Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s3 mini kullanan arkadaşlarımız nerede acaba şu 8gb dahili hafızanın oyun ve uygulamalar için yeterli olup olmadığı konusunda bizi aydınlatabilirler mi, çok fazla oyun ve program yükleyince dahili hafıza sıkıntısı yaşanıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

quote:

beyler bu telefonu alsam 16gb kart alsam oyunları ona atsam olur mu acaba 8gb boşta kalsa kendi hafızası ? bide en ucuz nerden alabilirim bu telefonu

Çok anlamıyorum bu işlerden ama telefona rot attırmak gerekiyormuş o dediğini yapmak için.O da garantisini bozuyor diyorlar bazı yerlerde de bir işlem tarif ediyorlar onu yapıp rotu geri alıp öyle servise götürürsen hiç birşey belli olmaz dolayısıyla garantisi bozulmaz deniyor ama ben kendi adıma söyleyeyim öyle bir riske girmek istemem.

Bu dediğim rot olayını yapmazsan oyunları,uygulamaları filan telefonun kendi hafızasına atmak zorundasın ki zaten telefonu ilk aldığında yaklaşık 4 GB'lık bir alanın var içinde.Gerçi benim öyle çok oyun takıntım olmadığı için ve resimlerle müzikler filan hafıza kartına atıldığı için bir sorun yok.

anladım cevabın için teşekkürler fakat 4gb yetmezki :) 3 Oyun Zaten 3.5 GB Felan Olur Uygulamalar Felan 5 GB Olur Ne Yapcaz :) Root İle İlgili Bilgi Alabileceğim Bir Konu Var Mı ? Garantisi Sorun Olmaz Diye Düşünüyorum Format Atarım Telefona Geçer Hepsi :)

Benimde root konusunda desteğe ihtiyacım var!

• roota gerek yokmuş başka çözüm buldum direk karta atıcam oyunları uygulamaları :)
  • quote:

roota gerek yokmuş başka çözüm buldum direk karta atıcam oyunları uygulamaları :)

Arkadasim neymis o cozum aciklarsan bizimde bilgimiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz nereden alabiliriz???
  • Bu samsung kendi arayuzu toucwiz nature cok sarj yiyor galiba ya baska launcher arayuz kullanan varmi arkadaslar sarji az kullanan

• quote:

Orijinalden alıntı: DorSey

quote:

roota gerek yokmuş başka çözüm buldum direk karta atıcam oyunları uygulamaları :)

direk hafıza kartına atılabiliyormuş kardeş oyunlar googleye yazarsan çıkar birsürü şey telefonu alır almaz yapıcam
  • quote:

quote:

quote:

direk hafıza kartına atılabiliyormuş kardeş oyunlar googleye yazarsan çıkar birsürü şey telefonu alır almaz yapıcam

Ohooo sen telefonu almadın daha anlaşıldı al bakayım bi o zaman hafıza kartına kurabiliyor musun görücez

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

quote:

quote:

Ohooo sen telefonu almadın daha anlaşıldı al bakayım bi o zaman hafıza kartına kurabiliyor musun görücez

aldım bile az önce şimdi yükliycem :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aldım bile az önce şimdi yükliycem :)

Yaparsan haber ver bize de anlatırsın arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

s3 mini kullanan arkadaşlarımız nerede acaba şu 8gb dahili hafızanın oyun ve uygulamalar için yeterli olup olmadığı konusunda bizi aydınlatabilirler mi, çok fazla oyun ve program yükleyince dahili hafıza sıkıntısı yaşanıyor mu ?

Yaşanıyor malesef. Oyun ve uygulama delisi bir insan için 8gb yetmiyor. Şahsen bana s3 ün 16gb hafızası bile yetmiyor. Ama normal bir insansanız yeterli denebilir.

• arkadaşalr telefonu alanlar telefonu kullandıktan sonra artılarını eksilerini kendi açılarından payşırsa güzel olurdu.
    -kamera performansı
    -menu geçişleri
    -görüşme kalitesi
    -mesaj yazma kullanışlığı
    -radyo çekim gücü
    -ısınma problebi

ayrıca sizin de aklaınaıza gelebilecek başka yönleri varsa onları da buraya yazarsanzı seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: formardin

arkadaşalr telefonu alanlar telefonu kullandıktan sonra artılarını eksilerini kendi açılarından payşırsa güzel olurdu.
    -kamera performansı
    -menu geçişleri
    -görüşme kalitesi
    -radyo çekim gücü
    -ısınma problebi

ayrıca sizin de aklaınaıza gelebilecek başka yönleri varsa onları da buraya yazarsanzı seviniriz.

Kendi açından dediysen eğer bana göre bu saydıkların maddelerden hiç birinde sorun yok.
  • Arkadaşlar ben S3 mini ile Sony xperia arc s arasında kaldım s3 mini alıcaktım ama arkadaşım arc s al o daha iyi dedi kafam karıştı. Fiyat olarak aynı sayılırlar arc s daha ucuz hatta :). Bu konuda bana yardım bekliyorum. Birde s3 minide ligtv deki videolar rahatlıkla izlenebiliyor mu? yada sitedeki diğer flash içeriklerde, videoda kasma veya herhangi bir problem oluyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: formardin

arkadaşalr telefonu alanlar telefonu kullandıktan sonra artılarını eksilerini kendi açılarından payşırsa güzel olurdu.
    -kamera performansı
    -menu geçişleri
    -görüşme kalitesi
    -radyo çekim gücü
    -ısınma problebi

Kendi açından dediysen eğer bana göre bu saydıkların maddelerden hiç birinde sorun yok.

diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALTARIK

Arkadaşlar ben S3 mini ile Sony xperia arc s arasında kaldım s3 mini alıcaktım ama arkadaşım arc s al o daha iyi dedi kafam karıştı. Fiyat olarak aynı sayılırlar arc s daha ucuz hatta :). Bu konuda bana yardım bekliyorum. Birde s3 minide ligtv deki videolar rahatlıkla izlenebiliyor mu? yada sitedeki diğer flash içeriklerde, videoda kasma veya herhangi bir problem oluyor mu?

Daha önceki mesajları okusaydın keşke. İnternet performansı bu telefonun en iyi yönlerinden biri!
  • arkadaşlar telefonu vatandanmı alalım 10 tksit 874 yoksa başka ucuz yer varmı? bide arkadaşlar oyunlarda falan sıkıntı olurmu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben şimdi bu telefonu alırsam bazı indirdiklerimi hafıza kartına atamayacakmıyım.

Veya içine izlemek için film atmam gerekince hafıza kartına atamayacakmıyım.

• 3g üzerinden görüntülü görüşme varmı bu cihazda?
  • cidden 4 gb yetmiyor gta vice city, most wanted kurdum bitti hemen 1 tb harddisk var otg kablo alsam buna kurabilirmiyim ki
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.