DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)
Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir Kullanıcı
3.410
Cevap
478
Favori
818.574
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 sonraki >>>
Giriş
      2356 Mesaj
      03 Kasım 2013 14:01:41
      ya beyler cardfinasın 23ekım 6 kasım arasında verdıgın hızlı al alısverısıne 75 tl puanı kazanan oldu mu

nerde kullanılıyo bu puan hıc bır yer bulamadım ben

http://www.sikayetvar.c...apuanim-yuklenmedi/1xmx0

soylede bı sıkayet buldum

• Yarbay
      2356 Mesaj
    • Yarbay
      3010 Mesaj
      03 Kasım 2013 14:05:29
      Finansbank benden 80 lira kart aidatı aldı, sakın cardfinansa bulaşmayın.

• Çavuş
      89 Mesaj
      03 Kasım 2013 16:27:57

HEPSİBURADA KART PUAN KULLANIMI

Değerli Müşterimiz,

Siparişlerinizi oluştururken, bazı kredi kartlarınızla sadece puanlarınız ile alışveriş yapabilmekte, bazı kredi kartlarınızla ise de bir kısmını puanlarınızla,geri kalan tutarı da kartınızdan ödeyerek alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Sitemizde Sadece Puanlarınızla ya da Bir Kısmını Puanlarınız, Geri Kalan Tutarı Kredi Kartınızla alışveriş yapabileceğiniz kredi kartlarımız:

Bonus Kart : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

İdeal Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Card Finans : Puan kullanımı bulunmamaktadır

HSBC Advantage : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

WorldCard: Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Maxsimum Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Axess Kart : Puan kullanılamamaktadır.
      Paraf Kart: Puan kullanılamamaktadır.

Bank Asya:Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz
      Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
      Saygılarımızla.

ysndkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2356 Mesaj
      06 Kasım 2013 19:12:59
      card finans bu 3 yer dısında puan kullandırmıyo degıl mı

colezyone da dendm ordada kullanılmıyo

bu kart sadece markofonıde mı ıse yarıyo ya

• Teğmen
      102 Mesaj
      06 Kasım 2013 19:19:39
      Arkadaşlar, Bosch Eco Universal 48cm - 53 cm silecek alacağım ;kartımda 17 tl maxipuan var ama bir türlü alamadım ben bunu :( Toplam tutarı 19-26 tl arasında değişiyor; şu puanları bir kullanaydım da alaydım kış da geldi. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

• Android Beta Kullanıcısı
      2769 Mesaj
      07 Kasım 2013 13:50:17
      arkadaşlar selamlar. az önce hızlıal da 500 tl lik sipariş verdim hemen 75 TL chip para yüklediler. Bunu nerede kullanabilirim? Carrefour, BİM vs. olabilir mi? Anladığım kadarıyla nette geçmiyor çünkü.

• Yüzbaşı
      709 Mesaj
      07 Kasım 2013 13:51:29
      n11'den paraf puanlarla alışveriş yaptım 1 saat sonra iptal ettim. 10 gün oldu hala kartıma iade gelmedi. Ne olmuş olabilir puanla alışveriş iptallerinde nasıl iade gerçekleşiyor. Gitti 60 lira yok ortada

Happiness Only Real When Shared
    • Yarbay
      4050 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:09:29
      hızlıal da kredi kartı bonus kullanımı bitti mi acaba? sitede ödeme sayfasının sonuna kadar geldim karşıma çıkmadı

Accuphase E-408 Entegre Amfi Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.
    • Teğmen
      114 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:11:30

Ben birkaç gün önce kullandım. Baştan ödeme şeklinde bonus puan kullanımı şeklinde seçiyorsun değil mi?

sakgoz79kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cezalar yeterli olsaydı bu kadar suç işlenmezdi
    • Yarbay
      4050 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:18:33
      Çıkan ekran bu bende daha önce birkaç kez puan ile almıştım ama şimdi olmuyor ekran resmini paylaşıyorum

• Teğmen
      114 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:33:56

Kart bilgileri girilmediği için taksitli ödeme ve puan seçenekleri aktif olmamış görünüyor.
      Kart bilgilerini girdiğin zaman sistem kartını tanıyacak ve taksit seçenekleri aktif olacaktır.
      Orada en alt seçenek olarak bonus puan kullanımı görülebilir.

• Yarbay
      4050 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:40:52
      quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Kart bilgileri girilmediği için taksitli ödeme ve puan seçenekleri aktif olmamış görünüyor.
      Kart bilgilerini girdiğin zaman sistem kartını tanıyacak ve taksit seçenekleri aktif olacaktır.
      Orada en alt seçenek olarak bonus puan kullanımı görülebilir.

Yok hocam resim çekecem diye boş bıraktım doldurduğumda da puan çıkmıyor sanırım sistemden kaldırmışlar müşteri hizmetlerine mesaj attım bakalım ne diyecekler ama eskiden kart bilgilerini girdiğimizde altta çıkıyordu artık çıkmıyor malesef

2769 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:46:17

bende hem garanti bonusumla hemde akbank chip paramla denedim. çıkmıyor maalesef.

• Teğmen
      114 Mesaj
      07 Kasım 2013 15:58:36

Ben denemek için bir alışveriş yaptım ve bende puan kullanımı göründü.

