Şimdi Ara

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.038
Cevap
65
Favori
275.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UAG Marka kılıf kullanan ya da satan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

Az daha ver bunu al.

sanki biraz kaba gibi hocam
  • Bundan incesi anca telefonu çiziklerden korur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

Az daha ver bunu al.

mağazasından alsak yine indirimli fiyattan alıyormuyuz bide sert gibi telefonun parlak yerleri çizermi acaba çok çiziliyor oralar
  • Mağazasındaki fiyat bu.
    Şu an sanırım stok yok.
    D&R'daki fiyat şu an yarı yarıya. Orjinal. Yalnız tek kötü yanı ürün geç geliyor.
    Çizilme olayına gelince ben çok uzun süreden beri kullanıyorum. Sorun olmadı.
  • Ben de bugünlerde urban armor gear (uag) ve Otterbox'ın kılıflarına taktım. Kaba kılıf hatta hiç kılıf sevmezdim ama bunların bazı modelleri kaba gibi olmasına rağmen nedense beni çekiyor.
     Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu # Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bayanlar airdock hakkında bilgisi olan var mı ? Telefona herhangi bir zararı dokunur mu bu aletin ?

http://www.theairdock.com/
  • N11.com'da mobilburda adlı satıcıdan slim armor s'i sallamatik kullanarak 25TL'ye aldm. Neo Hybrid de 29,90'dı. Eğer sallamatiğiniz varsa daha ucuza alabilirsiniz.

Kargo beleş
  • Beyler mobil şarj cihazı önerisi olan var mı? yurtdışı sitelerden de olur önemli olan fiyat performansının yüksek olması

• Kipa'da beon kılıflar 9.90 , piyasada 20-25 arası görünüyor. 5s için bir tane aldım, pek kaliteli gelmedi. Ihtiyacı olan bakabilir.

Iphone 5 Aksesuar ve Kılıf Yorumları # Genel Konu #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genctoprak -- 3 Şubat 2015; 22:31:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S için ekran koruyucu film arıyorum.

Spigen'e baktım ama sitesinde falan burada bahsedilenleri göremedim.

Aradığım parmak izi bırakmasın, parlak ve ince olsun. Mat olanlarına da razıyım

Öneri verebilicek arkadaş ürün linki ile verebilirse çok sevinirim zira spigen.com.tr patlamış bazı ürünlerde :D
  • şark kablosu ve powerbank önerin lütfen

• kent290lf K kullanıcısına yanıt
    Spigene vericeğiniz paraya ıpg marka temperli cam öneririm, kendim kullanıyorum darbelere ve çizilmelere dayanıklı üstelik parmak izi de bırakmıyor. Artı olarak cihazınıza güvenlik de sağlamış oluyor.
  • arkadaşlar elimde 2 adet iphone 5-5s ekran jelatini ve 2 adet iphone 5-5s silikon kılıf var
    bana ipad air ekran jelatini verene bu ürünlerden ikisini vermek istiyorum
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Şuan spigen armor slim s arıyorum amazon'da buldum ama kargo yüzünden baya pahalıya gelicek daha ucuz bulabilir miyim diye bakıyorum.
    eğer bu ipg'de amazonda olsaydı ikisini beraber alırdım ama 2 sine de ayrı ayrı kargo ödemek istemiyorum.

videolarına falan baktım gerçekten etkileyici performansı var ipg'nin. bir de renk seçeneği olması daha güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kent290lf

Cevap için teşekkür ederim. Şuan spigen armor slim s arıyorum amazon'da buldum ama kargo yüzünden baya pahalıya gelicek daha ucuz bulabilir miyim diye bakıyorum.
    eğer bu ipg'de amazonda olsaydı ikisini beraber alırdım ama 2 sine de ayrı ayrı kargo ödemek istemiyorum.

videolarına falan baktım gerçekten etkileyici performansı var ipg'nin. bir de renk seçeneği olması daha güzel olmuş.

Aliexpress ebay, bir de tr içi gittigidiyor ve sahibinden bakmanızı öneririm.

• mobilburda adlı satıcıdan bende slim armor s alıcam. Orjinal mi ürün?
  • kent290lf K kullanıcısına yanıt
    Orjinal. Ben gold rengini aldım
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.