Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Listede bir sürü isim var deyince Alcatraz geldi direk aklıma. İlk bölüm iyi hoş aksiyonlu başladı fakat her bölüm bi adamın peşinden gideceklerse o iş yaş işte. İzleyici sıkılır bir süre sonra.
  • Smallville'i çok sevmiş biri olarak bu diziyi uzun zamandır beklemekteydim ve beklentilerimi çok ama çok güzel bir şekilde karşıladı.Arkadaşlar illaki bazı soru işaretleri olucaktır dizide okun falan nereden geldiği gibi ama daha ilk bölüm ve bence gayet güzeldi ,oyuncu kadrosu da çok güzel ileriki bölümlerde güzelcene anlatıcaklardır ondan bir kuşkum yok.İlk başlarda diziyi öğrendiğimde Green Arrow'u canlandıran adamı pek sevmemiştim Smallville dekine bir göz aşinalığı vardı ancak adam gerçekten cuk diye oturmuş bence gayet güzel uyum sağlamış rolüne Spartacusdaki andy gittikten sonraki adamı hiç sevmemiştim ama bu adama bu rol gitmiş spartacusdaki gibi bir hayal kırıklığı yaşamadım.Senaristlerden ve yapımcılardan kişisel bir beklentimde ileriki sezonlarda smallville deki gibi bir Justice League havası yaratmaları ve diğer kahmanlarıda ufaktan diziye dahil etmeleri güzel olur gerçekten.Kısacası izlemekte tereddüt eden arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiye ederim.
  • züper bi dizi
  • Dehşet ötesi başladı , harbi güzeldi hoştu .
  • şimdi izledim harikaydı.takip listeme ekledim.
  • Uzun bekleyişin sonunda en sonunda güzel bir kahraman dizisine kavuştuk gibi the cape gibi dandik vasat dizilerden sonra bu dizi cidden harika geldi.
    O beş yılda neler oldu adam rusça yı nerden öğrendi yada adada birilerimi vardı. Cidden değişik be enterasan bir konusu var. Ada rus taraflarındaysa çinlilerin ne işi var kurtarmaya. En can alıcı soru Annesi ne halt ettide birşeyler öğrenmeye çalışıyor ve oğulunu öldürtmek istedi.
  • ilk bölümde 12 den vurmuşlar bence. . banko izlerim. newsroomdan sonra dizi ararken iyi geldi. .
  • Güzel başlangıç yaptı Oliver Queen'ı oynayan adamda cuk oturmuş role.
  • yorumlara bakılırsa fena değil izleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnnRated -- 12 Ekim 2012; 1:13:37 >
  • Süper dizi olmuş. Umarım ileriki bölümlerde Smallville gibi Soap Opera'ya bağlamaz.
  • Sağlam başlangıç yaptı..
  • Güzel başladı, gizemini koruyan bir çok konu var, bölümler ilerledikçe her şey yavaş yavaş oturacaktır. Diğer dizi ve filmlere yapılan göndermeler de gözlerden kaçmıyor repliklerde

Smallville'in bende yarattığı boşluğu bu dizi dolduracak gibi. 14-24 yaşı smallville ile geçirdik, 25-35'te Arrow olur inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş başladı dizi.İzlerken sürenin nasıl geçtiğini anlamadım.Umarım böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDesmond

Smallville'i çok sevmiş biri olarak bu diziyi uzun zamandır beklemekteydim ve beklentilerimi çok ama çok güzel bir şekilde karşıladı.Arkadaşlar illaki bazı soru işaretleri olucaktır dizide okun falan nereden geldiği gibi ama daha ilk bölüm ve bence gayet güzeldi ,oyuncu kadrosu da çok güzel ileriki bölümlerde güzelcene anlatıcaklardır ondan bir kuşkum yok.İlk başlarda diziyi öğrendiğimde Green Arrow'u canlandıran adamı pek sevmemiştim Smallville dekine bir göz aşinalığı vardı ancak adam gerçekten cuk diye oturmuş bence gayet güzel uyum sağlamış rolüne Spartacusdaki andy gittikten sonraki adamı hiç sevmemiştim ama bu adama bu rol gitmiş spartacusdaki gibi bir hayal kırıklığı yaşamadım.Senaristlerden ve yapımcılardan kişisel bir beklentimde ileriki sezonlarda smallville deki gibi bir Justice League havası yaratmaları ve diğer kahmanlarıda ufaktan diziye dahil etmeleri güzel olur gerçekten.Kısacası izlemekte tereddüt eden arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Green Arrow rolünde Justin Hartley'e alışmıştık ama bu oyuncu da role tam oturmuş.

