Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
14
Favori
66.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet son güncellemeyi bende yükledim 42 pfl 6007 k tv ye , tek fark hızlı açılış menüsüne otomatik eklenmiş ve tv stand by dan daha hızlı açılıyor ve sanki smart menüsü de bir parça hızlanmış gibi geldi bana.Her güncellemede daha da iyi oluyor tv. Ayrıca kendi uydu alıcısı mükemmel ve ben tüm kanalları HD ler de dahil çok güzel izleyebiliyorum, kanalları tam seyredemeyen arkadaşlar: LNB nin de HD uyumlu olması gerektiğini ve antenin ayarının kontrol edilmesi gerektiğini unutmasınlar.
  • Arkadaslar.. 47 pfl 6007 k t alacam...amblight ozelligi 2 tarafli...3 taraflidan cokmu farki var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural-can

Arkadaslar.. 47 pfl 6007 k t alacam...amblight ozelligi 2 tarafli...3 taraflidan cokmu farki var...

ben de 6007 var memnunum ama 3 taraflıyla arasında 200 lira filan bi fark varsa 3 taraflı olanı al derim. ambilight çok güzel bişey çünkü.
  • quote:

Arkadaslar.. 47 pfl 6007 k t alacam...amblight ozelligi 2 tarafli...3 taraflidan cokmu farki var...

ben de 42pfl6007k var, sana satayım, alalı 3 ay olmak üzere :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 9 Mayıs 2013; 18:01:48 >
  • 6007 dün aldım...Bugün gelip kurdular...

Biraz kurcaladım..Evden çıktım...

Görünüt güzel...Menü geçişlerini yazıyorlardı...Rahatsız edecek durum yok....

6877 piyasada yok...

2299 tl-%5 çip=2145 e geldi...

Servis Digiturk un kutusundan çıkan Hdmi beğenmedi..

Sana 50 den satam dedi...Almadım...

Pek faydası olacağını düşünmedim..Var mı tecrübesi olan ?
  • quote:

6007 dün aldım...Bugün gelip kurdular...

Biraz kurcaladım..Evden çıktım...

Görünüt güzel...Menü geçişlerini yazıyorlardı...Rahatsız edecek durum yok....

6877 piyasada yok...

2299 tl-%5 çip=2145 e geldi...

Servis Digiturk un kutusundan çıkan Hdmi beğenmedi..

Sana 50 den satam dedi...Almadım...

Pek faydası olacağını düşünmedim..Var mı tecrübesi olan ?

Altın uçlu bir de normal uçlu hdmi kablo var ama ben arada pek fark göremiyorum açıkçası, iyi yapmışın.
  • Arkadaşlar elimde 6907 var sitesinden güncellemeyi indirdim flash diski attım bundan sonra ne gibi adımlar izlemeliyim sitede yazılanlar şöyle

1-Remove all USB devices (such as Wİ-Fİ adaptor) from the TV.then switch on the TV
    2-Connect the USB flash drive to as USB connecter on the TV
    3-The software upgrade starts automatically.The upgrade is complete when a notification message appears on screen
    4-Before you restar the TV,disconnect the USB flash drive form the TV.
    5- Press (on/off tuşu işareti) on the remote control-Do not press (on/off tuşu işareti) more than once.
    6-The TV switches off,then back on again.The upgrade is complete
    7-To prevent accidental updates to the TV software,reconnect the USB flash drive to your computer and delete autorun.upg

yabancı dilim çok iyi olmadığı için yanlış bir şey yapmıyayım.Yardımcı olursanı sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Arkadaşlar elimde 6907 var sitesinden güncellemeyi indirdim flash diski attım bundan sonra ne gibi adımlar izlemeliyim sitede yazılanlar şöyle

1-Remove all USB devices (such as Wİ-Fİ adaptor) from the TV.then switch on the TV
    3-The software upgrade starts automatically.The upgrade is complete when a notification message appears on screen
    5- Press (on/off tuşu işareti) on the remote control-Do not press (on/off tuşu işareti) more than once.
    7-To prevent accidental updates to the TV software,reconnect the USB flash drive to your computer and delete autorun.upg

yabancı dilim çok iyi olmadığı için yanlış bir şey yapmıyayım.Yardımcı olursanı sevinirim

yanlış birşey olmaz korkma rardan çıkar usbye at, tvye tak zaten sen işlem yapmadan kendi yüklüyor sonra tv fişini çekip 5-6 sn bekledikten sonra tak tamamdır ;)

• Teknosadan Phillips görevlisinin önerdiği 20 tl lik kablodan aldım...Fark göremedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Arkadaşlar elimde 6907 var sitesinden güncellemeyi indirdim flash diski attım bundan sonra ne gibi adımlar izlemeliyim sitede yazılanlar şöyle

yanlış birşey olmaz korkma rardan çıkar usbye at, tvye tak zaten sen işlem yapmadan kendi yüklüyor sonra tv fişini çekip 5-6 sn bekledikten sonra tak tamamdır ;)

Teşekkür ederim dostum :)

• 6198 kullanıcısıyım.. galaxy note ile film video atmaya çalışıyorum tv takılıp kalıyor.. görüntüyü açıyor sonradan yeniden takılıyor.. bunun b,r çözümü var mı? yoksa androidden mi kaynaklanıyor ?
  • 6097K kullanıcısıyım. My remote uygulamasından bir türlü TV'yi göremiyorum. 6000 serisinde kullanan arkadaşlar var. Ben bir şey mi kaçırıyorum my remote ile uğraşırken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beostar

6097K kullanıcısıyım. My remote uygulamasından bir türlü TV'yi göremiyorum. 6000 serisinde kullanan arkadaşlar var. Ben bir şey mi kaçırıyorum my remote ile uğraşırken?

