Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
8
Favori
183.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genpa sitesinde garanti kontrolden görürsün. Ben d faturasız genpaya götürdüm benim problemim başkaydı 3 saat sonra yenisini verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı bugun tamir ettirdim.
    Yapılan işlem : Wi-Fi entegreleri değiştirilmiştir.
    Ücret : 110 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integr4L -- 6 Kasım 2013; 23:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: integr4L

Cihazı bugun tamir ettirdim.

Nerede tamir ettirdiniz ve güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: integr4L

Cihazı bugun tamir ettirdim.

Nerede tamir ettirdiniz ve güvenilir mi?

Çorum'da oturuyorum.Tamir süresi 3-4 saat sürdü.
    Güvenilir bir yerel işletme yıllardır Çorum'un en işlek caddesinde dükkanı açıktır.
  • inşallah entegre değişmiştir hocam sahiden eğer ısıtma yöntemi ile yaptılarsa 1-2 aya tekrar yaşarsınız aynı sorunu
  • İstanbul'da yaptıranlar nerelerde kaça yaptırdı?
  • YA ARKADASLAR BENDE GECEN GENPAYA VERDIM SIFIRI ILE DEISMESINI BEKLERKEN BANA MEKANIK ONARIMLA COZMUSLER BU NASIL ISTIR ARKADASLAR YAA BÖYLE BISE OLABILIRMI
  • onokyay O kullanıcısına yanıt
    Peki ne kadar sürede gönderdiler acaba ?
  • Merhaba.. Brighstar tarafından Ön kamera arızası sebebiyle İphone 4S cihazıma Swap yapıldı. Cihaz geldiğinde sıfır telefon gibi jelatinli filan çizik yok. Cihazı Itunes ile etkinleştirebildim. Wi-Fi'yi etkinleştirmek istedim desdiğiniz gibi gri halde soluktu pasif durumdaydı.Hemen kargoya verip servise gönderdim. 3-4 gün sonra telefonu bana geri gönderdiler. Arıza Notuna : Cihazda Arızaya rastlanmadı yazmışlardı. Açtım telefonu yine Wi-fi yok bidaha gönderdim. Bana Mail olarak cihazımın çekilmiş şu fotosunu gönderidler..

Bildirdiğiniz wifi sorununa ait inceleme yapılmış olup,iddaa ettiğiniz sorun maalesef ve halen cihazızda görülememektedir.( Cihazınızın ekran görüntüsüne ait foto ektedir.)
    Simkartınızda,wifi ağınızda yada etkinleştirmede bir pürüz yaşadığınızı düşünüyoruz.

Pazartesi Cihazı gönderecekler geldiği zaman farklı bir sim kartla etkinleştirmeyi deneyeceğim bakalım sorun sim karttan mı kaynaklanıyor..
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

• sim kartta wifi hatası?

olabilirmi?

hemen deniyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Valla servis yetkilileri, benim cihazımda herhangi bir sıkıntı olmadığını söylüyor. ama ben etkinleştirince wifi pasif durumda. ama resimde gördüğün gibi hiç bir sıkıntı yok. Bunu anlamamız için cihazın elime ulaşması lazım. o zman farklı bir sim kartla deneyeceğim... Siz deneyin bakalım fayda görecekmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizolservet

Valla servis yetkilileri, benim cihazımda herhangi bir sıkıntı olmadığını söylüyor. ama ben etkinleştirince wifi pasif durumda. ama resimde gördüğün gibi hiç bir sıkıntı yok. Bunu anlamamız için cihazın elime ulaşması lazım. o zman farklı bir sim kartla deneyeceğim... Siz deneyin bakalım fayda görecekmisiniz.

Bende denemek istiyorum ama sim kart iğnem kayıp evde iğne bile yok neyle açıcam bunu Haber bekliyorum sizden
  • AktifProje kullanıcısına yanıt
    İğnesiz açılmıyor hocam Uygulayan arkadaşlar, etkinleştirmeyi sorunsuz bir şekilde yaptığınıza emin olun. Her zaman aynı sorundan kaynaklanmayabiliyor. Bazılarının yazılımsal olup Ayarları sıfırlayınca düzeliyor. Bazılarıda donanımsal.. Buzdolabı Fön makinası vs. çözümleri var ama denemedim ben.. İnşallah sizinkide benimki gibi sim karttan kaynaklanan bir sıkıntıdır..
  • denedim,
    sim kart çıkardım,
    sim kart değiştirdim,
    değişen yok.

