Şimdi Ara

300bin tl sermayem var yapabilecek bir işim yok (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
7
Favori
17.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RABE

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1994

İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam

cumaya gittiğimde cemaat almaz beni camiye =)

Gitme!

Çalışan 2 el, Dua eden 1000 elden daha verimlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

bankaya at faiziyle rahat gecinirsin

bu paranın faiziyle mi geçincek

%0,5 faizle aylık 1500 tl yapıyor tek yaşayan biri için yeterde artar bile. aile kurarsa iş başka tabi.

Dostum o para bankada değerini kaybeder.
  • quote:

bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

kalabalık bir mekanda internet cafe aç iyi ciro yaparsın
  • okuduğun bölümün birçok kişinin hayali olduğunu unutma. 13-14 yıl okumuşsun 3 sene daha okuyabilirsin. eline mesleğini al, ticareti o zamanda yaparsın.
  • 1500 liraya sağlam elektronik,goomass eğitim kiti,programlama,e-ticaret ve web tasarım kitapları al.Oku.Domain al.E-ticaret sitesi açıp(sitenin kendi geliride var) adsense reklamlarından,satış ortaklığı yap(goomass eğitim kiti),Android uygulama yaz(prog.kitapları) 1000+gelir buradan.Birde franchising kurabilirsin.Tekrar üni sınavına gir.Hayat garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 17 Aralık 2012; 22:05:36 >
  • dış ticaret yap medikal cihazlar getir sat büyük karlar var
  • 40 milyara mercedes cekici
    20 milyara sal dorse

koy bi sirkete calissin sabah aksam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iddaya bas :D
  • 100 milyardan 3 tane ev al yeter
  • Dondurulmuş patates fabrikası

• Dis malzemeleri de satabilirsin

• Hocam yukarda bi abimizin dediği gibi burger king mc, dominos aç onlardan durumunda müsait iyi biyere acarsan en geç 2 aya cikarirsin parayı 3. Aya kâra başlarsın çok iş yapiyo fastgfoodcular hammadde malzeme derdide yok eğitimli elemanda gonderiyolar

• Bence gıda işi yap.İnsanlar giyiminden kısabilir ama karınlarını doyurmadan yapamazlar.Küçük bir fırın açabilirsin.Fırının başına işten anlayan birisini,getir götürüde bir kişi al.Burda var adam iş yetiştiremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

quote:

cumaya gittiğimde cemaat almaz beni camiye =)

Gitme!

Çalışan 2 el, Dua eden 1000 elden daha verimlidir.

küçümsemek olmasın ama kasada durup kuponu girmek çalışmaksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

quote:

Orijinalden alıntı: Toplum Dusmani

bankaya at faiziyle rahat gecinirsin

bu paranın faiziyle mi geçincek

%0,5 faizle aylık 1500 tl yapıyor tek yaşayan biri için yeterde artar bile. aile kurarsa iş başka tabi.

faiz enflasyondan düşük olduğu için otomatikman zararda bir de faizi de yerse parası pratikte 4-5 seneye suyu çeker

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul.1.ozk

Hocam yukarda bi abimizin dediği gibi burger king mc, dominos aç onlardan durumunda müsait iyi biyere acarsan en geç 2 aya cikarirsin parayı 3. Aya kâra başlarsın çok iş yapiyo fastgfoodcular hammadde malzeme derdide yok eğitimli elemanda gonderiyolar

Burger kingin yatırım maliyeti ortalama (büyük bir yer kesinlikle değil) 700.000 $ + KDV yaklaşık 1.5 milyon TL sevgili kardesim.

Faiz de yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi enflasyondan düşük olduğu için direkt zarardasınız ve erir gider o para.

Yap sat yap demiş arkadaş 300 bin tl sermaye ile biraz fantazi.

Aslında bu devirde 300 bin tl ticaret için hiç yeterli değil, yani günü kurtarmayı düşünüyorsanız ya da kimsenin aklına gelmemiş bir fikriniz varsa orası ayrı tabiki.

Ben görüşümde ısrarlıyım :) okulunuza dönebiliyorsanız dönün, bizim okulda hukuk fakültesine gidip bitiren ne tembel ve başarısız arkadaşlarımı gördüm ben. Eminim sizde yaparsınız. Güzel bir hukuk bürosu tamamdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ErnestoChem

quote:

iddaa bayinin kurulum ücreti ne kadardır? En askeri ne kadar kazanılıyor bu işten?

Öyle herkese vermiyorlar malesef bayiliği.. 250 bin TL gibi bi para göstermek zorundasın(yerine göre değişir) aylık ne kadar kazanıyor bilmiyorum ama 2.500 TL yi kesin geçiyordur..

saçmalık o kadar para yatırıp senin demene göre 3.000 tl olsa bile aylık,kesinlikle yatırılmaz o kadar para

• Kiliste Burger King aç Allahıma Ali Ağaoğlu gibi olursun
  • Burda aldığın öneriler işine yaramaz.Açacağın yerde ne gibi ihtiyaçlar var önce onu çözmelisin.
  • ben önce parayı bankaya atarım askere giderim askerden gelincede ne iş yapıcaksam o yerde çalışmaya başlarım ama eğer tuttura bilirsen mağazacılıkda güzel para var bayilik alabilirsin bayan giyim firmasından günde 5 bin yapsa ayda 150 yapar 100 bin gitse 50 bin kalır sanada güzel para
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.