Şimdi Ara

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ebn arkadaşlarım ile başka bri sv de oynuyoruzda kurduğum loncadan ansıl ayrılabilirim.arkadaşlarım katılamıyorlarda.
  • Bekliyoruzz açılsın artık

Ayrıca oyuna erken başlayanlar ağaçları sömürmüş piyasada hiç ağaç yok, ciddi anlamda sıkıntı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ultima_ -- 6 Şubat 2012; 19:51:19 >
  • Evet arkadaşlar 20dk dendi bir saat oldu. Bunun nedeni ise serveri taşırken bazı kodlama uyuşmamazlıkları oluştu. Bu yüzden gecikmeli olacak. Eğer sorun düzeltilemezse tüm itemler ve evler gidecek büyük ihtimalle. Yani dünya tekrardan başlayacak. Daha belli değil ama tekrardan başlarsa diğerlerinden daha iyi durumunuz olma şansıda var tabi

Yeni makinede durmadan kapanma gibi sorunlar ve makinenin kaldırmaması gibi bir sorun olmayacak ayrıca.

quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

Bekliyoruzz açılsın artık

Ayrıca oyuna erken başlayanlar ağaçları sömürmüş piyasada hiç ağaç yok, ciddi anlamda sıkıntı oldu

Eğer olur da bir sorun olmazsa demir ve üstü madenlere odun veriyorum karşılık olarak. Güzel takas olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MachinaeSupremacy -- 6 Şubat 2012; 19:55:45 >

• Yeniden başlasa fena olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MachinaeSupremacy

Evet arkadaşlar 20dk dendi bir saat oldu. Bunun nedeni ise serveri taşırken bazı kodlama uyuşmamazlıkları oluştu. Bu yüzden gecikmeli olacak. Eğer sorun düzeltilemezse tüm itemler ve evler gidecek büyük ihtimalle. Yani dünya tekrardan başlayacak. Daha belli değil ama tekrardan başlarsa diğerlerinden daha iyi durumunuz olma şansıda var tabi

quote:

Bekliyoruzz açılsın artık

Eğer olur da bir sorun olmazsa demir ve üstü madenlere odun veriyorum karşılık olarak. Güzel takas olur.

Yeni başlayan bir eleman demiri nasıl bulsun oduna ulaşamadan kardeş, kazma yok balta yok

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteFlash

Yeniden başlasa fena olmaz

Ya ne demezsin

@ultima o da doğruda survival serverda mecbur böyle oluyor. Başlangıç için sana 10 odun versem yeterli. 40 kalas çıkıyor zaten. Fazla bile gelir. Bi tahta balta yaparsın sonra taşa geçersin ordan sonra benimle ticarete girersin heralde karşılık olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MachinaeSupremacy -- 6 Şubat 2012; 19:58:45 >
  • quote:

@ultima o da doğruda survival serverda mecbur böyle oluyor. Başlangıç için sana 10 odun versem yeterli. 40 kalas çıkıyor zaten. Fazla bile gelir. Bi tahta balta yaparsın sonra taşa geçersin ordan sonra benimle ticarete girersin heralde karşılık olarak

O kadarını bile bulsam faaliyete geçicemde dediğim gibi yok topraktan ev yapıyoruz fakirlikten
  • quote:

quote:

O kadarını bile bulsam faaliyete geçicemde dediğim gibi yok topraktan ev yapıyoruz fakirlikten

Tamam sorun hallolursa veririm sana, çoktan biliyorsun oyunu büyük ihtimalle

• Arkadaşlar server sıfırdan baslasin diyenler baslamasin diyenler yorum atsın ona göre yapıcaz :)
  • YA BEHCET Bıseysordum bılader ya bı cevap vermedınız lonca kurdum ansı kapatcam tekrar?Allah Askına bı yardıme dın ya.
  • Bence başlamasin.. veya başlayadabilir de . pek sorun olmaz benim için.
  • @MachinaeSupremacy
    Yeni yeni çözmeye çalısıyorm oyunu ama herşeyin başı en azından 3 5 tanede olsa oduna çıkıyo sanırım
    @technobecet
    Farketmez en bastan baslayacağım için, yeniden açılması işime gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ultima_ -- 6 Şubat 2012; 20:10:07 >
  • quote:

@MachinaeSupremacy
    Yeni yeni çözmeye çalısıyorm oyunu ama herşeyin başı en azından 3 5 tanede olsa oduna çıkıyo sanırım :)

Evet kesinlikle öyle, İngilizcen iyiyse internetten bir araştır bayağı faydalı bilgiler var crafting konusunda da.

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

YA BEHCET Bıseysordum bılader ya bı cevap vermedınız lonca kurdum ansı kapatcam tekrar?Allah Askına bı yardıme dın ya.

/f leave
  • Bence yeniden baslasın.Atı alan üsküdarı gecmiş.
  • Kesinlikle başlasın sizin konak çok büyük
  • Bence bir an önce başlasın, bir boş günüm var o da burda bekleyerek geçiyor :(
  • quote:

quote:

@MachinaeSupremacy
    Yeni yeni çözmeye çalısıyorm oyunu ama herşeyin başı en azından 3 5 tanede olsa oduna çıkıyo sanırım :)

Evet kesinlikle öyle, İngilizcen iyiyse internetten bir araştır bayağı faydalı bilgiler var crafting konusunda da.

Dün geceden beri yerli yabancı kaynaklara bakmaya çalışıyorum, hatta not almak gerekiyo bazen bayağı akılda tutması zor oluyo, creative modda denemeler yapıyodum ama multide herpbirlikte oynamak daha zevkli işte bakalım artık server açılsında
  • Bu site yardımcı olurhttp://www.minecraft-crafting.net/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteFlash

Bu site yardımcı olurhttp://www.minecraft-crafting.net/

sağol hocam bu bayağı işe yarayacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.