TV wifi ile bağlıysa, TVyi kabloyla bağlayarak deneyin.
    Yok TV kablo ile bağlıysa, bide wifi ile deneyin.

Ben buna benzer bir sorun yaşamıştım.
    Ama TV youtube giriyor internete bağlanıyorsa sorun olmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

Orijinalden alıntı: beostar

6097K kullanıcısıyım. My remote uygulamasından bir türlü TV'yi göremiyorum. 6000 serisinde kullanan arkadaşlar var. Ben bir şey mi kaçırıyorum my remote ile uğraşırken?

TV wifi ile bağlıysa, TVyi kabloyla bağlayarak deneyin.
    Yok TV kablo ile bağlıysa, bide wifi ile deneyin.

Ben buna benzer bir sorun yaşamıştım.
    Ama TV youtube giriyor internete bağlanıyorsa sorun olmaması gerekir.

Daha sonra TV'den tekrar wi fi bağlantısı yaptım ve düzeldi. İlginiz için teşekkürler.

• 47pfl6007h/12 aldim. yaklasik 3 aydir kullaniyorum. hem goruntu hem de smart tv performansi cok iyi.2 tarafli amblight ozelligi ve 3d ye verecegim puan 10/8 . yanliz benim problemim usb den izlemek istedigim videolardaki ses formatlari ile ilgili ozellikle 720p ve blueray videolarimdaki ses formatlarini desteklemiyor. bu sorunlar icin herhangi bi codec cozumu varmi. ayrica cift ses kanalli videolarda ikinic sesi goremiyor .web sitesinden bununla ilgili pek bisey bulamadim. ilgisi bilgisi olan bi arkadas sorulari cevaplayabilirse mutesekkir olurum.saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyuz32

47pfl6007h/12 aldim. yaklasik 3 aydir kullaniyorum. hem goruntu hem de smart tv performansi cok iyi.2 tarafli amblight ozelligi ve 3d ye verecegim puan 10/8 . yanliz benim problemim usb den izlemek istedigim videolardaki ses formatlari ile ilgili ozellikle 720p ve blueray videolarimdaki ses formatlarini desteklemiyor. bu sorunlar icin herhangi bi codec cozumu varmi. ayrica cift ses kanalli videolarda ikinic sesi goremiyor .web sitesinden bununla ilgili pek bisey bulamadim. ilgisi bilgisi olan bi arkadas sorulari cevaplayabilirse mutesekkir olurum.saygilar

6008-6198-6908 ..vb serilerde pfl 7008 serisinde oldugu gibi dts destekliyor olmasi lazim ..firmware destek sayfasina girip güncellemeleri bir inceleyin isterseniz (haziran güncellemesi ile dts desteği geldi)

ki mkv ve bluray'leri dts desteği olmadan zaten dinleyemezsiniz ..harici bir media player yada receiver gerekli ..

• ARKADAŞLAR BENDE PHILIPS 6000 SERİSİ 55 İNÇ. ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM GÖRÜNTÜ KALİTESİNDEN DOLAYI TAVSİYE EDERMİSİNİZ
  • Arkadaşlar 2 gün önce 42pfl6198k_12 aldık daha hâlâ kurcalıyoruz.
    Şu an için aklıma takılan dlna özelliğini neden verimli kullanamadığımız.
    Bir de tvye ağdaki dosyaları gösteremiyorum, paylaşım açık olduğu halde görünmüyor.
    Telefonda müzik açıyorum ilk müziği çok rahat şekilde dlna ile gönderiyorum, ikincisini açmaya çalıştığımda tvye ortam sunucusu kurulumu diye uyarı geliyor. Arama yapıyor onu da bulamıyor tabi.
    Babam da s3 kullanıyor, onun telefon hiç bağlanmıyor. Bağlarken kesildiği yazıyor.
    Yardım ederseniz sevnirim.

Bilgisayarda bir resime sağ tıkladığımda şans eseri play to kısmını görüp oraya geldiğimde tvyi gördüm. Media player açıldı. Bilgisayardan bazı dosyaları felan oynatmaya başladım. Ama mkv dosyaları oynamıyor mu nedir bilmiyorum, onda sorun vardı.
    Telefondan da art arda müzik attığımda kesilme veya sunucu arama gibi şey olmuyor.
    Demek ki bilgisarda media playerin açık olması lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 5 Eylül 2013; 0:56:05 >

• 47pfl6188 tv aldım 2 hafta önce servis geldi kurdu ayarları yaptı gitti gecenlerde biraz karıştırayım dedim görüntü kalitesi bozuldu acaba en uygun görüntü ayarları nasıl oluyor bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuattoksoy

ben ağırlık görmedim.ben dsmart hd plus kullanıyorum.tv nin kendi uydu alıcısını hiç kullanmadım gerek duymadım.wpa2 sorunu ben bilmiyorum.ben wps kullanarak bağlanıyorum.

Bizde 7000 serisi oldık.. İnternete giriş sorunun halettik ama sizdeki video açmama. açsada sesinin olmaması gibi sorunlar var.. Youtub dan vazgeçtim.. Hiçbir videonun sesi yok.. Rica etsem.. Sorunu nasıl çözdüğünüzü anlatabilirmisiniz..

Teşekkürler,

Erhan
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.