DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
300bin tl sermayem var yapabilecek bir işim yok
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
117
Cevap
4
Favori
13.943
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> 300bin tl sermayem var yapabilecek bir işim yok
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 sonraki >>>
Giriş
      1 Mesaj
      07 Nisan 2012 15:48:43
      bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

Fikret Hakan7491 bu mesajı paylaştı
    • Binbaşı
      1177 Mesaj
      07 Nisan 2012 18:34:47
      İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Nisan 2012 18:37:24
      bankaya at faiziyle rahat gecinirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Zayıfa acımak doğaya ihanettir." -Adolf Hitler
    • Yüzbaşı
      507 Mesaj
      07 Nisan 2012 20:11:07
      franchising deneyebilirsiniz iyi yere kurulursanız iyi iş yapar

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      07 Nisan 2012 20:27:44
      ne iş yapacağını bilmem ama şunu söyleyebilirim sakın sevmediğin bir işe girmeye kalkma.yapacağın işi gerçekten sevmen gerek ki her sabah kalkıp zevkle gitmen gerek yada canın sıkkın olduğun da gidip orda kafanı dağıtıp kendini işine vermen gerek.

• Binbaşı
      1922 Mesaj
      07 Nisan 2012 20:37:04

quote:

Orijinalden alıntı: RABE

bugune kadar gezip eğlendik şimdi iş kurup bende herkes gibi bir aile sahibi olmak istiyorum elimde 150bin nakit kredi ile 300bin tl gibi bir meblağ oluyor üniversite 2de bölüm zorlugundan dolayı okulu bıraktım(Hukuk) ve bir iş yapmak istiyorum. varsa hep yapmak istediğiniz fakat yeterli sermayenız olmadıgından dolayı yapamadıgınız fikirleriniz varsa paylaşırmısınız. şimdiden çook teşekkür ediyorum bulunduğum yer Antalya

hala şahsa bayiilik veriyorlarmı bilmiyorum ama burgerler nerede olursa olsun iş yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Beta Kullanıcısı
      454 Mesaj
      07 Nisan 2012 21:42:57
      hocam sen o 300 bini bana yatır 5 ayda batırayım :) şaka bi yana ben hayatta şunu öğrendim 300 bin 500 bin meselesi değil gerçekden hakkı ile çalışana allah veriyor sen harbi harbi çalışmak iste bu arada bitanesi faiz felan demiş faizler cumhuriyet tarihinin en düşük seviyelerinde artık yatan değil çalışan para kazandırıyor

07 Nisan 2012 21:49:42

quote:

Orijinalden alıntı: RABE

sabun atolyesi kur en buyuk hayalim :)

07 Nisan 2012 22:14:36
      faize yatır ya da emlak piyasasında al sat yap işi becerebilecek biriysen, veya 2 dükkan al, kirasıyla geçin

I <3 C#
    • Çavuş
      48 Mesaj
      07 Nisan 2012 22:21:44
      araç kiralama olabilir

• Yarbay
      5086 Mesaj
      07 Nisan 2012 22:26:54
      Guzel bir yerde gumuscu olabilir. Hem ucuz, hem cok karli bir is.

Ondan once bir gumuscunun yaninda calismak, iyice isi ogrenmek cok daha verimli yapar meslegi.

intelligence everywhere
    • Binbaşı
      1235 Mesaj
      07 Nisan 2012 22:40:11
      ınsanların hayallerını fıkırlerını alıcaksın para kazanıcaksın o kısıye ne verıceksın pardon da belkı bırısı muthıs bı fıkır sundu sende gırıstın tuttu olakı ? meraktan soruyorum aman

• Yüzbaşı
      600 Mesaj
      08 Nisan 2012 15:44:00
      bitmek üzere olan lüx daire al.emin ol daire biter bitmez % 25 karla satarsın ve bu şekilde birkaç al sat ile emlak işine girersin.

• Yarbay
      2922 Mesaj
      08 Nisan 2012 15:46:23
      300 bin TL ile değilde bir kısmıyla, borsaya girebilirsin

Atatürk'ün izinde.
    • Yarbay
      2902 Mesaj
      08 Nisan 2012 17:43:00
      Gıda.

Sağlam bir konseptle dönerci zinciri.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Er
      1 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:07:42
      quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

300 bin TL ile değilde bir kısmıyla, borsaya girebilirsin

borsada bilenler kazanır

• Er
      1 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:09:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

ne iş yapacağını bilmem ama şunu söyleyebilirim sakın sevmediğin bir işe girmeye kalkma.yapacağın işi gerçekten sevmen gerek ki her sabah kalkıp zevkle gitmen gerek yada canın sıkkın olduğun da gidip orda kafanı dağıtıp kendini işine vermen gerek.

çalışıp hakkınla paranı kazanabiliyorsan her sabah zevkle kalkar gider insan

• Er
      1 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:13:46
      quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

ınsanların hayallerını fıkırlerını alıcaksın para kazanıcaksın o kısıye ne verıceksın pardon da belkı bırısı muthıs bı fıkır sundu sende gırıstın tuttu olakı ? meraktan soruyorum aman

büyük işleri yapan insanlar mantık gücünden önce, hayal güçlerine borçlular
      kendin hayal edemiyorsan bile bir başkasının hayaliyle büyük işler yapabılırsın.

• Er
      1 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:18:39
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan1994

İddaa bayii iyi yere açarsan para basarsın hocam

cumaya gittiğimde cemaat almaz beni camiye =)

• Er
      1 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:20:57
      quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba

araç kiralama olabilir

eski mesleğim

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.