Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adobe bile mobil için flash geliştirmeyi bıraktı, hala flash diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wintake Y

quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

http://www.youtube.com/watch?v=6TkS8BE_UKQ]

Kanadalı eleman'ın yeni inceleme videosu..

Aslında asıl canımı sıkan bu telefonda adobeFlash desteğinin olmayışıydı. Neden böyle bir şeyi ihmal ettiklerini anlamadım. Aynı şekilde videoda yine gün ışında fotoğraların zayıf olduğu konusuna değinilmiş, neyse ki update ile düzeltilebilir. Özellikle flash konusunda ki hassasiyetim dolayısıyla telefonu çıkar çıkmaz almaktan vazgeçtim, ilk alacak arkadaşların incelemeleri, ilk update ve fiyat indirimi sonrası son kararımı vericem artık :(

Flash hiçbir mobil cihazda yok artık, Android de 4.1 ile birlikte flash desteğini kaybetti, bundan sonra Html5 iyice ivme kazanacaktır, flashı arayacağınızı düşünmüyorum

• devir html5 devri unutun flash player'i androidi bile bıraktı adobe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne flash'ı diyenleri %90'ı önceden flash yok diye telefonu itin şeyine sokarlardı Ben dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 4 Kasım 2012; 17:42:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

AT&T Lumia 920 for $149.99
    Turkcell 24x59 TL

Turkcell

175 (80 + 95) TL x 24 ay = lumia 920

Turkcell

* gold pakette..

Ben fazla vurmayım dedim sen öldürmüşün

nasıl ama tarifesi içinde fiyat

Bu hesapta komsunun tavugu kaz gorunmus biraz. Soyle ki:

2 yillik tum harcamalari hesaba kattigimizda
    att: 1879 $ (199 + 70 * 24, limitsiz konusma ve mesaj, internet yok)
    tcell: 4200 tl (175 * 24, 2000+5000 dk konusma, internet yok)

Vergileri de dusununce goruyoruz ki oyle fiyatin kabarik olmasinin turkcell ile alakasi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: herdem09

quote:

quote:

quote:

quote:

AT&T Lumia 920 for $149.99
    Turkcell 24x59 TL

Turkcell

175 (80 + 95) TL x 24 ay = lumia 920

Turkcell

* gold pakette..

Ben fazla vurmayım dedim sen öldürmüşün

nasıl ama tarifesi içinde fiyat

Bu hesapta komsunun tavugu kaz gorunmus biraz. Soyle ki:

2 yillik tum harcamalari hesaba kattigimizda
    att: 1879 $ (199 + 70 * 24, limitsiz konusma ve mesaj, internet yok)
    tcell: 4200 tl (175 * 24, 2000+5000 dk konusma, internet yok)

Vergileri de dusununce goruyoruz ki oyle fiyatin kabarik olmasinin turkcell ile alakasi yok.

Kişi Başına Düşen Milli Gelir:

Amerika: 47,284 $

Türkiye: 13,464 $

• Tamam iste ayni seyden bahsediyoruz. Milli gelir tcell in problemi degil. Sonucta ticari bir isletme. Farkin nedeni devlet kaynakli diyorum ben de.

• quote:

Ne flash'ı diyenleri %90'ı önceden flash yok diye telefonu itin şeyine sokarlardı Ben dahil

Hadi önceden videolar flv di.. şimdi mp4
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdem09

Tamam iste ayni seyden bahsediyoruz. Milli gelir tcell in problemi degil. Sonucta ticari bir isletme. Farkin nedeni devlet kaynakli diyorum ben de.

Demek istediğim, kişi başına düşen gelir ile opartörlerin aldığı fiyatların oranları amerika ve türkiyeye bakıldığında birbirlerine yakınlar. Ama kontratlı telefonlar için aldıkları fiyat ve gelir orantısında ise dağlar kadar fark var...

• Nokia Lumia 920 Defender Series Case..
    Nokia Lumia 920'nin yavaş yavaş dünya genelinde piyasaya çıktığı şu günlerde, aksesuar markalarıda yeni hazırladıkları ürünlerini bir bir tanıtmaya başladı.

