Şimdi Ara

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
6
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanb3

quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

tekrar soruyorum bu mu maden?

Adam minecraft prosu. Ciddiyim. Çoğu kişi bilmez hangi Y değerlerinde maden kazılacağını.

Y değeri ne beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

tekrar soruyorum bu mu maden?

Adam minecraft prosu. Ciddiyim. Çoğu kişi bilmez hangi Y değerlerinde maden kazılacağını.

Y değeri ne beyler?

hakkaten acıklasanıza biraz

• HAkketyen y değeri falan ne ?
  • techno fena yapmışsın kaleyi bu gün bakarım
  • nası bulurz bu oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaperrevenge

Plugin olarak keşke lonca yerine kişini kendi yapığına dokunulmaması gibi birşey olsaydı

Sana çözüm.
    Sadece senin olduğun bir lonca kur.
  • Y değeri yükseklik değeridir, soranlara. Elmas en çok 14 ile 20 arasında çıkar mesela. Diğer madenler için de böyle değerler mevcut.
  • Server yine kendini kaybetmiş sanırım..
  • Sıkıldım artık server dün akşamdan beri kapalı.
  • Sabah 9-11 gibi açıktı.
  • Arkadaşlar çok özür dilerim babam elektirik faturasini yatirmadiği için elektirikler kesilmiş babam uğraşmış ama açmayı becerememiş bende eve geldiğimde farkettim kesik olduğunu indim açtım elektiriği çok çok özür dilerim arkadaşlar :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Oyunu bilmiyorum ama duymuştum nasıl bir şey olduğunu da o kadar zevkli mi ki yav bu oyun ? etraftan taş toprak alıp bina kuruyorsun nesi eğlenceli ki ?

Aynen bende merak ediyorum,son 1-2 haftadır çok duyup görüyorum,daha önceden varmıydı bilmiyorum,oyun ne kadar güzel olursa olsun ben grafiklere tutuldum ya sene 2012 oldu o grafikler ne öyle Ama bu kadar populer olduğu için de oynamak istiyorum bi eğlence var ki oynuyor o kadar insan

• Oyun rpg severler için. Hani hem silah, zırh gibi şeyler kullanabilmek, bu eşyaları kendin yapabilmek, kendi evini kendin yapabilmek her rpg severin isteyeceği bir şey. Ayrıca zindanlar(dungeon)da var. İstersen gidip yaratık kesip level atlayabiliyorsun. Ayrıca gece canavarlar çıkıyor, başta yeri kazıp saklanacak yer yapıyorsun sabaha kadar. Bayağı güzel
  • Arkadaşlar serveri sitemin olduğu sisteme taşiyorum orda kesinlikle sorun çıkmayacaktir buna emin olabilirsiniz :)
  • Aksama servere girerim bi aksilik cikmazsa heralde tasinmis olur. Nick beyin.
  • Minecraft'ı Minecraft yapan özgürlüğüdür. Gerçekçiliğidir. Gerçekliği demiyorum, gerçekçiliği.

Bana göre en eğlenceli olan modu Hardcore modu. 1 arkadaşınızla daha beraber aynı haritada hayatta kalmaya, madenlere girmeye başlıyorsunuz. Yiyeceğiniz kalmıyor, bir yandan da evinizi yapmak; meşale için kömür bulmalısınız. Çok zevkli oluyor. Ben oyunu orjinal olarak satın aldım, fazlasıyla memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peyloride -- 6 Şubat 2012; 18:22:45 >
  • Server yine kayıpları oynuyor
  • Yine gitti
  • arkadaslar pc bilmedigim nedenden kapandi tekrar actim
  • Arkadaşlar server yeni sunucusuna taşınıyor en geç 20 dakikaya açılacaktır burdan size bilgi vericem yeni ip ile beraber
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.