Şimdi Ara

Polypad C-5900 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
11
Favori
92.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün bende ürüne sahip oldum. Fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum. 3g bağlantısını nokia 5800 telefonuma yüklediğim joikuspot diye 3gyi wifiye çeviren free sürüm bir programla hallettim. Böylece wınn tarzı bir alete gerek duymadım. İkinci olarak diziport sitesi açılmasına rağmen video oynamadı. Aynı sitede farklı videolarda denedim ama olmadı. Bir ayar mı gerekli bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyrano1975

Merhaba arkadaşlar bugün bende ürüne sahip oldum. Fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum. 3g bağlantısını nokia 5800 telefonuma yüklediğim joikuspot diye 3gyi wifiye çeviren free sürüm bir programla hallettim. Böylece wınn tarzı bir alete gerek duymadım. İkinci olarak diziport sitesi açılmasına rağmen video oynamadı. Aynı sitede farklı videolarda denedim ama olmadı. Bir ayar mı gerekli bilen var mı?

operayı yükle ve flaş playerı etkinleştir olmadı firefoxu kur onda etkinleştir hayırlı olsun
  • Şu anda kampanya var, peşin alımda fiyatı 267 tl ouyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

batarya acık ekran parlaklıgı kısık sarjı kac saat gıder

batarya wıfı acık ekran parlaklıgı kısık kac saat gıder
  • bu tabletin birara satışı durduruldu..Bozuk tabletleri elden çıkarmasınlar??
  • batarya wifi açık ekran parlaklığı yarı açık full aralıksız kullanırsan 3 saat 15 dakika gidiyor.çok kez test ettim.
  • Sensör problemini halledebilen varmı?
    Benim iki sorunum var biri sensörler çalışmıyor biride sd kart takınca içine bir şey yükleyemiyorum bunları halleden oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: htore

batarya wifi açık ekran parlaklığı yarı açık full aralıksız kullanırsan 3 saat 15 dakika gidiyor.çok kez test ettim.

parlaklıgı kısarsak 4saatı hafıf gecerız belkı ıyıymıs bende elf var ama arkadasıma bunu dusunuyoruz tavsıyee edermsnz?
    Nereden almalıyım
  • hocam tablet çok iyi.dokunmatiği gerçekten müthiş.yazılan tüm donanımlar doğru ve sağlıklı çalışıyor.kasma takılma kesinlikle yok. gözünüzü kırpmadan alın derim.ben hepsiburada com dan almıştım.site sağlam site fiyatta ucuz.sorunuz olursa cevaplarım.
  • Tableti almak nasip olmadı ilk çıktığında sonra stok bitti, geri de koymadılar çabuk, sensör sorunundan dolayı getirtilmiyor fln gibi haberler vardı forumlarda, doğrumu bu sensör sorunu, burdan da var sensör sorunlarını söyleyen gözüm korktu bi bilgisi olan varmı bu konuda
  • arkadaşlar ben android 4.0 dan memnun değilim bazı modemlere bağlanmıyor 2.3 yükleyebilirmiyim bilgisi olan varmı
  • tableti bugün ntde denedim dokunmatiği takılma yapmıyor plastik kalitsi iyi gps olsa birde ekran ips olsa bugün alacaktım gps modelelr çıkıncaya kadar bekliycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Sensör problemini halledebilen varmı?
    Benim iki sorunum var biri sensörler çalışmıyor biride sd kart takınca içine bir şey yükleyemiyorum bunları halleden oldumu?

