Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1081. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halil o fiyat gayet normal çünkü senin farlar xenonlu bunu belirt mesajında,
    yeni gelen arkadaşlar stilonun parçalarının pahalı olduğunu düşünmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustunh

quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Fatih ben Emin otoya tekrar gidicem sanada iki adet torsiyon burcu alayımmı istiyorsun

kardeş havale geçsem bana alıp kargolayabilirmisin parçaları benim gitme imkanım yok,
    torsiyon ve sağ sol motor takozları.

Canım kardeşim tabiki olur ama ben motor takozlarının fiyatını tam hatırlamıyorum konuşma arasında 180 TL.lafı oldu ama +kdv mi değilmi bilmiyorum iki kutu gördüm biri sağ biri sol onuda bilmiyorum sen pazartesi telefon aç firmanın sahibi yavuz bey elindekiler senin istediklerinse o zaman bana havale çıkart alıp sana yollarım bu arada sen İstanbulda değilmisin
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

Geçmiş olsun ustunh. Hayırlı yolculuklar.

Yapışkanlı gibi dediğin yerler nereleri?

4 numaralar
    hatay dönüşü söküp haşlayacağım, temizlenmezse kaplama yaparım artık, hatta aynı dertten muzradip arkadaş suni deri kaplatmıştı, bakalım maliyet yüksek olmazsa kapılar dahil deri kaplatmayıda düşünebiliirm,

stiloo 4 numaraları sökmem gerekiyor. 530 326 62 96 müsait olursan bi çaldır. yönlendirebilirsen sevinirim.

o parça tek olarak çıkıyor ve baya zahmetli olduğunun farkındasındır umarım...

• Pardon ustunh(halil) Kocaeli'ndemişsin az önce baktım
  • İyi Akşamlar Stilo Cemaati
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

arkadaşalar bende pazartesi günü gidicem buyer göztepe sanayii sitesindemi acaba acilen almam gerekiyor araba sağlıksız gitmeye başladı yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Arkadaş bir sayfa önce (360) size telefonunu ve firma sahibinin adını verdimya adreside telefon açıp öğren
    Ama torsiyon burçlarının sonuncusunu ben aldım ve hatta bir adette alacağım var Emin oto'dan yanımda sipariş geçti Pazartesi - salı Gelir dedi sen telefon açmadan gitme yer göztepe sanayiye çok yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stüdyocan -- 13 Şubat 2010; 20:34:15 >
  • ustunh; cepten çaldırdım. Sonra normal telefondan aradım meşgule verdin.

Neyse inmişken resimlerini çektim.

Resimdeki kapaklarda işaretli yerlerde sağ tarafta iki, solda bir plastik dübel, solda işaretli yerde kıstırma var. Kapakların kenarından parmak sokup, dikkatli çekince dübeller kolayca çıkıyor.

• Yanlardaki kapaklar çıkınca, senin çıkarmak istediğin parçayı sol tarafta resimdeki işaretli yerde bir tane alyan başlı vida,

sağ tarafta da işaretli yerlerdeki torpido gözünün içindeki vidalar tutuyor.

• stilooo kardeş,
    cepten araman gelmedi ama sabit hattan aramanı da kapatıp ben arayım dedim ama karşıma santral cıktı. fotolar ve zahmetin için çok sağol.
    ben o parçanın üstündeki parçayı sökmek istiyorum onda sorun yok. bakalım biraz kurcaladım ama zor bişi robinhoodun da dediği gibi parça komple sökülyor ve altında üstünde yanında torpido dahil her şeyin sökülmesi gerekiyor, çok zahmetli sözmeden halletmeyi deneyeceğim. biraz kurcaladım gözüm korktu,

robinhood;
    4 tane tığla cd player sökmeye çalıştım ama olmadı, tığlar kısa mı geldi acaba, bu arada tığları komşu kızlarından toplamıştım hepsi yamuldu, hanımda beni yamultacak.

stüdyacan;
    p.tesi ararım tekrar, ellerinde var mı yok mu kaç para, duruma göre seni biraz zahmete sokabilirim artık,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustunh -- 13 Şubat 2010; 21:00:01 >
  • Halil kardeşim zahmet olmaz senin işin olsun ama karşılığında bir ara pişmaniyeni yerim haberin ola
  • Yan kapakları sökünce, vites kolunun hizasında her iki yanda bulunan vidaları çıkarıp orta bölümü dikkatlice oynatınca işaretli yerdeki gibi ayrılıyor.

Yalnız Ünal'ın da dediği gibi biraz zahmetli ve dikkat istiyor.

