Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
8
Favori
183.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fairchild1

Aynı sorun bendede oldu geçen hafta salı günü.Bu gün applestore'a randevulu gittim.15 dkda yeni 15 aylık ip4s imi yenisi ile değiştirdiler :)
    Garantiniz sürüyorsa 1 dk bile beklemeden genius bardan randevu alıp gidin.

bu çok iyi haber bende randevu alayım :) dedikleri gibi kutudan mı çıkarıyorlar _?
  • quote:

Aynı sorun bendede oldu geçen hafta salı günü.Bu gün applestore'a randevulu gittim.15 dkda yeni 15 aylık ip4s imi yenisi ile değiştirdiler :)
    Garantiniz sürüyorsa 1 dk bile beklemeden genius bardan randevu alıp gidin.

Şu sıralar yine olsa diye dua eder oldum :) garanti bitmeden bir daha yenilesek super olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mami9686 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir kutuyla geldi ve kasa falan gıcırdı yani cihaz yeniydi.Swap falan çokta sorun değil benim eski cihazdan kat kat yeniydi sonuçta

• quote:

Farklı bir kutuyla geldi ve kasa falan gıcırdı yani cihaz yeniydi.Swap falan çokta sorun değil benim eski cihazdan kat kat yeniydi sonuçta

Hayırlısı olsun B'nde ahize cızırtısı var öncekinde teleservis değiştirdi ama tabi 15 günde geliyor cihaz bende alayım randevu de bi cihaz sıfırlayalım :) bu olursa 5.ci olacak :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Amerikadan alınmış bir 4s'im var ve bende de maalesef bu sıkıntı var. Isıtma, soğutma denemek istemiyorum; İstanbul'da bildiğiniz bunu tamir edebilecek bir yer var mı, garanti imkanım da yok anlayacağınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Bende de Wi-Fi sorunu vardı şöyle kendiliğinden çözüldü;

Telefonu PC ye bağlayıp modem olarak kullandım işlerimi hallettiğimde PC'den kablosunu çıkarttım ve Wi-Fi'm çalışıyordu. Bu tesadüf mü çözüm mü bilemedim. Paylaşmak istedim.
  • Bu genel olan bi sorun maalesef benimde tanıdığım bi arkadaşın 4s inde bu sorun vardı

• bu sorun wifi entegresinden kaynaklanıyormuş. eski telefonda başıma geldi. entegreyi arkadaş ısıttı sorun halloldu

• Dolap isitma hicbisey kar etmiyor 3 ay sonra ayni sorun devam ediyir .cihazin cok isinmasi ,yani yazilim islemciyi sıkistirdigi icin wifi de anakarta entegre oldugu icin cihaz cok isindiginda wifi entegresi kendini kapatiyor.aslinda sorun telefinun ates gibi isinmasina sebep olan parcada kendini kapatan wifi entegrede degil.Bu sebepten apple telefonlari toplatmasi lazim bence ama zaten model eskidi uzerine kac model cikti ilgilenmiyor ,benim fikrim bu sekilde

• istanbulda ucuza tamir ettiren arkadaşlar yazzsada gidip onarım yapan arkadaşı zengin etsek bu sorundan çok kişi muzdarip.

Bir kere BORDO teknik servise 160 TL ye onartmıştım 10 ay dayandı tabiki onarım yapıldıktan sonra wi fi aynı kalitede çekmiyordu ama yinede çalışıyordu.

Şimdi başka bir yere sordum 250 TL diyor BORDO ise biz artık wi fi onarımı yapmıyoruz diyor.
  • Var mı acaba wifi entegre değişimi yapan bildiğiniz teknik servis?

• visor V kullanıcısına yanıt
    Ya buzdolabi yada hayli isitacaksin ama kesin cozum parca degisimi ondan once ios 7 ye guncelle belki duzelir

• Arkadaşlar 4s 8gb kullanıyorum. Güncellemeden sonra telefon hafızasında azalma oldu. Ayarlardan hakkında kusmından bakınca kapasite 5,40 gb diyor. Önceden kapasite 8 gb kullanılabilir alan 5.0 gb tı. Birde 2,71 gb boyutunda diğer kısmı var. Biri nasıl çözeceğimi anlatsın lütfen Kafayı yicem

• telefonumu konu başlığındaki problemden dolayı servise verdim yazılım atarak düzeltiği belirtilerek geri gönderildi fakat ara ara aynı problemleri tekrar yaptı ios 7 ye geçtikden sonrada iyice gitti şimdi madem bu bir kronik problem servis neden telefonumu değiştirmedi? şu an garantisi bitti cihazımının acaba tüketici hakem heyetine gitsem bir sonuç alabilirmiyim servisi dava ederek? yardımcı olursanız sevinirim. cihazım genpa garantiliydi ve genpa servisinde onarım gördü.
  • Gri wifi sorunu bendede var hemde yeni aldığım iphone 6'da.yarın hemen garantiye göndereceğimgarantiden dönmesi ne kadar sürer arkadaşlar Bilgisi olan yazsın da ne kadar süre telefonsuz kalacağımı bileyim

• ahmett_arslann1 A kullanıcısına yanıt
    apple store'a gidersen 10dk da yenisini verirler
  • drony kullanıcısına yanıt
    Bozuk telefon elimde olmasına rağmen bugün hemen yeni ürün gönderim işlemlerine başladılar.ilgi alaka çok iyiydi.yeni telefonlarıyla ilgili bi sorun yaşayanlar ürünleri bence hemen değiştirsinler.

• aynı sorunla bende bu gun karşılaştım ne yaptıysam sorunu çözemedim , cihazım garantili , yarın telefonla apple storeyi bir arayacam umarım sıfır cihazla değiştiriler
    bu sorun belli bir model ve seride mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_arslann1

Bozuk telefon elimde olmasına rağmen bugün hemen yeni ürün gönderim işlemlerine başladılar.ilgi alaka çok iyiydi.yeni telefonlarıyla ilgili bi sorun yaşayanlar ürünleri bence hemen değiştirsinler.

kiminle görüştünüz ürün değişimi için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drony

apple store'a gidersen 10dk da yenisini verirler

birebir değişim yapıorlar mı , garantim devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.