DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
15.082
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      348 Mesaj
      24 Mart 2012 14:42:04 Konu Sahibi
      Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

• Yarbay
      3014 Mesaj
      24 Mart 2012 14:44:14
      keske iptal ettirseydin kartini
      disari ciksa bile sifreni nasil bulacaklar harcama yapilmaz en azindan bulunsa bile pazartesi git sor konus

• Yüzbaşı
      348 Mesaj
      24 Mart 2012 14:46:11 Konu Sahibi
      Ya iptal ettirince uzun iş , şifre yoksa kullanananmazlar doğru , en iyisi pazartesiyi beklemek , kart atm'den çıkmazsa iptal ettiririm , ama şu an gereksiz gibi duruyo.

• Yarbay
      3031 Mesaj
      24 Mart 2012 14:47:50
      Dışarı çıkarınca hemen almayıp çok mu bekledin?
      Bu yüzden mi geri çekti kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 24 Mart 2012; 14:48:44 >

• Yarbay
      5112 Mesaj
      24 Mart 2012 14:52:31
      Atm'de kartı aldığı yerde içeri düşüyor. Geçen gün birisi de unutmuş bende o esnada bankadaydım. Atm'yi arkadan açtılar ve kartı alıp müşteriye teslim ettiler.

• Yüzbaşı
      348 Mesaj
      24 Mart 2012 15:03:17 Konu Sahibi
      Valla kartı aldı sonra dışarı çıkardı 5 sn felan bekledi geri aldı bir daha vermedi , inş içeri bir yere düşürmüştür gidip alırım pazartesi

• Yarbay
      3807 Mesaj
      24 Mart 2012 15:08:35
      İçerde yuttuğu kartlar için bir yer var. Orada bekliyor kartın. Pazartesi günü ATM'yi açıp kartı teslim ederler.

Macbook Air 13.3"
      HTC 10
    • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 2 saat 11 dakika kadarı kaldı.
      24 Mart 2012 15:09:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

süresi dolmustur. O yuzden almıstır bankamatık banka ıle ıletısıme gec sana yenı bır kart gondersınler. Yok eger bır takılma yada yanlıs sıfre olayı ıse ( yazıyı okumadım valla yalan yok ) pazartesı banka acılısında bankaya gıt kartını bankadan teslım alabılırsın

• Yüzbaşı
      348 Mesaj
      24 Mart 2012 15:17:45 Konu Sahibi
      Süresi dolması imkansız , kartı daha 1 hafta önce aldım , ikincisi şifreyide doğru girdim , çünkü şifreyi yazdıktan sonra anasayfa geldi bakiye sormaya bastım herşey ondan sonra oldu zaten.

• Er
      8 Mesaj
      15 Temmuz 2015 11:08:12
      Ekteki yazı atm de kalan kartlar ile faydalı olabilir.

http://www.kucukpara.co...i-nasil-geri-alabilirim/

• Yüzbaşı
      348 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:08:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sertac dede

Ekteki yazı atm de kalan kartlar ile faydalı olabilir.

http://www.kucukpara.co...i-nasil-geri-alabilirim/

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

• Çavuş
      59 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:20:45
      e sonuç ne olmuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      8 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:23:39
      quote:

Alıntıları Göster

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bankacılık sorunlarınız içinhttp://www.kucukpara.com/ sitesinden faydalanabilirsiniz.
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:25:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: SABO tuvaletterliği

e sonuç ne olmuştu

Valla dostum almış olmam lazım ama çok oldu tam hatırlamıyorum.

• Er
      8 Mesaj
      22 Kasım 2015 14:31:27
      quote:

Alıntıları Göster

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bankacılık sorunlarınız içinhttp://www.kucukpara.com/ sitesinden faydalanabilirsiniz.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.