• quote:

quote:

quote:

Fatih ben Emin otoya tekrar gidicem sanada iki adet torsiyon burcu alayımmı istiyorsun

kardeş havale geçsem bana alıp kargolayabilirmisin parçaları benim gitme imkanım yok,

Canım kardeşim tabiki olur ama ben motor takozlarının fiyatını tam hatırlamıyorum konuşma arasında 180 TL.lafı oldu ama +kdv mi değilmi bilmiyorum iki kutu gördüm biri sağ biri sol onuda bilmiyorum sen pazartesi telefon aç firmanın sahibi yavuz bey elindekiler senin istediklerinse o zaman bana havale çıkart alıp sana yollarım bu arada sen İstanbulda değilmisin

mrb, torsiyon burçlarından bana da lazım pazartesi ben de arayacağım burayı ama eğer kargo ile kendileri yollamazlarsa, diğer arkadaşa alıp yollayacaksanız bana da bi güzellik yapar mısınız zahmet olmazsa?

• quote:

stilooo kardeş,
    cepten araman gelmedi ama sabit hattan aramanı da kapatıp ben arayım dedim ama karşıma santral cıktı. fotolar ve zahmetin için çok sağol.
    ben o parçanın üstündeki parçayı sökmek istiyorum onda sorun yok. bakalım biraz kurcaladım ama zor bişi robinhoodun da dediği gibi parça komple sökülyor ve altında üstünde yanında torpido dahil her şeyin sökülmesi gerekiyor, çok zahmetli sözmeden halletmeyi deneyeceğim. biraz kurcaladım gözüm korktu,

robinhood;
    4 tane tığla cd player sökmeye çalıştım ama olmadı, tığlar kısa mı geldi acaba, bu arada tığları komşu kızlarından toplamıştım hepsi yamuldu, hanımda beni yamultacak.

stüdyacan;
    p.tesi ararım tekrar, ellerinde var mı yok mu kaç para, duruma göre seni biraz zahmete sokabilirim artık,

ustunh; ilk resimlerin devamındaki resimlere de bak. Gözden kaçmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stiilloo -- 13 Şubat 2010; 21:22:10 >

• Soner yine aslan sütüne bağlamışsın mesajını ne iş hem diyonki midem kabul etmiyor hem iki lafından biri aslan sütü
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahoge

quote:

quote:

quote:

mrb, torsiyon burçlarından bana da lazım pazartesi ben de arayacağım burayı ama eğer kargo ile kendileri yollamazlarsa, diğer arkadaşa alıp yollayacaksanız bana da bi güzellik yapar mısınız zahmet olmazsa?

Canlar siz arayın konuşun ben alır size yollarım siz Hangi ildesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

İyi Akşamlar Stilo Cemaati

İyi akşamlar Abi. Hoşgeldin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben Şanlıurfadayım, malum burada toplam benim stille birlikte 4 stilo olunca parça bulmak da o kadar zorlaşıyor:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben Şanlıurfadayım, malum burada toplam benim stille birlikte 4 stilo olunca parça bulmak da o kadar zorlaşıyor:)

Tamam kardeşim sen pazartesi görüş sonrasında ben alıp sana kargo ile yollarım

• Ben Fotoğrafçılığı bırakıp stilo parçacılığımı yapsam acaba bir hayli müşteri var parçalara Fatihte bir site kurar site üzerinden satarız be malları İzmir bölge müdürü Soner olur olurmu olur
  • İyi akşamlar arkadaşlar,;

Mehmet abi zahmet olsa sen gittiğinde bana da al, ben ztn salı sendeyim bir aksilik çıkamzsa hem fotoları çeker, hemde karter korumam ile torsiyon burcalarımı alırım, valla Allah razı olsun abi...

Bu arada VAYA CON DIOS yani soner abim, teklifni unutmadım biraz zaman gecsin pm den yazcaktım sessiz halletcektik o işi, ama şimdide sen oratalığı karıştırdın..
    En son senin balayı teklifin üzerine hala bir teklif yok bu yaz yada bir dahaki yaza sendeyim abi

Sticker konusuna gelince, bende bir kac boyda sticker vardı, bende baktım benim aracın arka yan camında çok guzel duruyor, fakat arac hareket halindeyken en okunaklı doğru yer arka cam o yuzden vazgectim, fakat arkacamın sağ alt kısmına da koyabiliriz... ben şimdi pc de bir yerlştrym yer belirleyelim ona gore tekrar yapıştırır foto eklerim, bu arada artık evde site ile uğraşamıyorum, virüs bulaşırsa bir daha çözmemiz zorlaşabilr.. format atıcam pc ye ondan sonra burda devam edicem arkadaşlar bilginiz olsun...

Gendarme; abi hoş geldin....

• 
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.