Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
21
Favori
20.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezonun 1.bölümünü izledim ama sondaki saçmalık canımı sıktı. helena vurulmuş şekilde kanlar saça saça hastaneye gidiyor, koridorları aşıyor o ana kadar hiç kimse kadın ölüyor bir el atalım demiyor, hemşire istasyonuna geldiğinde herkes kadın vurulmuş diye çılgınlar gibi yardım etmeye çalışıyor.
  • dizide pek çok bölümde gördüm sanırım sponsorluk anlaşması var, benim telefondan (bb z10) kullanıyorlar.

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ
  • Ilk 4 bolumu izledim buradaki yorumlari gorunce. Cok asiri guzel degil yani. Cerezlik. Zaman gecirmelik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.sezonun finalini de izledim az önce. keşke bitmeseydi diye hayıflandım.
    mükemmel bir senaryo, mükemmel oyunculuklar var. biraz karışık gelebiliyor ama hemen hakim oluyorsunuz.
    son bölümde dördü bir araya geldiğinde, kira helenanın kucağına atladığında gözümden yaşlar geldi.
    helena nın yıldız tilbe dansı da süperdi.
    büyüdüğünde kira ev kiraladğında ev sahibine kime kiraladığı sorulunca cevap enteresan olabilir

• Dizi 2.sezon da final mi yapti sezon finali mi ?

Bu arada bu ne garip bir dizi. Basrol karakterde dogdugunda namusunu kapida birakmis gibi maasallah.

Gey mi ararsin lezbiyen mi ararsin hetero mu ararsin mutant mi ararsin hepsi var yahu

• Sezon finaliydi. 3.sezon 2015 ilkbaharmış

• Sezon 1 bolum 9 u izledim. Dizi basta sıkıciydi ama simdi boyle gizemli oldu. Seviyorum ben gizem mizem. Bakalim daha neler cikacak. Cerezlik olarak dizi bulamayanlar izleyebilir benim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: IndoHouse

işte helena dan yıldız tilbe dansı

• mantıken konu fringe benzemiyor mu ?
  • Sezon 2 bolum 4 u izledim.

Helenaya acimaya basladim. Basrol kadin iyice ortalik mali oldu. Hetero mu dersin lezbiyen mi dersin filmdeki her erkek mi dersin cok genis bir yelpazesi var.

Ama kadin guzel kadin. Hele hele o dislerini gosterek gulmesi cosimanin beni benden aliyor. Oldum olasi guzel gulumseyen kadinlara zaafim olmustur. Ustune ustelik gozlukte takinca iyice cildiriyorum

Ama ozgu namali tercih ederim. Orasi ayri. O da cok guzel guluyor zaten

• Tatiana'yı bu sene de Emmy'de aday gösterilmedi. Adaylığı geçtim ödülü alma bakımından rakipsiz belki de. Ciddi manada adaylıkları neye göre belirlediklerini sorgulamaya başladım. Tatiana aday değil, Pedro Pascal aday değil, Hannibal'ın hiç adaylığı yok
  • Dizinin çizgi romanı çıkıyormuş

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ
  • Diziye yeni başladım sayılır 1.sezon 5.bölümdeyim şu an. Bu kadar sağlam bir dizinin değerinin bilinmemesi saçma gerçekten. Piyasadaki sağlam denilen tümdizileri bitirdim neredeyse, ama Orphan Black'in daha şimdiden ilk 5'in içinde yeri var bana göre
  • 2.sezon bitirdim. Cok manyak bitti

Ben paul beklerken baskasi klon cikti

Ayrica o kendi kizina iskence eden ebe adamin da o cocugu yetistirmesi tesaduf degildir herhalde.

• Şimdi 2x10'u izliyicem umarım güzel sezon finali olur, baş karakter harika gerçekten oyunculuğu, daha önce bir dizi/filmde görmemiştim. Resmen başlı başına başka birisi oynuyor gibi geliyor Helena ve Sarah'ı karşılıklı konuşurken.

2x10 u izledim, içimi hüzün kapladı. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 3 Ağustos 2014; 20:10:05 >
  • Yeni bitirdim 2.sezonu fakat ilk sezondan sonra maalesef bana yavan bir sezon izlenimi verdi 2.sezonun ilk 4 bölümü ilk sezon tadındaydı fakat sonraki bölümler aynı konu içerisinde gizemden yoksun durağan bölümlerdi sezon finali hafiften şaşırttı diyebilirim ama 3.sezondada

Erkek klonların hikayesini alıcaklar ve hikaye biraz sakata gelecek gibi geliyor ilk sezondaki gizem ve hareketi devam ettirirlerse daha iyi olacaktır bence ilk sezondan sonra o havayı devam ettirmeleri ve diziyi dahadfa günyüzüne çıkarmaları gerekirdi
  • İlk bölümü izledim ve baya beğendim içine çeken bir dizi Özellikle başrol oyuncusu acayip güzel

Edit:Never tell anyone about Clon club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chalrie Keley -- 7 Ağustos 2014; 12:56:43 >
  • Sıkılıp bıraktığım dizilerden.
  • Arkadaşlar nasıl bir dizi önerir misiniz? Yeni dizi arayışı içerisindeyim Üç diziye Başlayacağım Teen Wolf - The Originals bir de bu Orphan Black dizisini çok methediyorlardı güzel mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.