Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci kimliklerini alan var mı acaba ? Telefonuma gelen mesajda 5 Aralık'tan sonra kimliğinizi alabilirsiniz diyor. Sınavlara girişte kimliksiz nasıl gireceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Öğrenci kimliklerini alan var mı acaba ? Telefonuma gelen mesajda 5 Aralık'tan sonra kimliğinizi alabilirsiniz diyor. Sınavlara girişte kimliksiz nasıl gireceğim?

öğrenci kimliğine gerek yok artık
  • Dün mesaj geldi 11 ine kadar fotoğraf yükleyin ve 1 adet fotoğraf ile büroya müracat edin diye..Yahu 2 gün kala mı gelir bu mesaj ?
    Online siteye yüklerim de büroya gitme şansım pek az ? Ne olacak şimdi ?
  • watsapp grubu var mı ? işletme 3 sınıf veya ders notları olan var mı? Yardımcı olabilirmisiniz ?
  • aöf sitesinde derslerin e-kitapları olması lazım değil mi? ben mi bulamıyorum. e-kitaplar olsa çok rahat olur heryerde çalışılır
  • Selam arkadaşlar

Orta yaşlı bir abi ve arkadaşınız olarak bir yardım rica edeceğim.

Halkla İlişkiler e girdim ilk sınav olacak ama ders kitapları çok ağır geldi. Psikoloji kitabı 250 sayfa

Anlamadığım 250 sayfayı çalışmak imkansız benim için acaba ilk sınav için kitabın bir kısmı mı çalışılacak anlayamadım cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Selam arkadaşlar

Orta yaşlı bir abi ve arkadaşınız olarak bir yardım rica edeceğim.

Halkla İlişkiler e girdim ilk sınav olacak ama ders kitapları çok ağır geldi. Psikoloji kitabı 250 sayfa

Anlamadığım 250 sayfayı çalışmak imkansız benim için acaba ilk sınav için kitabın bir kısmı mı çalışılacak anlayamadım cidden

Şimdiye kadar hiç kitap okumadım sadece kitapların önemli yerlerini okudum.
    Sonra çıkmış sorular çalıştım bence bu çok çok önemli. Bazı soruları aynı şekilde sormuyorlar ama biraz değiştirip öyle soruyorlar.
    Kısaca bana göre kitapların tamamını okumak gereksiz.
  • ekampüs diye site yapmışlar iyi güzel de ya siteye girilmez ya girilir dersler çıkmaz ya derslerin notları hata verir.bıkkınlık geldi şu aöften
  • beyler şimdi bu sistemde bütün soruları işaretlemek mantıksızartıkdeğil mi misal bilmedğimiz sorular olcak sallamak yerine boş bırakalım ki doğru cevapgitmesin değil mi???

misal 12 soru yaptık eminiz 12 tanesinin doğru olduguna diğer 8 taneyi boş bırakıp 60 alırız değil mi?? burda bilmediğimiz soruyu sallamamak artık önemli olan doğru mu ??
  • Arkadaşlar ben yeni ve acemiyim. Çıkmış sorulara ve derslere nereden çalışıyorsunuz acaba? Uluslar arası okuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Arkadaşlar ben yeni ve acemiyim. Çıkmış sorulara ve derslere nereden çalışıyorsunuz acaba? Uluslar arası okuyorum.

Ben aofsorucom dan çalışırım genelde ama bür sürü site var.üni nin kendi sitesi dahil
  • Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı
  • Hem sabah hem öğleden sonra ayrı ayrı farklı okullarda sınav olması çok can sıkıcı ya Özellikle benim gibi ilçeden ile gidenler için, okulları bulmak çok sıkıntı olacak.
  • Üstten ders almıştım tek ders için Pazar sabahın köründe farklı okula gideceğim ki seçtiğim sınav merkeziyle alakası yok evime uzak baya
  • Beyler bir sorum olacaktı.
    Şu anda tezli yüksek lisans yapmaktayım.
    Aynı anda 4 yıllık veya 2 yıllık bir AÖF okuyabilir miyim?
    Bunun için öncelikle YGS'ye girmeli miyim?
    Bizim zamanımızda ÖSS vardı 2010 öncesinde. Bundan ötürü YGS puanım yok.
    Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.
    Herkese iyi çalışmalar.
  • 3 tane dersin sinavina girecem hepsi de pazar gunu boyle sanssizlik olur mu yahu bari birini cumartesine alsalardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raunk kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim.

• Razer kullanıcısına yanıt
    Hocam, merhabalar. Yüksek lisans yapmanız bir lisans mezunu olduğunuzu göstermektedir. Lisans mezunları sınavsız ikinci üniversite kapsamında hem lisans hem önlisans bir bölüm okuyabilmektedir. Anadolu, İstanbul ve Atatürk Üniversitesi açıköğretim programları için konuşmak gerekirse, her bir okuldam bir adet olmak üzere toplamda üç adet lisans/önlisans okuyabilirsiniz. Sınavsız ikinci üniversite için, kayıt dönemi içerisinde büroya gitmeniz veya evrakları göndermeniz yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: investigation

Hocam, merhabalar. Yüksek lisans yapmanız bir lisans mezunu olduğunuzu göstermektedir. Lisans mezunları sınavsız ikinci üniversite kapsamında hem lisans hem önlisans bir bölüm okuyabilmektedir. Anadolu, İstanbul ve Atatürk Üniversitesi açıköğretim programları için konuşmak gerekirse, her bir okuldam bir adet olmak üzere toplamda üç adet lisans/önlisans okuyabilirsiniz. Sınavsız ikinci üniversite için, kayıt dönemi içerisinde büroya gitmeniz veya evrakları göndermeniz yeterli.

Anladım hocam.
    Aradönemde kayıt imkanı var mı? Yoksa seneye sonbahara mı kaldı?

Edit; cevabı buldum. Kayıt dönemini kaçırmışım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 19 Kasım 2016; 23:59:58 >
  • Konu ile alakalı birkaç sorum olacaktı.
    1)Aynı anda farklı üniversitelerin açıköğretim fakültelerinde okuyabilir miyim? Mesela Anadolu'da fotoğrafçılık okuyorken, Atatürk'te lojistik okuyabilir miyim?
    2)Anadolu Üniversitesi Açıköğretim programlarına kayıt olurken, 2. üniversite veya YGS ile olmak koşulu ile 2 farklı şekilde kayıt yapılabiliyor. Fakat bazı bölümler 2. üniversite kapsamında değil de YGS puan türü ile alım yapıyor gözüküyor. 2. üniversite kısmındaki bölümlerde gözükmüyor. 4 yıllık üniversite mezunu olduğum halde YGS'ye girip, bu şekilde mi kayıt yaptırmalıyım?
    3)Tüm bunları tezli yüksek lisans yaparken aynı anda yapabilir miyim? Şu anda tezli yüksek lisans yapmaktayım çünkü.
    Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar!
  • 
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.