zaten wifi ile sim kartın alakasının olmadığı kesin ama denemekte fayda vardı.

kesin tamirattan geçiyor.

ocak ayında applestore açılsın
    ilk işim gitmek ve yaptırmak,
    istanbul bordo denen gfirma yapıyormuş,
    konuştum ama kargo vs, oldu olmadı sıkıntıları nedeniyle caydım.

izmir de varmı bu işi yapan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan bir arkadaş apple i arayıp bir kod almıştı ve onu safariye girerek sorunu çözmüştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sonuçta bu sorun sadece Donanımla alakalı olmayabiliyor.
  • quote:

Merhaba.. Brighstar tarafından Ön kamera arızası sebebiyle İphone 4S cihazıma Swap yapıldı. Cihaz geldiğinde sıfır telefon gibi jelatinli filan çizik yok. Cihazı Itunes ile etkinleştirebildim. Wi-Fi'yi etkinleştirmek istedim desdiğiniz gibi gri halde soluktu pasif durumdaydı.Hemen kargoya verip servise gönderdim. 3-4 gün sonra telefonu bana geri gönderdiler. Arıza Notuna : Cihazda Arızaya rastlanmadı yazmışlardı. Açtım telefonu yine Wi-fi yok bidaha gönderdim. Bana Mail olarak cihazımın çekilmiş şu fotosunu gönderidler..

Bildirdiğiniz wifi sorununa ait inceleme yapılmış olup,iddaa ettiğiniz sorun maalesef ve halen cihazızda görülememektedir.( Cihazınızın ekran görüntüsüne ait foto ektedir.)
    Simkartınızda,wifi ağınızda yada etkinleştirmede bir pürüz yaşadığınızı düşünüyoruz.

Pazartesi Cihazı gönderecekler geldiği zaman farklı bir sim kartla etkinleştirmeyi deneyeceğim bakalım sorun sim karttan mı kaynaklanıyor..
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

dostum bendede aynı sıkıntı vardı. Sıkıntı şurada telefonu eğer kapatıp biraz beklersen açtığında wifi ile bağlanabiliyorsun ancak sonra yine gidiyor. sana tavsiyem telefonu gönderebiliyorsan kapatmadan göndermen, veya öyle bir şansın yoksa birebir gidip kendin göstermen

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Telefonu bir gün bile kullanmadım ki. Swap telefon geldi. teleonu açtım wifi butonu aktif olmuyor. telefonu açık gönderdim. bana telefonumun çekilmiş resmini mail olarak gönderdiler, bn hiç bir şekilde aktif edememiştim. telefonun pilini bitirip tekrardardan şarj ettim açtım yine yok. Bakalım salı günü elime geçer telefonum. eğer dedikleri gibi etkinleştirmeyle alakalıysa sorun yok o zman. Aksine devam ederse, tekrar irtibata geçip 2. swap hakkı talep edecem..
  • quote:

Telefonu bir gün bile kullanmadım ki. Swap telefon geldi. teleonu açtım wifi butonu aktif olmuyor. telefonu açık gönderdim. bana telefonumun çekilmiş resmini mail olarak gönderdiler, bn hiç bir şekilde aktif edememiştim. telefonun pilini bitirip tekrardardan şarj ettim açtım yine yok. Bakalım salı günü elime geçer telefonum. eğer dedikleri gibi etkinleştirmeyle alakalıysa sorun yok o zman. Aksine devam ederse, tekrar irtibata geçip 2. swap hakkı talep edecem..

Dostum anlatamadim galiba, bak telefonu kullan, sonra kapat yarim saat dinlendir veya aksam kapat sabah ac goruceksin tekrar calistigini. Ama bir sure sonra yine gider. Demek istedigimde bu sen teli kapatiyosun gonderiyosun adamlarda actiginda calisiyor oluyo

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım ben seni. ben bu telefonu 1 hafta arayla 2 defa gönderdim adamlara. telefon bana kapalı olarak gönderildi. yani 2 gün boyunca kargoda kapalıdı. dediğin gibiyse benim açtığım zaman wi-fi aktif olması lazım. Ben hiç Wi-finin aktif olduğunu göremedim kendi telefonumda. Herşey salı günü belli olur dostum. Umarım senin dediğin çıkmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.