Şimdi Ara

Avermedia Live Gamer HD 'Oyunlara kayıtsız kalmayın!' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pyloge

500 TL dolaylarında olacağına inanmıyorum. 199 Dolara satılan bi şeyin 500 tl'ye satılması sadece bazı kendilerini akıllı sanan kazıkçıların işidir.

Pardon nerede yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? Böyle yazdığınıza göre Türkiye'de yaşıyor olamazsınız.

İnceleme için teşekkürler.
    Ekrandaki belli bir pencere yada bizim işaretleyeceğimiz belli bir bölümünü de kaydedebiliyor olsa, belki bu parayı hakedebilirdi.
  • evet biraz aradım taradım buldum. AverMedia bu modelinde hdd isterseniz cihazın içine takılıyor isterseniz cihazın dış tarafında bulunan USB portundan harici hdd bağlayabiliyorsunuz ve bu şekilde pc bağımsızda kullanılabiliyor. Üstelik uzaktan kumandası da var. 10 numara 5 yıldız duruyor fakat cihazın kasasında hiç bir albenisi yok.

Ürün:
    http://www.avermedia.com/product/ProductDetail.aspx?Id=556

Avermedia Live Gamer HD 'Oyunlara kayıtsız kalmayın!' video inceleme

http://www.youtube.com/watch?v=Rd5jDcp1ffs

• Fiyat cidden pahali ya :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirilis action denilen şey hakkında bi bilginiz yok heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

mirilis action denilen şey hakkında bi bilginiz yok heralde

Fraps varken kim bakar ona, ayrıca 2 programda çekim yaparken performansı etkiliyor bizim aradığımız pc vb kaydederken yormayacak bir sistem çünkü çoğu kişi fraps ile kayıt yaparken grafiklerden kısmak sorunda kalıyor.
  • Fiyatı 100 tl gibi br civarda olsaydı alınabilirdi ama bu fiyatla zor.
  • '' Oyunlara kayıtsız kalmayın! '' sloganı güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    mirilis action denilen şey hakkında bi bilginiz yok heralde

quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34
    Fraps varken kim bakar ona, ayrıca 2 programda çekim yaparken performansı etkiliyor bizim aradığımız pc vb kaydederken yormayacak bir sistem çünkü çoğu kişi fraps ile kayıt yaparken grafiklerden kısmak sorunda kalıyor.

@Misafir
    Aynen Mirillis Action'u keşfedene kadar herşey kötüydü.
    Fraps zaten rezil rüsvaydı. Sonra Actionu buldum Fifa 13'ü Hd kaydetmeye çalıştım 60 fps kayıt ile devam etti.
    Call of duty serilerini hiç söylemiyorum, kaydettiğinizin farkında bile olmazsınız.
    Ancak kayıt için ayrı bir harici disk veya sistemin yüklü olduğu diskten ayrı dahili bir disk kullanıp kayıtı ona yaparsanız performans daha da artacaktır.
    Actionu bulunca dünyalar benim oldu ötesi yalan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naneli Larry -- 27 Aralık 2012; 17:43:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ToxicinFectioN

@Misafir
    Aynen Mirillis Action'u keşfedene kadar herşey kötüydü.
    Fraps zaten rezil rüsvaydı. Sonra Actionu buldum Fifa 13'ü Hd kaydetmeye çalıştım 60 fps kayıt ile devam etti.
    Call of duty serilerini hiç söylemiyorum, kaydettiğinizin farkında bile olmazsınız.
    Ancak kayıt için ayrı bir harici disk veya sistemin yüklü olduğu diskten ayrı dahili bir disk kullanıp kayıtı ona yaparsanız performans daha da artacaktır.
    Actionu bulunca dünyalar benim oldu ötesi yalan :)

Bak merak ettim şimdi fraps'dan memnunum ama mirillis action bir deneyeceğim umarım övdüğün kadar iyidir

• Mirillis Action deliymiş gerçektende bu programı görünce, bu cihaza para verilmeyeceğini daha iyi anlamış bulunuyorum.
  • Konsolu nasıl kullanacağız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Mirillis Action deliymiş gerçektende bu programı görünce, bu cihaza para verilmeyeceğini daha iyi anlamış bulunuyorum.

Uzun süredir PC'de kullanıyorum bu programı. Enfes birşeydir. Kullanacaklar için herşeyi mevcut nette açıklamalı download sitelerinde mevcut bu program. :)
  • Daha önce takip ettiğim 2-3 YouTube kanalında görmüştüm bu ve diğer capture card'ları ama hepsi bir nevi tanıtım niteliğindeydi. Mesut Çevik'in yaptığı inceleme harika olmuş.

Ne zamandır bu tarz bir şey almak aklımda. Uygun fiyata bulursam, almayı düşünüyorum.

Bu arada ekranın sadece bir kısmını kaydetmek için xSplit kullanılabilir. Yanlış biliyor olabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanhiziroglu

Lütfen yanlış anlamayın kesinlikle hakaret falan değil ama, Fraps'in "Freps" diye okunması gerekmiyor mu ?

çok güzel eksilemişler.
  • Teknoloji geliştikçe boş işler mühendisleri de çoğalır elbette.
    Evlenip çoluk çocuğa karışınca anlaşılır bu boşlamalar ama yinede üreten de para kazanmalı elbet!

• Kısacası editörler için yapılmış boş bir kart!

• O tuşa öyle basılmaz Mesut Çevik oynarken yumruğunla basacaksın aksiyon bittiğinde tekrar yumruğu koyacaksın ;)

• Ağzım Açık kaldı resmen tam aradığım bir cihaz!

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: alito

Mirillis Action deliymiş gerçektende bu programı görünce, bu cihaza para verilmeyeceğini daha iyi anlamış bulunuyorum.

Uzun süredir PC'de kullanıyorum bu programı. Enfes birşeydir. Kullanacaklar için herşeyi mevcut nette açıklamalı download sitelerinde mevcut bu program. :)

evet gerçekten müthiş ama anlamadığım birşey var G19 klavye kullanıyorum bu programın G19 uyumluluğu var ama ekranda alt alta iki farklı ölçüm yapıyor, bunların hangisi fps ölçümünü gösteriyor tam anlayamadım. üstteki ne, alttaki ne bilen varmı acaba?

Avermedia Live Gamer HD 'Oyunlara kayıtsız kalmayın!' video inceleme

[ek]
    tamam çözdüm üstteki anlık fps, alttaki avaraj fps durumunu gösteriyormuş. bu arada oyunda kayıt denedim ve fps düşüşü göremedim. program çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 28 Aralık 2012; 0:41:36 >

• Ürün gerçekten iyi düşünülmüş ve her hangi bir performans kaybı yaşatmıyor.Fakat satmak istiyorlarsa fiyat politikalarını tekrar gözden geçirmeleri gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.