Şimdi Ara

GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
48.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

Orijinalden alıntı: mesutpeker

üstad sizin siteden bir Hd uydu cihazı almak istiyorum. Sorum şu Dsmart modülü moziaklenme ve donma yapmadan çalıştıracak sade bir cihaza ihtiyacım var.Görüntü kalitesi de mükemmel olsun istiyorum. fiyat öenmli değil. İPTV, filan gerek yok. Goldmaster 1010hd cihazım var sürekli donma yapıyor. mozaiklenme yapıyor. Dsmart modülden diyor. Doğru mu sizce. teşekkürleer.

Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız bilgilendirme ve öneride bulunmuşlar teşekkürler.

ben 15 gun önce bimeks ten 279 tl ye d smart modul aldım.bu modulu gigablue ue cihazımda kullanıyorum.sorun yok.

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız.
  • Bayram nedeniyle resmi tatil boyunca Gigablue HD 800 SE modelinde kamapanyalı fiyatlar var incelemenizi tavsiye ederiz.
  • İyi de üstat
    http://hepsidijital.com/GIGABLUE-HD-800-SE_313775.html#0
    linkinde ürün stokta yok diyor,anlamsız değil mi sizce?
  • Bugün düzeltmişiniz.Stok gözüküyor.
  • iPhone/iPad ile 3G üzerinden yayın izleyebiliyoruz fakat kapalı olan bir cihazı açabiliyor muyuz acaba? (veya açık olanı kapayabiliyor muyuz?)
  • Evet kapatıp açma özelliğide kısaca orjinal kumanda ile yapabildiğiniz herşeyi iphone, ipad ve android cihazlarla yapabilirsiniz.
  • Bu cihazlarında 200-300 liralık modellerini çıkarsanız çok iyi olur.
  • Gigablue profesyonel gruptaki ürünler ama enigma 2 destekli en uygun fiyatlı cihaz biliyorsunuz yine gigablue da.
  • Gigablue ürünlerinde yeni nesi plus modelleri cebit bilişim 2013 fuarında sergilendi.

SE PLUS ve UE PLUS modelleri için ön sipariş açıldı.
  • Plus serilerinde ön siparişte son 3 güne girildi.
  • Cihazları karaköydeki merkenizde ne zaman satışa çıkartacaksınız. cumartesi gelip alabilirmiyiz.
  • Almanyada ki merkezde çok yoğun talep var ama Önümüzdeki hafta başına yetiştirmeye çalışıyoruz. Cumartesi zor gibi ancak ürünü görmek isteyenler için numune modelleri mağazamızda sergiliyoruz.
  • quad plus ne zaman gelir acaba türkiyeye
  • Ona baya bir süre var. Quad için hala yoğun bir talep var ve quad plus modelinde kesinleşmeyen bazı şeyler var 2014 ilk yarısını bulabilir.
  • Sayin hdsatis, gigablue 800se kullanıyorum, acaba android den izlemek mumkunmudur bu modelde ve mümkünse yardimci olacak bir LINK varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android de dream droid diye bir program var google playden indirip kurun. Programı açın ip adresini gerekli yere yazıp izlemeye başlayabilirisniz. Bu özellik sadece se modelinde değil Gigablueenin tüm modellerinde mevcuttur.
  • Teşekkürler, cok işime yarayacak bir özellik oldu. Hanim çocuklara ders çalıştırırken tv yi izlemiyorum, çare oldu:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, gigablue solo kullanıyorum, cihazda ki image openATV öndeki diaplayde sürekli 1330 yazıyor, kanal değişsede bu rakam hiç değişmiyor. Bu nedir, nasıl değişir?

Edit: yazılım güncellemesi yaptım, sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 22 Kasım 2013; 15:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.