Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 YGS-LYS TERCİH SONUÇLARI (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.550
Cevap
70
Favori
227.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

quote:

Biraz önce eski kpnuya yazmışım mobildeyim.
    Arkadaşlar bana çok acil olarak Soğuk savaş ve yumuşamadaki anlaşmaları örgütleri vs içeren bir site lazım mümlünse atabilir misiniz? Konu anlatımı olmasa da olur ama anlaşmalar örgütler paktlar vs acil lazım.

Yok mu arkadaşlar internette dediğim gibi bir kaynağı olan ?

http://pratikdersler.blogspot.com/ bu siteye bakabilirsin baya yararlı buluyorum

• Özdebir'in deneme sınavına giren yok mu beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

quote:

quote:

Arkadaşlar bana çok acil olarak Soğuk savaş ve yumuşamadaki anlaşmaları örgütleri vs içeren bir site lazım mümlünse atabilir misiniz? Konu anlatımı olmasa da olur ama anlaşmalar örgütler paktlar vs acil lazım.

http://pratikdersler.blogspot.com/ bu siteye bakabilirsin baya yararlı buluyorum

Hocam teşekkür ederim. Sayenizde böyle bir derdim de kalmadı. Site gerçekten muhteşem..

• quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

quote:

quote:

gerçekten çok güzel siteymiş

• bugünkü son edebiyat denemem 51.50 net. 2 soruyu da basit hatalarla kaçırdım. yoksa 53.50 cepte idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim için çok önemli bir soru sorucam bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar...

Ben Edebiyat bölümünde okumak istiyorum ve Akademik yoldan eğitimime ve hayatıma devam edicem yani Profesör olmak istiyorum bu dalda.Ben şimdi Marmara Üniversitesinde ikinci öğretimden Türk Dili ve Edebiyatı okursam bana negatif yönde bir etkisi olur mu? İkinci öğretimlerin olayı nedir? Çok teşekkür ederim..
  • Beyler tarihten femin 25li denemesini bitirdim 25 denemenin ortalaması 37 Net. Edebiyattan ise 20li denemede ortalama 46.50 Net. Nasıl sizce ankarada bir edebiyat bölümü istiyorum. Birde tarih ve edebiyattan yeni denemeler alıcam Güvender nasıldır ?

Bir sorum daha olacak felsefe grubundan konu çalışmak çok zor geliyor konu çalışmadan sembolik mantık dışında yapabiliyorum sizce ne yapayım direk sorularamı geçeyim yoksa konuları çalışmak şartmı ?
  • Tarih için deneme tavsiyesi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeoMessi1037

Arkadaşlar benim için çok önemli bir soru sorucam bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar...

Ben Edebiyat bölümünde okumak istiyorum ve Akademik yoldan eğitimime ve hayatıma devam edicem yani Profesör olmak istiyorum bu dalda.Ben şimdi Marmara Üniversitesinde ikinci öğretimden Türk Dili ve Edebiyatı okursam bana negatif yönde bir etkisi olur mu? İkinci öğretimlerin olayı nedir? Çok teşekkür ederim..

İkinci öğretimlerin tek olumsuz yönü paralı olması.
  • Arkadaşlar tavsiye rica edicem.

2. senem, az buçuk temel var. Ygs 3-4 puanım 290 küsür, okuldan 35 puan gelicek. Şu son 1 ay çalışma ile Lys TS-1 de okul puanı dahil 380 leri görme imkanım varmıdır?
  • Arkadaşlar tarih KÜRESELLEŞEN DÜNYA konusunda eksiklerim var test çözdüm bunu gördüm. Bana böyle kısa kısa püf noktalar lazım. Mesela testte kadife devrim'i sordu bilmiyodum. Çekoslavakyada olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

Arkadaşlar tarih KÜRESELLEŞEN DÜNYA konusunda eksiklerim var test çözdüm bunu gördüm. Bana böyle kısa kısa püf noktalar lazım. Mesela testte kadife devrim'i sordu bilmiyodum. Çekoslavakyada olmuş.

Irangate, Watergate Skandalı, Kadife, Turuncu Devrim v.s bunları çözebileceğin soru bankalarının üzerine çözdükten sonra notlar alarak kodlayabilirsin veya daha önceden de söylediğim gibi Güvender veya Final'in cep kitaplarından kodlamak daha kolay olacaktır. Soğuk Savaş paktlarını ve diğer konuları da daha rahat aklında tutabilirsin bunlarla...
  • samanoğulları'nın büyük selçuklular'da devlet teşkilatının oluşmasında ne gibi bir etkisi var. bilen var mı?
  • Özdebir'de Coğrafya ne biçim girmiş hayatımda ilk defa böyle kötü Coğrafya netim geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 14 Mayıs 2013; 21:28:05 >
  • quote:

Arkadaşlar tarih KÜRESELLEŞEN DÜNYA konusunda eksiklerim var test çözdüm bunu gördüm. Bana böyle kısa kısa püf noktalar lazım. Mesela testte kadife devrim'i sordu bilmiyodum. Çekoslavakyada olmuş.

Kansız bir şekilde bağımsızlığını ilan etiği için adı kadife devrimi. FDD Konu anlatım kitabında yazıyordu diğerlerindede yazıyor olmalı atlamış olmayasın?
  • İlk 2000 diyordum ilk 300 geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

Arkadaşlar tavsiye rica edicem.

2. senem, az buçuk temel var. Ygs 3-4 puanım 290 küsür, okuldan 35 puan gelicek. Şu son 1 ay çalışma ile Lys TS-1 de okul puanı dahil 380 leri görme imkanım varmıdır?

Bana bir tavsiye-destek verseniz bende çalışmaya başlasam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

quote:

Kansız bir şekilde bağımsızlığını ilan etiği için adı kadife devrimi. FDD Konu anlatım kitabında yazıyordu diğerlerindede yazıyor olmalı atlamış olmayasın?

kaynağım eski ya. uğur dersanesinin kitabı. yeni kaynağım yok o yüzden notlar lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EBvulves

quote:

Orijinalden alıntı: Demîr

İlk 2000 diyordum ilk 300 geldi

Netler kac?

Tarih 41 D 3 Y
    Edebiyat 49 D 3 Boş 4 Y
    Sosyoloji 6 D 1 Y
    Psikoloji 5 D 1 Y
    Mantık 11 D 1 Y (Fazla soru sormuşlar, tek yanlış semboilik )
    Coğ 1 13 D 1 Y
    Coğ 2 18 D 6 Y

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.