Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi güzel başladı.Sıkmadan izlettiriyor kendini.

Adada belli ki sonradan şaşıracağım çok fazla şey olmuş.Bunları zaman zaman bölümlerde göreceğiz muhtemelen.
  • Arkadaşlar imdb de yeni farkettiğim birşey gelecek bölümler hakkında spoiler olabilir tam emin değilim

Bizim başroldeki Oliver Queen i canlandıran adam sadece ilk 5 bölümde oynuyor geri kalan 4 bölümde yok ve oynadığı son bölümün adıda DAMAGED çok ilgimi çekti varmı bunun hakkında yorum yapabilecek biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pissoff

Arkadaşlar imdb de yeni farkettiğim birşey gelecek bölümler hakkında spoiler olabilir tam emin değilim

Bizim başroldeki Oliver Queen i canlandıran adam sadece ilk 5 bölümde oynuyor geri kalan 4 bölümde yok ve oynadığı son bölümün adıda DAMAGED çok ilgimi çekti varmı bunun hakkında yorum yapabilecek biri?

Şöyle iki ihtimal geldi aklıma onlardan biri olabilir kayıp olduğu 5 sene içerisindeki o olmadan yaşanan olayları ailesindeki annesinin gizemini felan anlatabilirler meydana gelen olayları felan eğer bu şekilde gerçekleşirse bu bölümlerden sonra tamamen adada geçen olayları anlatan bir kaç arka arkaya bölüm izliycez demektir.İkinci bir olasılık ise tamamen imdb den kaynaklanan bir sorun olabilir
  • quote:

Arkadaşlar imdb de yeni farkettiğim birşey gelecek bölümler hakkında spoiler olabilir tam emin değilim

IMDB'ye fazla takılma, bugün 5 gösterir, yarın 10.
  • Konunun ilk mesajlarında tutmaz diye not düşmüşüm.

Ehmm... çok çok iyi bir giriş yaptığını söylemem gerek

Oyunculuklar gayet güzel,konusu itibariyle ana karakter ve gelişimi hariç batman diyebiliriz.

Dizi değilde ilk bölümde film havası vardı bunu çok rahat söyleyebilirim.Hatta 2 saat daha fazla sürseydi oldukça başarılı bir film olurdu.

ilk bölüm için ;

Rusça öğrendiğini hatırlamıyorum dedi annesinin yeni sevgilisi.Buna bağlı olarak adada tek olmadığını muhtemelen en az bir ikişinin daha adada olduğunu veya 5 yıl boyunca yalnız kalmadığını anlayabiliriz.Bu kişinin de Rus bir asker olduğunu düşünmek yanlış olmaz diye düşünüyorum.Yanına annesinin verdiği eski askeri öldürdü mü öldürmedi mi tam anlayamadım.Öldürdüyse annesinin kafası karışabilir ama öldürmediyse annesi daha tedbirli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 13 Ekim 2012; 20:26:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Konunun ilk mesajlarında tutmaz diye not düşmüşüm.

Oyunculuklar gayet güzel,konusu itibariyle ana karakter ve gelişimi hariç batman diyebiliriz.

Dizi değilde ilk bölümde film havası vardı bunu çok rahat söyleyebilirim.Hatta 2 saat daha fazla sürseydi oldukça başarılı bir film olurdu.

ilk bölüm için ;

Rusça öğrendiğini hatırlamıyorum dedi annesinin yeni sevgilisi.Buna bağlı olarak adada tek olmadığını muhtemelen en az bir ikişinin daha adada olduğunu veya 5 yıl boyunca yalnız kalmadığını anlayabiliriz.Bu kişinin de Rus bir asker olduğunu düşünmek yanlış olmaz diye düşünüyorum.Yanına annesinin verdiği eski askeri öldürdü mü öldürmedi mi tam anlayamadım.Öldürdüyse annesinin kafası karışabilir ama öldürmediyse annesi daha tedbirli olacaktır.

Korumayı öldürmedi, sadece etkisiz hale getirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Konunun ilk mesajlarında tutmaz diye not düşmüşüm.

ilk bölüm için ;

Korumayı öldürmedi, sadece etkisiz hale getirdi.

o pozisyonda boynunu rahatlıkla kırlabilir diye düşünüyorum o yüzden emin olamadım
    .İki türlü de ilerleyen bölümler için sorun teşkil edecek
  • bende izledim hosuma gitti yenibir hero daha yaptılar örnek batman,spiderman gibi ama güzel izlemeye değer
  • Film gerçekten dehşet TWD beklerken bu ilaç gibi geldi şimdi 2 dizinin yollarını bekliyorum
  • Çok güzel degil ama izlenebilir.Bölümde Türk ismi geçiyor banka hesaplarına para aktarırken ne alaka anlamadım ama koymuşlar

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 14 Ekim 2012; 0:02:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Çok güzel degil ama izlenebilir.Bölümde Türk ismi geçiyor banka hesaplarına para aktarırken ne alaka anlamadım ama koymuşlar

Citizensbank
  • Bu diziye başlamayı düşünüyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Çok güzel degil ama izlenebilir.Bölümde Türk ismi geçiyor banka hesaplarına para aktarırken ne alaka anlamadım ama koymuşlar

Citizensbank

Güzel tespit.

Bu arada resimdeki Türk isimdeki arkadaşın sanırım bazı yerlerde tuzu var;
    http://movies.yahoo.com/person/erkin-aycan/filmography.html

Her ne kadar kaynaklar detaylı göstermese de burada yazması bile bu konuda birinin parmağı olduğunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDesmond

quote:

Şöyle iki ihtimal geldi aklıma onlardan biri olabilir kayıp olduğu 5 sene içerisindeki o olmadan yaşanan olayları ailesindeki annesinin gizemini felan anlatabilirler meydana gelen olayları felan eğer bu şekilde gerçekleşirse bu bölümlerden sonra tamamen adada geçen olayları anlatan bir kaç arka arkaya bölüm izliycez demektir.İkinci bir olasılık ise tamamen imdb den kaynaklanan bir sorun olabilir

Valla haklısın ama green arrow olmadan dizi çok sıkıcı olur büyük ihtimal imdb kanynaklı bir problemdir ama değilsede Oliver Queen in çocukluğuna dönebilirler babası falan geçmişte hatalarım oldu diyordu onlardan falan bahsetmiş olabilirler
  • hadi baalım merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Bu diziye başlamayı düşünüyorum .

Pişman olmazsın.
  • Gayet güzel başladı. Smallville'den sonra bana da böyle bir dizi lazımdı. Umarım Oliver'ın adada geçirdiği günleri içeren bölümler de olur. Nasıl hayatta kaldığı, oku ve yayı nasıl yaptığı vs. vs.
    Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Sinema kalitesindeydi . Ilk bölüm harikaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Gayet güzel başladı. Smallville'den sonra bana da böyle bir dizi lazımdı. Umarım Oliver'ın adada geçirdiği günleri içeren bölümler de olur. Nasıl hayatta kaldığı, oku ve yayı nasıl yaptığı vs. vs.

kesınlıkle olacaktır.o degılde lost muhabbetı guzeldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Gayet güzel başladı. Smallville'den sonra bana da böyle bir dizi lazımdı. Umarım Oliver'ın adada geçirdiği günleri içeren bölümler de olur. Nasıl hayatta kaldığı, oku ve yayı nasıl yaptığı vs. vs.

kesınlıkle olacaktır.o degılde lost muhabbetı guzeldı.

Twilight muhabbeti de güzeldi, güldüm ona .
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.