Şimdi Ara

Skype Açılmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
16.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar! Skype; kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğim halde açılmıyor. Tablet ve pcde gayet normal açılırken pcde yanlış kullanıcı veya şifre diyor sorun ne olabilir?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up up

• Ben sorunsuz giriş yapabiliyorum.

Şifre veya kullanıcı adını yanlış giriyorsundur başka açıklaması olamaz bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenWind

Ben sorunsuz giriş yapabiliyorum.

Şifre veya kullanıcı adını yanlış giriyorsundur başka açıklaması olamaz bunun.

Yok kardeşim doğru girdigimde eminim neyse cevabın için teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar,bendede skype açılmama sorunu var,bir kaç gün öncesine kadar ben skype'ı sorunsuz kullanıyordum ama şimdi nedense sorun vermeye başladı..Skype adresimi ve şifremi yazıp açmak istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor;
    "Skype açılamıyor.Bu bilgisayarda hala bir oturum açmış bulunmaktasınız.Lütfen oturumu kapatın ve tekrar deneyin"
    Bende böyle bir hata veriyor,açılması için denediğim seçeneklerse;
    Programı yeniden silip kurdum
    Başka hesap denedim açmak için ama başka hesap açıldı
    Başka bilgisayarda skype'ımı açmayı denedim,sorunsuz açıldı
    Bana yardım ederseniz çok mutlu olurum,şimdiden teşekkürler
  • Hotmail ' den girmeyi dene birde.
  • Denedim,hesabımı ben Skype'ın orjinal sitesinden açmayı denedim açıldı,başka bilgisayardan filan denedim o zamanda açıldı kendi bilgisayarımda skype'ımı açamıyorum hala,skype'ın kendi açık olma ayarlarıyla en son birşeyler yaptığım aklıma geliyor gibi ama oturumunuz açık dediği için bir anlam veremedim. Açık dediği için başka birinde açık göstermesi lazım eğer oturumum açıksa ama çözemedim sorunu hala,programıda yeniden kurup kaldırdım ama çözülmedi gene.
  • bende yeni yeni kullanmaya başladım.2 msn adresim var.birde eşimin 3. Bu nedenle çoklu yama programınıda kurdum. Skypyi açtığım zaman mikrosoft hesanızla veya skype hesabınızla oturum açın diyor. Skype ye msn adresimi yazdığımda böyle bir kullanıcı adı yok diye uyarı veriyor.Mikrosoft hesabımla giriş yaptığımda bütün arkadaş listem önümde.Bende aynı adreste skype hesabıda oluşturdum.Aynı hotmail hesabım üzerinde.fakat orada arkadaş listem boş çıkıyor. Bu doğru bir işlemmi
  • WeskerExcella senin sorununu teamwiewer dan halletmek gerek

efe_efecann seninkinin msn ile bağlantısı oluşmadığı için listen boş gözüküyor.
  • Başka bir bilgisayardan ben skype ile msn'imi birleştirdim,şimdi msn tamamen kullanımdan kalktığında bu sorunum çözülmemiş olursa ben skype açamayacağım,bu sorunu hemen çözmem lazım,nedenini hale çözemedim.
  • Merhaba Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı ve düzelttim umarım sizde düzeltebilirsin ilk önce ctrl+alt+dlt tuşlarına basarak görev yöneticisine giriyoruz daha sonra işlemler bölümünde skype.exe yi seçip işlemi sonlarndır diyoruz ve skype yeniden giriyoruz ben bunları uyguladım ve gerçekten oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeskerExcella

Merhaba arkadaşlar,bendede skype açılmama sorunu var,bir kaç gün öncesine kadar ben skype'ı sorunsuz kullanıyordum ama şimdi nedense sorun vermeye başladı..Skype adresimi ve şifremi yazıp açmak istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor;
    "Skype açılamıyor.Bu bilgisayarda hala bir oturum açmış bulunmaktasınız.Lütfen oturumu kapatın ve tekrar deneyin"
    Bende böyle bir hata veriyor,açılması için denediğim seçeneklerse;
    Programı yeniden silip kurdum
    Başka hesap denedim açmak için ama başka hesap açıldı
    Başka bilgisayarda skype'ımı açmayı denedim,sorunsuz açıldı
    Bana yardım ederseniz çok mutlu olurum,şimdiden teşekkürler

aynı sorun bendede var bilen biri yardımcı olabilirmi

• merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır skype ta açılmama sorunu yaşıyorum,skype i çalıştırdıktan sonra mavi pencere geliyor ama ondan sonra program açılmıyor ve o şekilde kalıyor,defalarca kaldırıp tekrar kurmama ve skype community de bir çok şeyi denememe rağmen sorunu aşamadım,işin komik kısmı türkiyede ve dünyada bu sorunu yüzlerce kişi yaşıyor ama kimse kalıcı bir çözüm bulamamış ve skype ta bu sorun hakkında doğru dürüst kimseye destek veya cevapta vermemiş,bu konu hakkında bilgisi veya çözümünü bilen varsa bizlerlede paylaşırsa çok sevinirim

Skype Açılmama Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolme -- 19 Eylül 2014; 15:52:22 >

• Çözüm için:
    1- Çalıştır komutunu ( Windows Logo +R )ile aç

2- Bu komutu yaz ( %appdata%\skype ) entere bas

3- Gelen sayfadaki hangi oturum açma adını silmek istiyorsan onun adı yazılı klasörü sil. Tamamdır.Skype düzgün olarak açılacaktır.
  • matrack M kullanıcısına yanıt
    hocam bende de şöyle bir problem var skype giriş yapıyorum birisine yazı yazıyorum sürekli olarak döngü oluyor(yazım gitmiyor) ya da bir arama yapıyorum ya da arama geliyor aynı kişiye yapılan ilk arama da ya da gelen ilk arama da çağrıyı kabul edemiyorum ya da reddemiyorum.sonrasında hat düştü diyor.bir daha aradığım da cevap yok diyor 3. aramada ancak bağlantı kurabiliyorum bu her seferinde aynı çözüm için öneriniz var mı ?
  • Yok dostum aklıma gelen hiçbir şey yok.bu konuda yardımcı olamıcam...
  • biostan saat tarih ayarlarının dogru olduguna bak dogruysa eyer aynı sekılde windowstanda bak sonra biglisayarına tekrar'dan eski skypi kaldırark yenisini indir büyük ihtimal sorun çözülecektir eyer sorun çözülmesse bi COMBOFİX yap derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrack

Çözüm için:
    1- Çalıştır komutunu ( Windows Logo +R )ile aç

2- Bu komutu yaz ( %appdata%\skype ) entere bas

3- Gelen sayfadaki hangi oturum açma adını silmek istiyorsan onun adı yazılı klasörü sil. Tamamdır.Skype düzgün olarak açılacaktır.

malesef o kadar kolay değil. skype tamamen kapatılmadığı sürece ne klasörü silebilirsin ne de isim değiştirebilirsin.

görev yöneticisinden skype kaldırmak isteyince hata veriyor. sanırım bir çeşit virüs veya çakışma var anlamadım. çözüm bulursam yazacağım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.