Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
22
Favori
126.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Gule gule kullan ve bir daha dusurme

Cami yurtdisindan kendim getirdim cami kaca degistirirsiniz

• Uğur bey gerçekten harika bir iş çıkarıyor.Ona teşekkür etmek istiyorum.Telefonun öncesi ve sonrası fotoğraflarını eve gittiğim zaman eklerim.Bir işim nedeniyle İstanbul'a gitmiştim ve Uğur beyi aradım.Bir kafede buluştuk ve ekranı 10 dakikada değiştirdi.Aynı eskisi gibi oldu.Gerçekten bu konuda işini biliyor.Samsung servisindeki çakala 550 vermeye hiç gerek yok,Uğur beye güvenebilirsiniz telefonunuz konusunda.
  • Uğur bey benim cihazın ekranıda değiştirdi :) sıfır problem sıfır sıkıntı..

Eskisinden bile iyi oldu. Rahatça güvenebilirsiniz.
  • bu tel ekranları gorilla glass nasıl bu kadar kolay kırılabılıyor anlamadım benım s2 suya dusdurmustum ekran komple degıstırmıstım degısen uzerınden cıkan ekranı nasıl kırılıyormus dıye merak etmıstım defalarca 2 m yere yapıstırdım bısı olmadı masaya vurdum yıne bısı olmadım en sonunda demıre cat cat vurdum baktım yıne cızık ve catlama yok ıyıce bı abanarak vurdum en sonunda catladı dedımkı bu ekran kesınlıkle dusmeyle kırılmaz demekkı s2 sonrası cıkan tel ekranları daha hassas suan s4 kullanıyorum hayırlısı dıyıyorum
  • s2 hakkında hep benzer şeyler duydum. Kasasıda camıda sağlammış.

ama s3 ve note 2 hep cam sorunu okudum,duydum.. S4 tede bir tane camı kırık satan var ikinci el bölümünde,onun dışında daha görmedim :)

ama kurcalarken elime alıp baktığımda çok hafif gelmişti.. hafiflik bana dayanıklılığınında zayıf olduğu hissini verdi.

umarım sağlam kullanırsınız.
  • kardeşler size bir şey söyleyeyim hiç boşuna gidip 150 lira falan verip ekran yaptırmayın bakın ben note 2 nin camını 3 kere,s3 ün camını 2 kere kırdım her seferinde de yaptırdım.ileriki zamanlar toz girmesi,içeride buğulanma gibi sorunlar olduğunu göreceksiniz.bunlar yaşanan şeyler ki s3 lerin büyük bir kısmında donma sorunu oluyor.piyasada çok yapan var ancak orijinal cam takan yok.orijinal cam nedir ne nasıl olmalıdır?bir kere deneyin orijinal cam eğilmez.ancak taktıkları cam s3,note,note 2 ve s4 lere dandik.o nedenle bastırın cama bir anda telefon donacak ve hiçbir şekilde tepki vermeyecek siz ekranı açıp kapayana kadar.bu denenmiştir.samsung da bu işlemler pişmanlıktır.bu nedenle yaptırdınız mı 150 ye?verin birine satın gitsin.telefon bir kere düştü mü ondan bir daha hayır gelmiyor buğulanma sorunu yüzünden s3 ü kaç kere fırlatma noktasına geldiğimi bir ben bir de Yüce Allah bilir.eğer eğilme yoksa dediğim gibi sorun yok ama piyasada orijinal glass kullanmıyor kimse.PARANIZI ÇAR ÇUR ETMEYİN.ya da yaptırın satın direk.gidin yenisini alın.

• merhaba elimde sağlam ekran orjınal çıkma var satabilirim dilersen veyada sen bana sat telefonu benimle irtibata geçin lütfen
  • Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacım var. note ikim bugün yere düştü ve cam kırıldı. Dokunmatikte ve ekran da sıkıntı yok Şuan zaten telden yazıyorum sizce ne yapmaliyim

• VoldroY kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim güle güle kullanmanız dileği ile.....
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun ...güle güle kullanmanızı diliyorum.....
    selamlar
  • bende kaç kere çok sert ve yüksekten note 2mi düşürdüm ama çok şükür henüz bir şey olmadı ayrıca kılıfsız kullanıyorum. zaten boşuna dememişler titrediğin göze çöp batar diye en iyisi çok titremiceksin üstüne yoksa kazalar gelip seni buluyor.

(Allahım sen note 2mi koru yarabbim) :D
  • merhabalar benimde note 2 ekranım kırıldı yaptıracağım fakat çok tereddüteyim bazı yerlerde sadece ön cam değişimi yapılırsa iki cam arasındaki maddenin temizlendiğini ve buranın boş kaldığını buda dokunmatikte 1 ay sonra donma dakunmatik ekranda kayıplar meydana geldiğini zamanla iki ekran arasında tozlanma veya buhar olduğu yazılmış sayın kalimera hocam bu konuda yardımcı olur musunuz böyle bişey var mı acaba yaptığınız ürünlerden şikayet aldınız mı hiç bu tür durumlardan yada yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir mi herhangi bir sorun yaşıyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinse -- 16 Temmuz 2013; 12:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

Hocam çok geçmiş olsun.

GETİR degiselim üstad :) sıkıntı yok
  • Samsung Galax S3 mini yi elimden düşürüp camını kırmıştım. KALIMERA Onbaşı nikli
    UĞUR bey e güvenip gönderdim. ön dokunmatik camı değiştirerek sorunumu çözdü çok teşekkürler. Allah Razı olsun. kesinlikle telefonum çok güzel olmuş eline sağlık kendisi güvenimi boşa çıkarmadı. sorunu olan arkadaşlar Uğur beye güvenebilir.
  • rcetin45 R kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanmanızı diliyorum.
    Sağlıcakla kalınız.
  • Hocam geçmiş olsun, bu da kulağına küpe olsun arka kapak koruyucu her zaman daha iyidir çünkü telefonu kavrayan kenarları, taşa düşmedikçe camı da korur.
  • Bazı telefonların öncesi ve sonrası.....

• Bazı telefonların öncesi ve sonrası.....

• quote:

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Güle güle kullanmanızı diliyorum.
    Sağlıcakla kalınız.

keşke yukarda yazdığım soruların cevabını da verseydiniz. ek olarak ekran arasında bi malzeme varmış acaba siz bu malzemeyi kazıdıktan sonra yerine hangi malzemeyi koyuyorsunuz ona göre getirip yaptıracağım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.