Şimdi Ara

Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
68.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında çok usta kopyacıyımdır ama hoca birşey demiyor diye rahat davrandım adam disipline vericem dedi kopya kağıdını sınav kağıdıma zımbaladı . Daha yazı gelmedi verdi mi vermedimi bilmiyorum ama size bi danışıyım dedim . Bizim okul biraz rahattır bu disiplin konusunda nası bi ceza alırım ? Okul saati içinde çitlerden atlayıp dışarı çıktım sonra tekrar derse gelirken yakalandım sadece sözle uyardılar.

• Disipline kesin gideceksin zaten o Allah'ın emri.. En fazla kınama alırsın ama çok pişman oludğunu söyle. Duygu sömürüsü yap yoksa uzaklaştırılırsın
  • Abicim aileyi falan karıştırırlarmı işe bi fikriniz varmı zaten ceza almam ama peki bunu kınama sicile geçiyormu?
  • Yok disiplin falan. 01 alırsın oturursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Yok disiplin falan. 01 alırsın oturursun.

Abi aynısını ben de dedim 01 verin hocam diye bide ingiliz edebiyatı her türlü yaptığım ders niye kopya baktım anlamadım
  • Korkuturlar disiplin diye sonra birşey olmaz. 0 verirler kağıdına olur biter
  • ben almancada yakalanmıştım hoca sadece derste şakasına hırsız dedi ama ne 0 aldım ne disipline gittim
  • Üniversite mi orası. En fazla hoca 0 verir disiplinden de uyarı falan alırsın en fazla. Ben lisede yakalandım, çoğunda hoca kağıdı elimden aldı, bazıları 0 verdi disiplin olmadı hiç
  • 0 almakta iyi değil hani, 2 sınav oluyorsanız bir dahakinden 90 alabilecek misin?
  • Alırım ingiliz edebiyatı ders . Ya adam zaten sorunlu bütün okulun bildiği birşey.
  • Genelde 0'da vermiyorlar. Sözlüne 45 45 verir olur biter.
  • İyide abi adam aldı götürdü diyorum kağıdı
  • 0 vermişti hoca bana bide dil anlatım dersiydi e 0 almak disiplin cezası zaten işte sana yazdırıyolar savunmanı imza falan atıyosun adamın iyisine gelirsen kınama verip geçiyolar.
  • bende yakalandım yazılı kağıdının arkasına zımbaladı hoca nolucak şimdi dedim 3-4 yıl arşivde durur sonra yakarlar dedi
  • Bir cezası vardı da hatırlayamadım şimdi, bu sene bir arkadaşım aldı.
  • okuldan okula değişirde bizim okulda 0 veriyorlar başka bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhammY*

0 vermişti hoca bana bide dil anlatım dersiydi e 0 almak disiplin cezası zaten işte sana yazdırıyolar savunmanı imza falan atıyosun adamın iyisine gelirsen kınama verip geçiyolar.

0 almak disiplin cezası değil, boş kağıt vermek disiplin cezası. (ad-soyad vs yazmayarak)
  • Bişey olmaz diyosunuz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captor.

Genelde 0'da vermiyorlar. Sözlüne 45 45 verir olur biter.

Ne güzel.
  • yakalandığın yazılıdan 0 alıyosun + aileye söylüyolar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.