliyormuş.

kontrole gittiğinizde doktorunuz daha iyi anlatıcaktır.

bunların hepsi ihtimal ama bir şey olmayadabilir o kadar bindiren var önemli olan süresini çok uzatmamak ayrıca şimdi yeni modellerde kademe ayarları var çocuk yere basabiliyor zaten bunlara ebeveyn kontrolünde binmesi gerekir

• sayın çocuk sahipleri Allah öncelikle herkesin çocuğunu Analı babalı büyütsün kısmet olursa martta bir erkek dünyaya gelecek önerileriniz nedir şimdiden bebek bezi almak mantıklımı yoksa beklemek mi lazım bebek beşikleri içinde aynı durum neler öneriyorsunuz daha doğuma 3.4-4ay var sizin tecrübeleriniz lazım ilk çocuğum bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

sayın çocuk sahipleri Allah öncelikle herkesin çocuğunu Analı babalı büyütsün kısmet olursa martta bir erkek dünyaya gelecek önerileriniz nedir şimdiden bebek bezi almak mantıklımı yoksa beklemek mi lazım bebek beşikleri içinde aynı durum neler öneriyorsunuz daha doğuma 3.4-4ay var sizin tecrübeleriniz lazım ilk çocuğum bu arada

Şahsi tavsiyem, acele etmeyin. O zamana kadar nice kampanya olur. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.(Âmin)
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.