Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
8
Favori
183.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2k14

Bende de aynı sorun var 1 yıldan fazla oldu alalı ama 2 yıllık garanti kapsamında hala. Genpa'ya gönderdim tamir için 1359 tl istiyorlarmış bu nasıl bir saçmalık anlamadım? ücretsiz tamir etmeleri ya da değişim yapmaları gerekmiyor mu?
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

çizik var diye sen mi dedin? çizik varı çıkar wifi çalışmıyor sadece de bu garanti kapsamında de itiraz et

• soyturk58 kullanıcısına yanıt
    hayır. media marktaki görevli yazmıştı o kısmı. itiraz etmem için etiler şubesine mi gitmem gerekiyor bu durumda? hayır wifi sorunu donanımsal değil mi nasıl benim hatam olabilir?
  • wifi sorunu tamamen donanımsal ve fabrikasyon bir sorun ara de böyle böyle beni çıldırtmayın de
  • bu sorunu yaşayan ve garantisi devam edenler servise versinler bence. aynı sorunu bende yaşadım. ios7 çıktığında güncellemesini yaptım, tel açıldığında wifi gitti resimdeki gibi oldu. servise gönderdim garintisi olmadığı için sıfır vermediler tamir edip geri gönderdiler. fakat 1 ay sonra yine bozuldu tekrar gönderdim yine aynı sorun oldu. sonra nette aramalar yaptım buzdolabı ve saç kurutma makinası yöntemlerini okudum. ilk önce buzdolabını denedim oldu fakat kısa sürdü sonra saç kurutma makinasını denedim 3 gün oldu henüz bir sıkıntı yok. umarım böyle devam eder. :D aynı sorunu buzdolabını deneyerek çözenlerde olmuş.

http://www.iphonehile.com/iphone-4s-5-ios-6-wifi-sorunu-cozumu-kesin

• aynı sorun oluştu iphone 4 cihazımda wifi gri ve bluetooth sürekli yenileniyordu.
    Apple'nin önerdiği çözümü yaptım, cihaz sürüm güncelledim. Ancak düzelmedi bi ümit ısıtma yöntemini denedim ancak oda işe yaramadı. Bir kez denedim çünkü en son olarak cihazı emin ellere teslim etme kararı aldım ve genpa teknik servis yolunu tuttum. Neyse bıraktım emin ellere 2 gün sonra arıza takip sayfasına baktığımda cihazın tamir edilemeyip kargo ile gönderildiği yazıyordu. Cihazım garantili olsaydı kesinlikle yeni cihaz elimde olurdu.
  • asdfg1595 A kullanıcısına yanıt
    merhaba. telefonunuz neden bu hatayı vermişti acaba.
  • Saçma ama telefonu klimanın önüne kapalı olarak koyup soğutmuştum 10 dk sonra aldım 1 saat kadar oldu sonra yine aynı sonra servis ve yeni cihaz geldi tabi 15 gün sonra 4s izmir teleservis ve şuan 4ncü cihazımı kullanıyorum bakalım bu ne zaman bozulacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

Saçma ama telefonu klimanın önüne kapalı olarak koyup soğutmuştum 10 dk sonra aldım 1 saat kadar oldu sonra yine aynı sonra servis ve yeni cihaz geldi tabi 15 gün sonra 4s izmir teleservis ve şuan 4ncü cihazımı kullanıyorum bakalım bu ne zaman bozulacak :)

bende de vifi sorunu vardı burda yazanları uyguladım ama 10 yada 15 gün sonra yeniden bozuluyordu vifi tuşu pasif olup öyle kalıyordu
    garantisi vardı gönderdim sonunda bu gün sonuç ne olur arkadaşlar sizinki gibi değişim olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATİKASLAN -- 23 Şubat 2014; 20:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATİKASLAN

quote:

Saçma ama telefonu klimanın önüne kapalı olarak koyup soğutmuştum 10 dk sonra aldım 1 saat kadar oldu sonra yine aynı sonra servis ve yeni cihaz geldi tabi 15 gün sonra 4s izmir teleservis ve şuan 4ncü cihazımı kullanıyorum bakalım bu ne zaman bozulacak :)

bende de vifi sorunu vardı burda yazanları uyguladım ama 10 yada 15 gün sonra yeniden bozuluyordu vifi tuşu pasif olup öyle kalıyordu
    garantisi vardı gönderdim sonunda bu gün sonuç ne olur arkadaşlar sizinki gibi değişim olurmu

%90 değişim kararı çıkar rahat ol

• quote:

quote:

quote:

işallah dediğiniz olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

işallah dediğiniz olur

Olur olur rahat ol :)

• Tamir ettiren var mı? Nerede yaptırabiliriZ istanbul içi? Garanti dışı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bu konuya bir cozum bulmuyor apple, kronik bir sorun oldugu tum dunyada belli. Benim de 4s'imde olmustu. Simdi de bir arkadasiminkine olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fön makinesi ile yapıp düzelten arkadaşlar. Eğer sorun çıkarmıyorsa ben de ucuzundan bi tane buldum wifi çalışmayan alıcam telefonu sizden gelen bilgiye göre.
  • Aynı sorun bende olmuştu garantiye gönderdim yenisini verdiler. Eğer garantiniz varsa hiç uğraşmayın garantiye gönderin.

• evet bu gün itibariyle yeni telefonum geldi değişim yapmışlar
  • fön makinası ile ısıtmayı yaptım,
    soğuduktan sonra açtım,
    wifi yeşil ve çalışıyor,
    ama görünen wifi ler var bağlanmamış,
    kendi ağıma bağlansın dedim şifreyi yazım, katılamadı uyarısı verdi,
    deneme amaçlı wifi yi kapattım açtım,
    eyvah,
    arıyor ama herhangi bir ağ bulamıyor.
    sonrada 10 dk kadar,
    yine griye döndü.

bıktım.....

applestore açılsada götürüp kafalarına atsam demiycem,
    götürüp tamir isteyeceğim parasıyla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey.messi

Aynı sorun bende olmuştu garantiye gönderdim yenisini verdiler. Eğer garantiniz varsa hiç uğraşmayın garantiye gönderin.

Hocam bende 2.el aldım genpa 7 ay garantisi var ne kadar sürer işlemler
  • RequiemForAsaw R kullanıcısına yanıt
    1 Hafta içinde değiştirdiler.
  • aynı sorun benimde başıma geldi.CİHAZIN WİFİ ARIZASI MEKANİK AYAR YAPILARAK GİDERİLMİŞTİR dendi kargodan telefonun gelmesini bekliyorum.
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.