Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
2
Favori
12.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tayfun Güneyer’in yöneteceği ve senaryosunu yazacağı Hababam Uzay dizisinde Ufuk Özkan, Peker Açıkalın, Sinan Çalışkanoğlu ve Özge Ulusoy da rol alıyor.
    Dizide roller ise şu şekilde
    Gemi Kaptanı Fatih Yıldırım: Ufuk Özkan
    Lazer Topçu Subayı:Volkan Kurnaz: Sinan Çalışkanoğlu
    Bilgi İşlem Subayı Necati Durmuş: Baki Biçici
    Halkla İlişkiler Subayı Tuğçe Şen: Ayşe Melike Çerçi
    Beslenme ve Kantin Subayı Osman: Veysel Diker
    Housekeeping Subayı Naziye: Bala Atabek
    Bilim Adamı Acar’ın Asistanı: Gözde Feyza Çıpa
    Kaptan Fatih’in Oğlu Tarkan Yıldırım: Mesut Can Tomay
    Ziya: Peker Açıkalın
    Namık: Ünal Yeter
    Alev: Özge Ulusoy

Konu Özeti:Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikayesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılıyorlar. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlıyorlar. Bu aramada başlarından geçen komik hikayeyle bizi güldürecekler

Yazan Tayfun Güneyer

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok başarılı bir dizi olacağını düşünmüyorum kendi adıma.
  • Kadro bence güzel fakat uzay muzay bizi bozar gibi düşünüyorum.
  • Değişik bi konu. Başlayınca bakıyım bi. Ama fazla tutacağını zannetmiyorum.
  • Bencede tutmaz bu dizi..
  • Hayır diyorum
  • bende hayır diyorum
  • Farklılıklar iyidir, dereyi görmeden paçaları sıvamayın diyorum ve evet diyorum.
  • Olmaz diyorum.
  • oyuncu kadrosu güzel fakat senaryo olarak tutacağını sanmıyorum.
  • Ufuk Özkan için şans verilir
  • Kadro iyi,konu kötü,senarist vasat.
  • Tayfun Güneyer'in yeni dizisi belli oldu demek. Sıradışı konusu nedeniyle bu diziye şans veriyorum ancak güldürmeye yönelik bir senaryo olursa (ki öyle olacağa benziyor) o zaman hiç şansı yok bu dizinin. Tayfun Güneyer için kaç kez diyorum bir dram dizisi yazsın, o konuda başarılı diye. Ancak ne zaman güldürmeye kasmayıp böyle ağlatan bir dizi yapacağını çok merak ediyorum. Umarım kendisi bir gün sesimi duyar.
  • Bekliyorum
  • İyidir iyi; kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizilerden iyidir.

Ek olarak bence bu kadro ile kötü olması pek mümkün değil, yine güldürür diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 21 Şubat 2012; 23:05:16 >
  • Saçma bir dizi olacağa benziyor kadrosu nedense itici geldi ufuk özkan'ı severim ama diğerleri itici ...
  • 15. bölümü geçerse iyidir
  • Bu adama biri iğrenç espri anlayışı olduğunu anlatmalı.Beceremiyorsun niye zorluyorsun illaki senarist olacağım diye ? Saçma sapan kahkaha efektli bir dizi bizi bekliyor diye düşünüyorum.İnşallah tutmaz tutmaz da belki bıkar bir daha dizi yazmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat

Bu adama biri iğrenç espri anlayışı olduğunu anlatmalı.Beceremiyorsun niye zorluyorsun illaki senarist olacağım diye ? Saçma sapan kahkaha efektli bir dizi bizi bekliyor diye düşünüyorum.İnşallah tutmaz tutmaz da belki bıkar bir daha dizi yazmaz.
    Ben de onu diyorum işte. Tayfun Güneyer esasında Gani Müjde, Gülse Birsel, Birol Güven gibi bir komedi senaristi değildir. Ancak nedense kendisi hep Aşkım Aşkım, Türk Malı, Nuri dizilerinde olduğu gibi güldürmeye kasan ancak güldüremeyen senaryolar yazmaktadır ve yanlış yoldadır. Yılan Hikayesi ve Adanalı'nın etkileyici duygusal sahnelerinden yola çıkarak diyorum ki Tayfun Güneyer senaryolarında hiç güldürmeye kasmasın. Kendisinin uzmanlık alanı dramdır, komedi değil.
  • Bütçe önemli. Eğer dizi boyunca o üzerlerindeki turuncu itfaiye tulumunu giyeceklerse büyük sıkıntı var demektir. Ortamlar sihirli annem tarzı olacaksa, bence diziyi hiç yayına koymasınlar. Bu tarz bir dizi çekiyorsan, bütçe ayırman lazım...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.