Şimdi Ara

Avermedia Live Gamer HD 'Oyunlara kayıtsız kalmayın!' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avermedia Live Gamer HD ile oynadığınız oyunu Full HD çözünürlükte kayıt altına alırken aynı zamanda internet üzerinden de canlı yayın yapabiliyorsunuz. En güzel yanı ise tüm bu işlemleri yaparken bilgisayarınızın performansından hiç bir şey kaybetmiyorsunuz.. Bu videomuzda türünün tek örneği olan donanımsal oyun video kayıt cihazı Avermedia Live Gamer HD'i inceliyoruz.

• Lütfen yanlış anlamayın kesinlikle hakaret falan değil ama, Fraps'in "Freps" diye okunması gerekmiyor mu ?
  • Hauppage 2 gelse o çok daha kaliteli 1080p oynatıyor ama bizim memleketteki bağlantıyla bu iş olmaz upload hızının çok yüksek olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Hauppage 2 gelse o çok daha kaliteli 1080p oynatıyor ama bizim memleketteki bağlantıyla bu iş olmaz upload hızının çok yüksek olması gerekiyor.

Eğer konu konsol kaydı ise harici çözümler daha iyi iş görecektir fakat PC kaydı konusunda şu anda en iyi çözüm bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanhiziroglu

Lütfen yanlış anlamayın kesinlikle hakaret falan değil ama, Frapsin Freps diye okunması gerekmiyor mu ?

ben de avermedia'ya avermedya diye okuyorum sizin için sorun olur mu?

yanlış anlamadım ama gene de sormak istedim.

• Ürün çok hoşuma gitti. Çok kullanışlı , kaliteli bir ürün.
    Fiyatı 500-550 tl arası değişiyor internette , fiyat bir pahalı geldi bana. Fiyat hariç ürün çok iyi.
    BSC ' ye alın bundan bir tane.
  • BU FİYATDAN SATILIRSA FAZLA İLGİ GÖRMİYECEĞİ KESİNhttp://www.incehesap.com/avermedia-live-gamer-fiyati-21183/

• quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

Ürün çok hoşuma gitti. Çok kullanışlı , kaliteli bir ürün. Fiyatı 500-550 tl arası değişiyor internette , fiyat bir pahalı geldi bana. Fiyat hariç ürün çok iyi. BSC ye alın bundan bir tane.

BENCE TANITIMDAKİ ÜRÜN ŞU AN BSC DE GÖREVE BAŞLAMIŞTIR BİLE :D

• 500 TL dolaylarında olacağına inanmıyorum. 199 Dolara satılan bi şeyin 500 tl'ye satılması sadece bazı kendilerini akıllı sanan kazıkçıların işidir.

• Böyle yeni cihazların tanıtımları çok hoşuma gidiyor.Ayrıca Ustream olayı çok iyi düşünülmüş.bunu kesin Mesut abi kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Hauppage 2 gelse o çok daha kaliteli 1080p oynatıyor ama bizim memleketteki bağlantıyla bu iş olmaz upload hızının çok yüksek olması gerekiyor.

Eğer konu konsol kaydı ise harici çözümler daha iyi iş görecektir fakat PC kaydı konusunda şu anda en iyi çözüm bu.

Mesut abi MacBook Pro kullanıcısıyım.Konsol (PS3)'umdan kayıt nasıl alacağım bunu anlamadım açıkçası Hauppage gibi değil anlaşılan... Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

• http://www.incehesap.com/avermedia-live-gamer-fiyati-21183/ yuhh 500 TL !! bu neyin kafası yaa :D .. bunun yerine 200 tl ye ssd+300 tl ye ekran kartı alırım performans ı arttıtırım frapsla olucak kayıp olmamış olur ayrıca fraps kullanmadığım zmaanda fazladan performans artışı elde etmiş olurum ... bu alet 100 bilemedin max 150 tl olmalı yoksa almaya değmez !!

• Benlik bir ürün olmuş da 500 TL verilecek birşey olmamış. Piyango falan vurursa alırım.

• 500 tl çok fazla

• Bu ürünün alt versiyonunu kullanıyorum, herkese de tavsiye ederim. Fakat Avermedia'nın yazılımı üzerinden PS3'den görüntü aktarırken Fraps gibi program kullanmak zorundasınız. (HDMI ile bağlı ise) Çünkü HDCP koruması nedeni ile Avermedia yazılımı kaydedemiyor.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=93494

Şöyle çektiğim video da paylaşayım. Tabii ki youtube kaliteyi düşürüyor + fraps dan kaydettikten sonra ben de kaliteyi düşürdüm. Ama gayet de yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 26 Aralık 2012; 22:48:14 >

• Güzel ama çooook pahalı :(((
  • Video incelemesi için tesekkürler

• güzel bir inceleme olmuş teşekkür ederiz.

• Mesut bey ellerinize sağlık. Gerçek sistemde ki kayıt olayıda açıkça performansı gösteriyor. Bu tip incelemelerle aslında daha sağlıklı kullanıcıya bilgi aktarılıyor.
    İnceleme için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.