Şimdi Ara

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
6
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

tekrar soruyorum bu mu maden?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

quote:

Bu mu maden?

Maden dediğin şey girşini özene bezene hazırladığın olaydır.Maden merdiven şeklinde olur.Merdivende bir alttaki basamağın üstü 3 block kazılmış olması gerekir ki inerken veya çıkarken kafanı vurabilesin.Maden dediğin mağara bulamadığında y 14 ü gösterince sağa sola sapmaktır.Maden evindeyse evin en güzel yeri olmalıdır.

Headshot

• quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

Biz de uğurcanla kazıyoruz ama çalışma masamız kaybolmuş kazmalarda kırılacak artık napacaz bilmiyorum.İnmeden önce yaptığımız merdivenler tekrar yeryüzüne çıkmamıza yetmedi ve tahta kalmadı

Uğurcan ben oluyorum bu arada
  • quote:

quote:

Bu mu maden?

bizim madenimiz bu dostum beğenmek zorunda değilsin

• quote:

quote:

quote:

Bu mu maden?

bizim madenimiz bu dostum beğenmek zorunda değilsin

Maden diyor hala.Yaptığınız şey cobblestone depolamak.

• servere girebilen varmı ben hala bağlanılamadı hatası alyorum.
    ayrıca insanlar bu oyunda herşeyi kendi zevklerine gore yapar dostum beğenmediysen sadece yorum yapmakta bırakırsan iyi olur.
  • quote:

quote:

Bu mu maden?

Adam minecraft prosu. Ciddiyim. Çoğu kişi bilmez hangi Y değerlerinde maden kazılacağını.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

Biz de uğurcanla kazıyoruz ama çalışma masamız kaybolmuş kazmalarda kırılacak artık napacaz bilmiyorum.İnmeden önce yaptığımız merdivenler tekrar yeryüzüne çıkmamıza yetmedi ve tahta kalmadı

Uğurcan ben oluyorum bu arada

Uğurcan bence kaldık orda

• sunucu adresi kısmına technobecet.zapto.org yazıyorum ancak bağlantı hatası alıyorum. Ne yapmak gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

sunucu adresi kısmına technobecet.zapto.org yazıyorum ancak bağlantı hatası alıyorum. Ne yapmak gerek acaba?

+1

can't reach server diyo
  • server çöktü şuanda oından ole oluyor
    yokya çıkarız senin kazman tamamen kırılmadı değilmi?
  • Plugin olarak keşke lonca yerine kişini kendi yapığına dokunulmaması gibi birşey olsaydı
  • Server konuyu açan arkadaşın o yatmaya gidiyorum dedi o yüzden kapanmış olabilir. Dün de bu saatlerde kapanmıştı server. Yarın açılır büyük ihtimal
  • of ya demin bi ara açılmıştı girdim 2 craft yapayım dedim ama olmadı server yine çöktü.galşiba sağlayıcı serverde yojkken hep oluo bole.
  • Bu oyunu 1 yıldır oynuyorum, serverda da oynadım, ama şunu anlayamadım. Benim yaptığım ev, bahçe maden vs. tonla verdiğim emeği garantileyen şey ne ? Ben 1 hafta boyunca özene bezene ev yapsam, yığınla emek versem, bu server sahibibnin serverı kafasına göre kapatıp gitmeyeceğinin garantisi nedir ? Başıma 3 kere geldikten sonra multisinden midem bulandı açıkcası..
  • server açık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Bu oyunu 1 yıldır oynuyorum, serverda da oynadım, ama şunu anlayamadım. Benim yaptığım ev, bahçe maden vs. tonla verdiğim emeği garantileyen şey ne ? Ben 1 hafta boyunca özene bezene ev yapsam, yığınla emek versem, bu server sahibibnin serverı kafasına göre kapatıp gitmeyeceğinin garantisi nedir ? Başıma 3 kere geldikten sonra multisinden midem bulandı açıkcası..

server her zaman açık 1 yıl kadar açık kalıcak makinayi saglamlastirirsam 2.serverida kurucam o konuda korku olmasin sadece o deil ayda bir map'i yenileneyi dusunuyorum.Arkadaslar k.bakmayin dun aksam elektrik kesilmis kesilincede serveri kimse acamayinca olan olmus :( yani serverin enerji kaynagi var yedek olarak ama oda iş görmedi zaten ona diger bilgisyarlar bagli modeme yer kalmadigi icin takmamistim modemi bu yuzden net gittigi icin server gitti bir sure sonrada pc kapanmis bu arada ben yokken en fazla lag olur onunda nedeni ben ara sira lag olmasin diye loglari silip svyi 5dkligina resliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 6 Şubat 2012; 3:50:35 >

•  Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Arkadaşlar sabah 02:30 6:00 a kadar yaptigim kale bitti Teskilat loncamizin evinin icine yaratik girilemiyor yapay selale yapildi ve hayvan sokulup ciftlestirildi bunu haftada 1 yaparak et kıtlığını gidericez hayvanlari kesmeyin :D ben kesilcek zamani biliyorum :)

• Arkadaşlar bu arada kale ve evin kapisini açık bırakmayın başkaları giriyor =) Bu arada bugün akşamüstü 4 gibi evin madenini düzenlemeye başlicam. Umarim geri yukari çikabilirim :D
  • Mesajım bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.