Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taha_Eslik

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Bugun cihazi 2.el aldim cihaza baska telin imeisi atilmis sorgulayinca baska cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yaziyor napabilirim

İade edebilirsen et, onun haricinde yapabileceğin birşey yok.

Peki skinti cikarmi birde elimde galaxy y var bu telin imeisi atilmazmi resmi olarak hattin musteri hizmetini arasam vb.. Yada resmi kayit yapamazmiyin e devletten

Bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Başka telin IMEI'si atılabilir, ama telefoncunun yapması lazım

Cihazın IMEI'si artık değişmiş bi kere, resmi kayıt yaptırtmak anlamsız ve gereksiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bugun cihazi 2.el aldim cihaza baska telin imeisi atilmis sorgulayinca baska cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yaziyor napabilirim

Peki skinti cikarmi birde elimde galaxy y var bu telin imeisi atilmazmi resmi olarak hattin musteri hizmetini arasam vb.. Yada resmi kayit yapamazmiyin e devletten

Cihazın IMEI'si artık değişmiş bi kere, resmi kayıt yaptırtmak anlamsız ve gereksiz.

Hocam mahkeme hapis fln diolar korktum birde sak diye kapanirsa telefon :( eski siemens imeisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam mahkeme hapis fln diolar korktum birde sak diye kapanirsa telefon :( eski siemens imeisi var

Mahkeme hapis vs olmaz, merak etmez.

Şayet kapanırsa telefon gider IMEI attırırsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mahkeme hapis vs olmaz, merak etmez.

Şayet kapanırsa telefon gider IMEI attırırsın

Tamam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

bu atilla romu kullanan varmi? 4.4.4 tazwiz uzerine yapilmis goruntul konusma fm radyo falan caliyor yaziyor. cm11 den iyimidir acep

Bugune jadar kullandigim en stqbil rom Atilla oldu. Eksileri var tabiki.ultra güç tasarrufu yok mesela.ama hic kasmiyor. 3g ozelligide var

• Arkadaşlar pil kullanımında verimli diyebileceğiniz bir rom var mı? Blekote Note 4 final sürümünü kurdun boeffla kernel yükledin ama stock rom'a göre fazla şarj yiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Link alabilirmiyim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Link alabilirmiyim hocam

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-tw-4-4-4-eclipse-s3-i9300-t3257705

Biraz altlara doğru indirme linki var. Mail, svoice, s pen gibi gereksiz uygulamaları yüklemedim ve greenify ile çoğu uygulamayı uyuttum. H+ bağlantıyla full internet ve birazcık oyun ve instagram ile %10a gelince 4 saat ekran süresi alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Arkadaşlar pil kullanımında verimli diyebileceğiniz bir rom var mı? Blekote Note 4 final sürümünü kurdun boeffla kernel yükledin ama stock rom'a göre fazla şarj yiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam kurunca sarz hakkinda goruslerinizi yazarmisiniz bende ayni sorundan muzdaribim

• arkadaşlar bu telefonun sıfırını en ucuz nerden alabiliriz ?
  • Bugun cikan haberleri gormusunuzdur. cynogen malesef dukkani kapatiyor. yilbasinda serverleri kapatacaklarmis cm11 cm13 gibi indireceginz romlar varsa indirip yedekleyin biyerlere

cm14.1 basliginsa gelistirici lineage adi altinda gelistirmeye devam edicegini yazmis.(lineage cynogen'in devami gibi gorunuyor su anda)

• arkadaşlar yıllar önce aldığım s3 telefonumu anneme vermiştim geçen sene yavaş mavaş idare ediyorduk fakat şimdi farklı bir sorunumuz var telefonda 3g yi aktif edersem telefon kapalı gözüküyor çoğu zaman ve aç kapa ile düzeliyo
    veya 2g yi kullanmak gerekiyor o zaman da internet çok ama çok yavaş whatshapdan yolladığım bi foto ertesi gün ulaştığı oluyormuş
    benim için tel açık kalsın 2g olsun diyor annem ama bunun için beni yönlendirebilecek bi arkadaş çıkarsa
    rom nedir nasıl atılır bilmem ama bi çözüm yolu öneren olursa uygulamak istiyorum
  • onuraycan O kullanıcısına yanıt
    telefonu komple fabrika ayarlarına döndürmek sorunu çözebilir belki.
  • Archidroid cm12.1

2 senelik 3000mah batarya. Şarj derdi olanlara şunu şiddetle tavsiye ederim 2013 sonunda almıştım çok memnunum orijinal Samsung'un ürünü

http://www.hepsiburada.com/samsung-i9300-s3-batarya-kapak-3000-mah-siyah-p-TELBATSAMS3300S?magaza=Moda%20Spor&id=123

• LegendM kullanıcısına yanıt
    fiyat gayet alinasi duruyor. benim telde deji batarya var 2100 luk cm13 + boefla kernel ile 4.30 civari ekran suresi veriyor. bununla birlikte 6 saati gecebilir

• Merhaba beyler

Arizadan dolayi s3 e gececegim fakat bazi uygulamalari 4.3 desteklemiyormus

Bu yuzden dolayi guncelleme yapmak istiyorum

Tavsiye edebileceginiz bi yazilim versiyon varmidir

Yalniz ne yapmam gerektigi hakkinda bi fikrim yok yardim ve yonlendirmenizi rica ediyorum

Hangi program ile nasil yukleme yapacagim bilgi verebilirmisiniz

Desteginiz icin simdiden tsk ederim
  • Arkadaşlar telefonuma cyanogenmod gibi hizlandiracak bir sey yüklemek istiyorum biraz once denedim fakat telefon dosyayi acmadi. Bu konularda bilgim yok, tam olarak nasıl yüklemem gerek? Bir de CM distributoru iflas etmis sanirim lineage os ile devam edecekmis bu durumda CM yüklesem ise yaramaz mi? Ya da telefonun performansini artıracak baska herhangi bir program tavsiyeniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noblese.oblige -- 8 Ocak 2017; 3:10:48 >
  • noblese.oblige N kullanıcısına yanıt
    Nova launcher
  • noblese.oblige N kullanıcısına yanıt
    cm13 yukleyebilirsiniz gayet hizlidir batarya suresi gayet iyi. xda forumunda anlatimlar linkler mevcut.

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Tamamdir teşekkürler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noblese.oblige -- 8 Ocak 2017; 16:8:52 >
  • 
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.