Kullanıldığı cihazı her türlü darbeden koruyan ve sağlam kılıflarıyla dikkat çeken OtterBox'da yeni Nokia Lumia 920 için kılıflarını çok yakında satışa sunuyor..

Sarj portu, kulaklık girişi gibi ana açıklıklar kapaklarla kapatılırken, kılf üç kat polikarbonat iç tabaka, silikon dış tabaka ile koruma sağlamaktadır.

Nokia Lumia 920 Commuter Series Case..

Defender versiyonuna göre daha hafif bir koruma sağlayan Commuter serisi, iki kat sağlam bir iç silikon tabakasından ve yüksek-etkili darbelere karşı koruma sağlayan bir silikon dış katmandan oluşmaktadır. Sağlam iç silikon tabakası darbelerde ve düşmelere karşı cihazı sararak koruma sağlar. Şeffaf kendinden yapışkanlı ekran koruyucusu çizik ve lekelere karşı korur.

Ülkemizde henüz satışı yapılmayan ürünlerin yurt dışı fiyatları ise; Defender Series Case $49.95, Commuter Series Case ise $34.95.

haber: gdervisoglu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 4 Kasım 2012; 20:28:56 >

• güzel telefona kılıf yakışmıyor. iphone a kılıf çok güzel oluyor
  • kabak tadı verdi tanıtımı yap aylar sonra cıkar bu nasıl iş
  • quote:

Nokia Lumia 920 Defender Series Case..
    Nokia Lumia 920'nin yavaş yavaş dünya genelinde piyasaya çıktığı şu günlerde, aksesuar markalarıda yeni hazırladıkları ürünlerini bir bir tanıtmaya başladı.

Kullanıldığı cihazı her türlü darbeden koruyan ve sağlam kılıflarıyla dikkat çeken OtterBox'da yeni Nokia Lumia 920 için kılıflarını çok yakında satışa sunuyor..

Sarj portu, kulaklık girişi gibi ana açıklıklar kapaklarla kapatılırken, kılf üç kat polikarbonat iç tabaka, silikon dış tabaka ile koruma sağlamaktadır.

Nokia Lumia 920 Commuter Series Case..

Defender versiyonuna göre daha hafif bir koruma sağlayan Commuter serisi, iki kat sağlam bir iç silikon tabakasından ve yüksek-etkili darbelere karşı koruma sağlayan bir silikon dış katmandan oluşmaktadır. Sağlam iç silikon tabakası darbelerde ve düşmelere karşı cihazı sararak koruma sağlar. Şeffaf kendinden yapışkanlı ekran koruyucusu çizik ve lekelere karşı korur.

Ülkemizde henüz satışı yapılmayan ürünlerin yurt dışı fiyatları ise; Defender Series Case $49.95, Commuter Series Case ise $34.95.

haber: gdervisoglu..

ilk kılıf ile hp ipaq 514'e benzemiş baya. her ne kadar cihazı korumaya yardımcı olsa da, kılıf cihazı kabalaştırıyor. Kılıfsız daha güzel tabi ama tozlu topraklı ortamlarda çalışacaklar düşünebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: A66

kabak tadı verdi tanıtımı yap aylar sonra cıkar bu nasıl iş

nokia bu :) illa duyuracak arada başkaları telefon çıkaracak ve tüm müşterileri oraya kaçıracak:)
  • Video çekimi ağır gibi sanki çok atlama yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Video çekimi ağır gibi sanki çok atlama yapıyor

ışık efektlerinden öyle glmiş olabilir.. bir sorun yok gibi.
  • @gdervisoglu artık haber editörlüğüne de başladın.telefonda bir sorun çıkar almaktan vazgeçersen yanarsın ben sana söyliim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Video çekimi ağır gibi sanki çok atlama yapıyor

ışık efektlerinden öyle glmiş olabilir.. bir sorun yok gibi.

bir üstteki karanlıkta çekilmiş video için değilde kanadalı elemanın çektiği video da odada hareket ettirirken baya hissedilir gibiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enola

@gdervisoglu artık haber editörlüğüne de başladın.telefonda bir sorun çıkar almaktan vazgeçersen yanarsın ben sana söyliim

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.