sensör problemi bazı oyunlarda (paper plane) oldu yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum yoksa o topu delikten geçirme oyunlarında herhangi bir sorun yok. tableti çevirdiğin yöne dönüyo onda da bi sorun yok. kart olayına gelince bilgisayardan kart okuyucu ile yüklediğim herşeyi sorunsuz gördü ve hatta televizyonda sorunsuz çalıştırdı.
  • hepsiburada ve diğer sitelere baktım en iyi fp ürün bu c5900
  • ben bu ürünü çok araştırdım işlemcisi ve dokunmatiği çok iyi ve her türlü donanımı rahatlıkla çalıştırıyor sensör olayına gelince labirent diye bir oyun var gayet güzel çalışıyor tabiki ayarlardan sensör ayarını yaparsanız ekran her yön dönüyor yani siz nasıl tutarsanız ekran otomatik düzeliyor ve bir kaç programla pc ye çevirebiliyorsunuz ve wifi maus taktığınızda mavi bir maus clicki çıkıyor ve mausla kullanabiliyorsunuz ve mausla kullanmak çok zevkli ürün 1080p videoyu rahatlıkla açıyor ve aktarıyor yani tv ye takıp gayet rahat filim izleyebilirsiniz hatta tvye bağlayın wifi mausuda takın uzanarak istediğinizi yapın yani filim izleyin internette gezin yalnız maus takılınca klavye devre dışı kalıyor tek kötü yönü klavyesi orjinal kalavyede ö i ğ gibi harfler yok bunu da marketten indirdiğiniz çok güzel bir klavye apk si ile düzeltiyorsunuz bi sürü klavye çeşidi var son olarak ürün 2160p videolarıda açıyor şahsen denedimve açtı ama kendi ekranında 1080p gibi gösteriyor çok az bir fark kalitesi yüksek ama tv ye aktarınca dehşet bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz tabi 2160p video 2 tane var youtub da ürün fiyat performans olarak harika diyebilirim tek kelime ile süper sadece şarj sorunu var oda zannedersem android cihazların hepsinde sorunmuş batarya dayanmıyor ekranın ışığını kısınca epey bir idare ediyor ama internette filan gezerken 3 saar gibi bir süre zarfında bitiyor tabi bazı programlarla bu sorunlarda ortadan kalkıyor en fazla 6 saat kullanabilirsiniz şarj kablosu çok kısa bi ara kablo şart şarj olma süresi idare eder şarjdayken kullanabiliyorsunuz ve ısınma yavaşlama olmuyor ekran elleriniz terli ise ekranda kaymıyor eller yani oyun oynarken genellikle problem oluyor ve eller olmadan cihaza ne sürdüryem dokunmatik işlemedi yani illaki parmak ucu yada wiles maus bence wiles maus çok güzel herşeyi yapabiliyorsunuz kalavye sorununa gelince orjinalinde açılıyormu bilmiyorum denemedim son bir kaç şey olarak ekranı küçük ama gayet kullanışlı yani filim izlenir usb bellek takılarak filim program herşey yapılıyor yani usb belleğe filiminizi atın ve takıp izleyin hafıza kartına atmak zaman alır hariciyi takıp denemedim deneyen varsa yazsın son olarak bu da benden swf player var her türlü swf türünü açıyor yani bu nedemek indirdiğiniz tüm flaş oyunları açıyor şahsen denedim ve nette gördüğünüz her oyunu indirin ve oynayın yani markete bağlı kalmayın resim çizme olarak 2s diye bir program var resmen paintuzattım ama alacak olanlara yardımcı olur dileğiyle iyi akşamlar biri hariciyi takıp denediyse burda yazarsa sevinirim 5 nokta olayına gelince ekranda 5 farklı işlem yapabilirsiniz yani 5 parmağınızıda dokunduğunuzda algılıyor eyer ayarlarıyla fazla oynarsanız ana menüde kırmızı bir diktörgen çıkıyor yani işlemci grafiğini göster diyip sonra kapatırsanız ana menüyü kırmızı bir diktörtgen kaplayıp kapanıyor bunu gidermek için tekrardan fabrika ayarı atın bende düzeldi şahsen bu fiyata alınabilecek en iyi ürün diye düşünüyorum alacağınız ürünü bunla bir karşılaştırın derim iyi akşamlar

• ben de bu ürünle onyo haipad smart plus veya premium arasında kaldım hangisini önerirsiniz? bir de bu cihazı aldığımda turkcell vınn taktığım zaman direk çalışır mı? internette baktığım kadarıyla huawei usb takmak gerekir filan yazmışlar çözemedim nedir bu huawei usb modem? yardımcı olursanız eğer ben de almayı düşünüyorum bir de bunun işletim sistemi 4.0 onyo premiumun ki 3.0 ne fark vardır aralarında?
    edit: bu videodaki gibi mi bağlıyoruz turkcell vınn'ı?

http://www.youtube.com/watch?v=S511L5fphCk&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 12 Mayıs 2012; 17:53:30 >
  • Arkadaşlar c5900 tabletim uzun uğraşlar sonucunda bugün geldi. Beklediğimden daha kaliteli ve güzel. Ürün hakkında ilerde inceleme yapmayı düşünüyorum. Sizler için ürünün unboxing videosunu çektim. aşağıda izleyebilirsiniz. Acemiliğim için özür dilerim.

http://www.youtube.com/watch?v=TSb-mpAG4yA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erreguay

quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Sensör problemini halledebilen varmı?

sensör problemi bazı oyunlarda (paper plane) oldu yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum yoksa o topu delikten geçirme oyunlarında herhangi bir sorun yok. tableti çevirdiğin yöne dönüyo onda da bi sorun yok. kart olayına gelince bilgisayardan kart okuyucu ile yüklediğim herşeyi sorunsuz gördü ve hatta televizyonda sorunsuz çalıştırdı.

Valla yazılımsal olabilir ama çoğu oyunda sensör işlemiyor bazılarında işliyor ama ters işliyor sağ sol yapınca ileri geri algılıyor ama ileri geri yapınca hiç bir şey algılamıyor bazılarında kafasına göre takılıyor sadece bir iki oyunda düzgün çalıştı zaten onunda konusu vardı üretimi sensör hatasından dolayı durmuş diye ama son durum nedir bilmiyorum

• Başta söyledik, gidip 350 tl bayılmayın buna diye. Üzerine 200 tl daha koy bekle git kaliteli birşey al.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.