Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hakikaten enteresan bir durum olmus sizinki, oyun ve dlcleri bitirdiginiz save'i yuklediginizde gorevler kisminda hic yapilmamis ana gorev gorunmuyor degil mi?
    Eger oyle ise CDPR teknik destege sorabilirsiniz, ancak onlar yardimci olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Oyunu bitiridim dlc'lerde dahil ama ne yaptıysam new game + modunda tekrar başlayamadım. Bitirilmemiş oyun uyarısı verip duruyor.

oyunu bitirdiğin save dosyasını seç, muhtemelen öncekilerden birini seçtiğin içindir.

En son bugün denedim hala aynı hatayı vermeye devam ediyor halbuki oyunu ve dlclerini bitirdim

hocam ana oyunu bir şekilde bitirmeyip bitirdin mi sandın acaba, ilk defa bu hatayı duyuyorum çünkü. bir şeyler atlamış olman lazım muhakkak.

Ana görevler bitti hocam oyunu bitirmemis olsam dlc'lere gecemezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Hakikaten enteresan bir durum olmus sizinki, oyun ve dlcleri bitirdiginiz save'i yuklediginizde gorevler kisminda hic yapilmamis ana gorev gorunmuyor degil mi?
    Eger oyle ise CDPR teknik destege sorabilirsiniz, ancak onlar yardimci olabilir.

Evet ilginç ve üzücü. Topladığım itemleri kullanmak istiyorum yeniden başlayıp ama mümkün değil galiba oyunu silip tekrar kursam da düzelmedi. 1,31 güncellemesine kadar herşeyi kurdum ama olmuyor.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yoo, oyle bir on kosul yok, oyunun ana senaryosunu bitirmeden dlclere baslayabiliyorsun.
    En garanti yontem ustte yazdigim gibi oyunu bitirdigin save verisini yukle ve gorevler kismina bak, orada ana gorevde halen yapilmasi gereken gorev bulunuyorsa onu da bitir.
    Gorevler tamamlanmis gorunuyorsa da CDPR'dan teknik destek iste.
  • Sa beyler bu monticore zırh nedir birde aerondihgt kılıcını nasıl alabilirim ? Shalmeri öldürdüm sonrasını bilmiyorum ?
  • Beyler bende oyunun sesleri gidiyor sadece geraltın konuşma sesleri duyuluyor. Bu sorunun bir çözümü varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Beyler bende oyunun sesleri gidiyor sadece geraltın konuşma sesleri duyuluyor. Bu sorunun bir çözümü varmı ?

1.31 güncellemesinden önce bir kaç kez bende de olmuştu. güncelleme yapmadıysan bi kontrol et hocam.
  • @UyGaR___
    Oyun son sürümde. Orman hanımları görevini yaparken ilk önce savaşta sesler karışmaya başladı, sonrasında müzik çalmadı en sonunda konuşma sesleri çıkmamaya başladı. Valla nedir sorun bilmiyorum kapat aç yapınca düzelir heralde.

@MessiTugi
    Yok hocam dinlenme moduna almadım. Durduk yere oldu. Galiba görevde sıkıntı var. Öncesinde hiç böyle sorun olmamıştı.
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de ormanın hanımları ve Skellige'de geçen bir görevde sesler gitti. kapatıp açınca düzeldi ama bir süre sonra görev bitene kadar tekrar ses sorunu olmaya başladı. Bence genel bir sorun.
  • B.N.Y kullanıcısına yanıt
    aynı sorun dun bende de oldu. konusma sesleri gitti. arka sesler geldi sadece. kapattım. dunden beri açmadım, umarım duzelir.
  • BAW'ı da bugün itibariyle bitirdim
    Boşluğa düştüm resmen Witcher 3'ten sonra hangi oyundan keyif alırım bilmiyorum
    Witcher 3 benim için gelmiş geçmiş en iyi oyun baw da gelmiş geçmiş en iyi ek paket oldu diyebilirim

Yalnız

Anna Henrietta gibi hoş bir hatunla romantizm seçeneğinin sunulmaması beni büyük hayal kırıklığına uğrattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 29 Eylül 2016; 1:24:24 >
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    Spoiler buttonunu açmadım aman diyim :) ama bişey sormak istiyorum, Hearts Of Stone oynadın mı hocam? Blood And Wine mı daha iyi Hearts Of Stone mu hikaye olarak merak ettim? Ben şuan Blood And Wine oynuyorum ve hikayenin biraz başındayım. Şimdilik fena gitmiyor ama Hearts Of Stone daha iyi başlamıştı sanki :) spoiler vermeden bir yorum yapabilir misin?
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Soru bana yöneltilmemiş ama cevap vermek istiyorum :)

Hearts of Stone daha hızlı ilerliyor, o nedenle başlarda daha fazla sarıyor Blood and Wine'a göre. Ama Blood and Wine, Hearts of Stone'a kıyasla çok daha uzun olduğu için hikayeyi yaymışlar; o nedenle istediğiniz kıvama gelmesi Hearts of Stone'a göre biraz daha sürecek tabii.

Benim şahsi fikrim;

Blood and Wine>Hearts of Stone>Ana Oyun

şeklinde.
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Bu yorum gayet yeterli benim için :) Yan görevleri de hazır temizledim, gönül rahatlığıyla ana görevlere girişebilirim o zaman. Teşekkürler
  • Yav öyle bi oyun yapmiski adamlar nereye gitsem ne oynasam hangi görevi yapsam şaşırıyorum her yerde bi hikaye bi olay var bi görev kararlastiriyorum tam giderken başka bisey çıkıyor karşıma hop ona diliyorum bakıyorum saatler akmış gitmiş daha ton la yapılacak is var bu oyuna can kurban bu kadar muazzam oyunu turkce dibine kadar anlaya anlaya oynamak ne muazzam birseydir zerre sevmediğim oyun türüydü şimdi müptelası oldum iyimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Soru bana yöneltilmemiş ama cevap vermek istiyorum :)

Hearts of Stone daha hızlı ilerliyor, o nedenle başlarda daha fazla sarıyor Blood and Wine'a göre. Ama Blood and Wine, Hearts of Stone'a kıyasla çok daha uzun olduğu için hikayeyi yaymışlar; o nedenle istediğiniz kıvama gelmesi Hearts of Stone'a göre biraz daha sürecek tabii.

Benim şahsi fikrim;

Blood and Wine>Hearts of Stone>Ana Oyun

şeklinde.

Hadi diger gorevler bir yana bence ana oyundaki sadece Red Baron gorevlerine haksizlik etmissiniz.

Bence senaryo guzelligi babinda siralama soyle;
    Hearts of Stone => (buyuk/esit ) Ana Oyun > Blood and Wine

• Hearth of stone daki elinde kuru kafa tutan adamın emrine amade olmak işi fena sarıyor o yüzden baw dan bi tık üstte ama bazı baw daki hikayelerde hos dan daha iyi yani fifti fifti yakınlar bence.

• oyun ps4 de türkçe mi? alınırmı

• game of the year ile normal sürüm hkkında ne fark var arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

game of the year ile normal sürüm hkkında ne fark var arkadaşlar

içinde şimdiye kadar çıkmış olan 2 adet dlc'de mevcut. game of the year alın muhakkak.
    edit: normal sürüm de, goty sürümü de türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 29 Eylül 2016; 12:06:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.