• Bence giriş iyi değil. Sizin hoşunuza giden oklar, aksiyonlar ve sherlock tarzı adamın hareketleri :)

5 yıl ada da kalmış ama bir sürü dövüş tekniği öğrenmiş okçuluğu çözmüş.

5 yıl ada da eğer orası lost adası değilse teknolojiyi gelir gelmez öğrenmen imkansız. 5 yılda çok şey değişmiştir. Adam okla duvara çakıyor bilgisayar kasasına 40 milyon doları ayıklıyor.

5 yıl önce google maps mi vardı onu nerden öğrendi :)

Çok hızlı girdiler izleyicinin dikkatini çekmek için cıvıttılar aksiyonla falan.. 5 yıl adada kalması yerine başka birşey uydursalardı alaskada tek yaşayan 5 yıldır kayıp genç gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Bence giriş iyi değil. Sizin hoşunuza giden oklar, aksiyonlar ve sherlock tarzı adamın hareketleri :)

5 yıl ada da eğer orası lost adası değilse teknolojiyi gelir gelmez öğrenmen imkansız. 5 yılda çok şey değişmiştir. Adam okla duvara çakıyor bilgisayar kasasına 40 milyon doları ayıklıyor.

Çok hızlı girdiler izleyicinin dikkatini çekmek için cıvıttılar aksiyonla falan.. 5 yıl adada kalması yerine başka birşey uydursalardı alaskada tek yaşayan 5 yıldır kayıp genç gibi.

Dostum sen her diziyi bu bakış açısıyla izliyorsan işin zor zaten,dizi bir süper kahraman dizisi o yüzden nasıl bir gerçekçilik bekliyorsun anlamıyorum tamamen ayrı bir dünya çok bir gerçekçilik beklemek hata ve hayal kırıklığı olur bence adamlar ellerinden geleni yapmışlar ve eğerki Smallville izlediysen orda Green Arrow'un yabancılarla birlikte çatıştığı tutsak olduğu ve kaçması sonunda adada kendini geliştirmesi gibi bazı şeyler anlatıyolar senin ilk bölümden böyle bir önyargıya varman beni üzdü açıkcası ama saygım sonsuz o senin görüşündür doğru veya yanlış umarım diziye bir bölüm daha şans verirsin ve bırakda diziyi izlerken mantığın değil hayal gücun ağır bassın
  • cidden dolu dolu bir başlangıç yaptılar, dizi bana çok uzun geldi nedense hatta ara sıra daha kaç dakika kalmış diye oynatıcıdan süresine falan baktım
    kurgusu biraz basite benziyor inşallah klasik intikam alma olayına döndürmezler diziyi onun dışında izlenilmesi tavsiye olunan diziler arasındaki yerini aldı benim için
  • zevkle izledigimi soyleyebilirim.insallah cizgiyi bozmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDesmond

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Bence giriş iyi değil. Sizin hoşunuza giden oklar, aksiyonlar ve sherlock tarzı adamın hareketleri :)

Dostum sen her diziyi bu bakış açısıyla izliyorsan işin zor zaten,dizi bir süper kahraman dizisi o yüzden nasıl bir gerçekçilik bekliyorsun anlamıyorum tamamen ayrı bir dünya çok bir gerçekçilik beklemek hata ve hayal kırıklığı olur bence adamlar ellerinden geleni yapmışlar ve eğerki Smallville izlediysen orda Green Arrow'un yabancılarla birlikte çatıştığı tutsak olduğu ve kaçması sonunda adada kendini geliştirmesi gibi bazı şeyler anlatıyolar senin ilk bölümden böyle bir önyargıya varman beni üzdü açıkcası ama saygım sonsuz o senin görüşündür doğru veya yanlış umarım diziye bir bölüm daha şans verirsin ve bırakda diziyi izlerken mantığın değil hayal gücun ağır bassın

Dediklerime katılmayan olabilir saygı duyarım.. ilk bölümü vasat bulsamda ben toparlayacağını düşünerek takipte kalacağım.. heroeste süper kahraman dizisiydi ama orda mantık hatası yoktu yavaş açılmıştı doğrusu buydu.. hızlı açılıp kafada soru bırakmak izleyiciyi kaybettirir sadece çocuk kitlesi oluşturur vampire diaries gibi..

Farklı açıdan izliyorum evet. Son 2 yıldır böyle, özellikle the dark knighttan sonra. Keşke tvlere de böyle bir mantık-kurgu çerçevesinde kahraman dizisi gelse, bekliyoruz bakalım ama kesinlikle o arrow değil en azından şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 12 Ekim 2012; 14:46:10 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.