Şimdi Ara

iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
8
Favori
183.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cengizzzhan58

aynı sorun benimde başıma geldi.CİHAZIN WİFİ ARIZASI MEKANİK AYAR YAPILARAK GİDERİLMİŞTİR dendi kargodan telefonun gelmesini bekliyorum.
     iphone 4s wifi sorunu--soguk gri seklinde acilmiyor...

Aynı problemden dolayı Genpa ya verdiğim cihaz mekanik problemi düzeltilmiş diyerek geri verildi. Hakikatende düzelmişti ama 1-2 hafta sürdü. Tekrar geri verdim bu sefer 2 güne 0 ı ile değiştirdiler.

• İstanbulda bu sorunu cozebilen bir yer var mi yaptiracagimiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cllyldrm kullanıcısına yanıt
    Beyler ben aralık ayında bordo teknik'e 180TL karşılığında yaptırmıştım,
    yaptığım görüşmede kesinlikle entegre değiştirdiklerini ve bir daha sorun yaşanmayacağını belirttiler.
    Ancak şuan wifi tekrar gitti, telefon aşırı pil harcamaya ısınmaya başladı, wi-fi ve bluethoot çalışmıyor,
    Telefon ile servisi aradım parça değişir garantisi 3 aydır dediler, yani Mart ayında dolmuş, tamir için yeniden 180TL istediler

Ben sahşen kandırıldığımı düşünüyorum, aklınızda olsun Bordro'ya yaptırdım arıza tekrarladı, kurye ile 200TL çöpe gitti
    web sayfaları bordoteknikservis.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

aynı sorun benimde başıma geldi.CİHAZIN WİFİ ARIZASI MEKANİK AYAR YAPILARAK GİDERİLMİŞTİR dendi kargodan telefonun gelmesini bekliyorum.

Aynı problemden dolayı Genpa ya verdiğim cihaz mekanik problemi düzeltilmiş diyerek geri verildi. Hakikatende düzelmişti ama 1-2 hafta sürdü. Tekrar geri verdim bu sefer 2 güne 0 ı ile değiştirdiler.

telefonum geldi ertesi gün geri bozuldu yine gönderim servise arızaya wifi çalışmıyor değişim isteniyor yazdırdım.Bugün genpanın sitesine baktım cihazı değiştirmişler kargoyla yollamışlar turkcelle gelmesini bekliyorum 1-2 güne gelir.

• 4S'lede kronik bir sorun, geçmiş olsun. Buzluğa atmayı denediyseniz yapacak tek şey servise yollamak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

telefonum geldi ertesi gün geri bozuldu yine gönderim servise arızaya wifi çalışmıyor değişim isteniyor yazdırdım.Bugün genpanın sitesine baktım cihazı değiştirmişler kargoyla yollamışlar turkcelle gelmesini bekliyorum 1-2 güne gelir.

Geçmiş olsun, Güle Güle kullanın.

Eğer mümkünse İphone 5 e geçiş yapın derim.

• kadıköyde 80 tlye onarıyolar yarın gidip yaptıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelixangel28

kadıköyde 80 tlye onarıyolar yarın gidip yaptıracağım

Yaptırdın mı ?

Birde tavsiye ettiğiniz bir yerler var mı ? İnternete girmek vs eziyet oldu, şarj aleti ile geziyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

quote:

Yaptırdın mı ?

Birde tavsiye ettiğiniz bir yerler var mı ? İnternete girmek vs eziyet oldu, şarj aleti ile geziyoruz..

kenbu hoca var kadıköyde salı ona vericem bende entegre yok en güvenilir o bence kadıköy civarında 150 tl gibi bi fiyatla yaptırıcağım sıkıldım artık 3gden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

quote:

Yaptırdın mı ?

kenbu hoca var kadıköyde salı ona vericem bende entegre yok en güvenilir o bence kadıköy civarında 150 tl gibi bi fiyatla yaptırıcağım sıkıldım artık 3gden

Tamamdır. Sonucu yazarsanız sevinirim.

• 150 tl bir gün sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhuntoraman

150 tl bir gün sürüyor

Yaptirdiktan sonra tekrarlar mi sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zinquer

arkadaşlar bende 4s var.. yazılım güncelledikten sonra aynı sorun bendede oldu... ama sorunu çözdüm... sorun ne yazılımda nede donanımda ....

sizden ricam bu düzeltme yolunu her yerde paylaşmanız ve diğer arkadaşlarında bu illetten çok pratik şekilde kurtulmalarını sağlamanız...

SORUNUN ÇÖZÜMÜ :

telefonunuza ilk önce bir flash ışıgı programı indirin ve flash ışık programını çalıştırarak tüm şarjını bitirin.

Telefonunuzun bataryası bittikten sonra 1 gün boyunca hiç açmayın ve şarj etmeyin...

1 gün sonunda telinizi şarj etmeye başlayın ve telinizi açın...

wifi nin çalışır hale geldiğini göreceksiniz...

HERKES PAYLASSIN BU ÇÖZÜMÜ...

Wifi çalışmıyor bari led diyot overheat olmasin denemeyin

• 2.El bir 4s buldum garantisi devam eden. Yalnız telde gri wifi sorunu var. Ben satın alıp garantiye göndersem değişim olur mu ki ? Tecrübeli arkadaşlardan bir yorum alsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

2.El bir 4s buldum garantisi devam eden. Yalnız telde gri wifi sorunu var. Ben satın alıp garantiye göndersem değişim olur mu ki ? Tecrübeli arkadaşlardan bir yorum alsam

Eğer doğru okuduysam 1 yıl gmeyen cihazlara Apple zorlu bakıyormuş git hemen yenisini verirler ama randevu almayı unutma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

quote:

2.El bir 4s buldum garantisi devam eden. Yalnız telde gri wifi sorunu var. Ben satın alıp garantiye göndersem değişim olur mu ki ? Tecrübeli arkadaşlardan bir yorum alsam

Eğer doğru okuduysam 1 yıl gmeyen cihazlara Apple zorlu bakıyormuş git hemen yenisini verirler ama randevu almayı unutma :)

Sağolun hocam. Biraz meşakkatli bir iş olacak sanırım ama işime yarar bir sonuç. Verecekleri telefon sıfır mı oluyor ki ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

quote:

Sağolun hocam. Biraz meşakkatli bir iş olacak sanırım ama işime yarar bir sonuç. Verecekleri telefon sıfır mı oluyor ki ?

sıfır kutudan çıkarıyor diye yazmıştı bi konuda arkadaş

• Bu sorunu cozen yok mu yav İstanbulda yaptiracagimiz bir yer ?

• Bu hata ne sebeple meydana geliyor ?
  • mami9686 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede oldu geçen hafta salı günü.Bu gün applestore'a randevulu gittim.15 dkda yeni 15 aylık ip4s imi yenisi ile değiştirdiler :)
    Garantiniz sürüyorsa 1 dk bile beklemeden genius bardan randevu alıp gidin.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.