DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
14
Cevap
0
Favori
13.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 14:42:04
      Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

• Yarbay
      2911 Mesaj
      24 Mart 2012 14:44:14
      keske iptal ettirseydin kartini
      disari ciksa bile sifreni nasil bulacaklar harcama yapilmaz en azindan bulunsa bile pazartesi git sor konus

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 14:46:11
      Ya iptal ettirince uzun iş , şifre yoksa kullanananmazlar doğru , en iyisi pazartesiyi beklemek , kart atm'den çıkmazsa iptal ettiririm , ama şu an gereksiz gibi duruyo.

• Yarbay
      2980 Mesaj
      24 Mart 2012 14:47:50
      Dışarı çıkarınca hemen almayıp çok mu bekledin?
      Bu yüzden mi geri çekti kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 24 Mart 2012; 14:48:44 >

• Yarbay
      4373 Mesaj
      24 Mart 2012 14:52:31
      Atm'de kartı aldığı yerde içeri düşüyor. Geçen gün birisi de unutmuş bende o esnada bankadaydım. Atm'yi arkadan açtılar ve kartı alıp müşteriye teslim ettiler.

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 15:03:17
      Valla kartı aldı sonra dışarı çıkardı 5 sn felan bekledi geri aldı bir daha vermedi , inş içeri bir yere düşürmüştür gidip alırım pazartesi

• Yarbay
      3813 Mesaj
      24 Mart 2012 15:08:35
      İçerde yuttuğu kartlar için bir yer var. Orada bekliyor kartın. Pazartesi günü ATM'yi açıp kartı teslim ederler.

Macbook Air 13.3"
      HTC 10
    • Yarbay
      2753 Mesaj
      24 Mart 2012 15:09:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

süresi dolmustur. O yuzden almıstır bankamatık banka ıle ıletısıme gec sana yenı bır kart gondersınler. Yok eger bır takılma yada yanlıs sıfre olayı ıse ( yazıyı okumadım valla yalan yok ) pazartesı banka acılısında bankaya gıt kartını bankadan teslım alabılırsın

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 15:17:45
      Süresi dolması imkansız , kartı daha 1 hafta önce aldım , ikincisi şifreyide doğru girdim , çünkü şifreyi yazdıktan sonra anasayfa geldi bakiye sormaya bastım herşey ondan sonra oldu zaten.

• Er
      8 Mesaj
      15 Temmuz 2015 11:08:12
      Ekteki yazı atm de kalan kartlar ile faydalı olabilir.

http://www.kucukpara.co...i-nasil-geri-alabilirim/

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:08:57
      quote:

Orijinalden alıntı: sertac dede

Ekteki yazı atm de kalan kartlar ile faydalı olabilir.

http://www.kucukpara.co...i-nasil-geri-alabilirim/

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

• Çavuş
      53 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      SABO tuvaletterliği

22 Kasım 2015 14:20:45
      e sonuç ne olmuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      8 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:23:39

quote:

Alıntıları Göster

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bankacılık sorunlarınız için http://www.kucukpara.com/ sitesinden faydalanabilirsiniz.
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:25:42
      quote:

Orijinalden alıntı: SABO tuvaletterliği

e sonuç ne olmuştu

Valla dostum almış olmam lazım ama çok oldu tam hatırlamıyorum.

• Er
      8 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:31:27

quote:

Alıntıları Göster

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bankacılık sorunlarınız için http://www.kucukpara.com/ sitesinden faydalanabilirsiniz.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.