Şimdi Ara

300bin tl sermayem var yapabilecek bir işim yok (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
7
Favori
17.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapabileceksen emlak işi veya sağlam bir müthaitle anlaş binaya ortak ol
  • Butcen pek yeterli olmasada bowling salonu aç derim kazandıkça büyüttürsün mesela uludağ üniversitesi görükle gibi bir yerde açarsan para basarsın ama şunuda unutma ki ticaretin 10 da 9 risk 10 da 1 ini de bilim adamları hala araştırıyor. :)
  • DH ailesinden parlak fikirler bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

yapabileceksen emlak işi veya sağlam bir müthaitle anlaş binaya ortak ol

• kendime göre cevaplıyım o para bende olsaydı sahil kenarından iş yapacak bir yerde cafe açardım hemden bu taş çatlsa 60*70 bine mal olurdu geriye kalan parayıda yanıma koyardım dünyanın binbir türlü hali var iş bi batarsa tüm parayıda yatırdıysan ortada kalmak var.:)
  • o sermaye ile düzgün bir iş kurabilmek çok zor.
  • ticarete kafan basıyorsa aklına gelebilecek herşeyi al-sat yaparak para kazanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

ticarete kafan basıyorsa aklına gelebilecek herşeyi al-sat yaparak para kazanabilirsin

Abicim ticarete kafası basan adam gelipte burada şu kadar param var ne yapayım demez, katlar o parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

quote:

ticarete kafan basıyorsa aklına gelebilecek herşeyi al-sat yaparak para kazanabilirsin

Abicim ticarete kafası basan adam gelipte burada şu kadar param var ne yapayım demez, katlar o parayı.

yerden yere vurdun bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1994

İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam

iddaa bayinin kurulum ücreti ne kadardır? En askeri ne kadar kazanılıyor bu işten?
  • Ben senin yerinde olsam küçük bir şehirde o paraya 5,6 dairelik apartman yapar ve her katını 70-75.000 Tl'den okuturdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

Ben senin yerinde olsam küçük bir şehirde o paraya 5,6 dairelik apartman yapar ve her katını 70-75.000 Tl'den okuturdum.

Gelsin daire yapsınlar diyede seni bekliyorlardı dimi ! o işler o kadar kolay olsa ..........
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoLCu_05

quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

Ben senin yerinde olsam küçük bir şehirde o paraya 5,6 dairelik apartman yapar ve her katını 70-75.000 Tl'den okuturdum.

Gelsin daire yapsınlar diyede seni bekliyorlardı dimi ! o işler o kadar kolay olsa ..........

bir katın maliyeti 40-50bın tl arazi izin mühendis derken 500 600 gider
  • senin heralde yanlış tercih olmuş,benim önerim aracı olman yani şöyle
    köyden ucuza alıp halde satacaksın
    yani bu sisteme gireceksin, malum en çok aracı kazanıyor köylü hakkını alamıyor belki fakat bu sistemi düzltmek için devlet bir adım atmadıkça bu çark sürekli işleyecektir
    sen de bu sermayeyle bayağı iş yaparsın gibime geliyor en azından diğer aracılardan daha insaflı çık ta düzeni biraz salla derim
  • 6 Ay için 150.000 nakit olan kısmını alabilirim. 6 aylık faizi olan 8000 tl nin üzerine 8000tl daha veririm senelik %22 ye gelmiş olur yaklaşık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABE

quote:

quote:

yerden yere vurdun bizi

Haksız mıyım?

quote:

Orijinalden alıntı: lexuss

6 Ay için 150.000 nakit olan kısmını alabilirim. 6 aylık faizi olan 8000 tl nin üzerine 8000tl daha veririm senelik %22 ye gelmiş olur yaklaşık.

Biz şirket olarak 2 ay için %10 teklif ettik. Genede dönmedi arkadaş. 300.000 TL'ye 2 ayda kim 30.000 TL verir ondanda şüpheliyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yerden yere vurdun bizi

Haksız mıyım?

quote:

6 Ay için 150.000 nakit olan kısmını alabilirim. 6 aylık faizi olan 8000 tl nin üzerine 8000tl daha veririm senelik %22 ye gelmiş olur yaklaşık.

Biz şirket olarak 2 ay için %10 teklif ettik. Genede dönmedi arkadaş. 300.000 TL'ye 2 ayda kim 30.000 TL verir ondanda şüpheliyim.

herkesin hesapları kendine göre

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yerden yere vurdun bizi

Haksız mıyım?

quote:

herkesin hesapları kendine göre

Haklısın.

• en iyisi o parayı çatır çatır yemek sonrada bir işe girmek
    ps:düğün parasını ayırdım 50bın TL
  • kiptaşın yaptığı lüks konutlardan al. her ay değerleniyor. arkadaşlarım 20 ağustosta 540 bin liraya başakşehir metrokentten 5+1 270 metrekare daire aldılar. birebir aynı olan karşı dairesi üstelik kuzey taraf 900 bin liraya satıldı. tabii bu biraz uçuk bir örnek ama emlak işine gir derim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.