Resmi aşağıya ekledim, yaklaşık 10 dakika önce denenmiştir.

http://store.donanimhab...d1160cd33849db99ac55.jpg

• Er
      14 Mesaj
      07 Kasım 2013 16:13:33
      Çiçek sitelerinde kullanılabilen puanlar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sorunsuz Alışverişlerim: 27fatih(8)-çaylaq-etlik(10)-JohnDillinger-TGzgnr(2)-isolayn007(8)-dehsetulwahset-bukelamuns-Allforfun-adakif-fırsatkampanya-koko69(7)-ben_wade-steinbeck0635-mavisis-dh(2)-2008_008(2)-eopariltay-Rebelyus(8)-PES_21_Murat(4)-tughuman--K@-emir.seymen-bilgimolsun(2)
    • Yüzbaşı
      268 Mesaj
      09 Kasım 2013 14:44:59
      Arkadaşlar 100 tl Maxipuan ve 100 tl Wordpuan var bunları nerelerde kullanabilirim 1 hafta içinde kullanmam gerekiyo yoksa silinecek cevaplarınızı acil bekliyorum

• Binbaşı
      1487 Mesaj
      09 Kasım 2013 14:49:44

quote:

Orijinalden alıntı: dark_man_17

Arkadaşlar 100 tl Maxipuan ve 100 tl Wordpuan var bunları nerelerde kullanabilirim 1 hafta içinde kullanmam gerekiyo yoksa silinecek cevaplarınızı acil bekliyorum

İlk mesaja bakar mısınız?

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      09 Kasım 2013 14:52:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Alıntıları Göster

İlk mesaja bakar mısınız?

baktım okudum ama orda maxipuana da wordpuana da teknosa yazılmış ben teknosa ile konuştuğumda öyle bir imkanımızın olmadığını söylediler :S konunun tarihi eski olduğu için değişmiş olabilir diye sordum bunu.

Ayrıca maxi ve word puan ile alışveriş yapanlar varsa netten onlardan yardım almak isterim

• Binbaşı
      1824 Mesaj
      09 Kasım 2013 21:09:09
      shelle gittim bizde halkbank atmsi yok parafpara geçmiyor dediler lütfen bir yer söyleyin gidip saçma sapan bir şey olsa da alıp harcayayım parafparayı deli etti bu olay beni

• Er
      14 Mesaj
      09 Kasım 2013 21:24:27

quote:

Migroslarda kullanabilirsiniz Ya da Şoklarda. Hatta şimdi alışveriş yapmak istemiyorum diyorsanız Migrosun Hediyem Kartı var. Puanınız ile hediyem karta bakiye yükleyin istediğiniz zaman harcayın. Puan ile yükleyebiliyorlar.

Sorunsuz Alışverişlerim: 27fatih(8)-çaylaq-etlik(10)-JohnDillinger-TGzgnr(2)-isolayn007(8)-dehsetulwahset-bukelamuns-Allforfun-adakif-fırsatkampanya-koko69(7)-ben_wade-steinbeck0635-mavisis-dh(2)-2008_008(2)-eopariltay-Rebelyus(8)-PES_21_Murat(4)-tughuman--K@-emir.seymen-bilgimolsun(2)
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      09 Kasım 2013 21:44:41
      axess chip parası olanlar opet lerde geçerli ben hızlı.al dan kazandığım 120 tl ye mazot aldım :)

• Teğmen
      137 Mesaj
      09 Kasım 2013 21:51:07
      Paraf puanların ADESE mağazalarında kullanılabildiğini kasiyer arkadaş söyledi. Puan kullanmadım fakat pos cihazına takıp puan bilgisine ulaştı.....

@thundere

Edit: Bilgilendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Config -- 15 Kasım 2013; 11:18:05 >

• Yüzbaşı
      467 Mesaj
      09 Kasım 2013 21:52:22
      iki farklı kartla alışveriş yapılan site varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2769 Mesaj
      09 Kasım 2013 22:58:35

Carrefour mu Opet mi. aklımı karıştırdınız hocam :) bende 75 TL kazanmıştım :)

gecemavisi06kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      09 Kasım 2013 23:17:19

Opet hocam

hugo__mboykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      09 Kasım 2013 23:48:07

Hocam nettten alisveris yapmak istiyorum

ysndkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      93 Mesaj
      10 Kasım 2013 09:49:18

Bu bankalar chip , maxi , bonus puan / para veriyorlar ama kullanımlarını kısa tutuyorlar.
      İki ayagımız bir pabuca giriyor.
      1 ay içerisinde 2 sefer bonus kartlarımla 100 + 100 bonus kazandım.
      2 sefer axessle 75 + 75 chip para kullandım.
      Markete yıgıldıkne alsak ne alsak 3 ay sonraki ihtiyaclarımızı alıyoruz mecburen.
      Dolaplar doldu kuru kumanyalarla.
      Ev harp stoklarına döndü sanki..

Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz.
      Emerson
    • Teğmen
      144 Mesaj
      11 Kasım 2013 14:44:30
      quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

iki farklı kartla alışveriş yapılan site varmı acaba

hizlial.com da parça ödeme ile istediğin kadar kartla ödeme yapabiliyorsun diye biliyorum.

m.ceylan
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      11 Kasım 2013 14:46:58
      quote:

Orijinalden alıntı: coolgeo

Bu bankalar chip , maxi , bonus puan / para veriyorlar ama kullanımlarını kısa tutuyorlar.
      İki ayagımız bir pabuca giriyor.
      1 ay içerisinde 2 sefer bonus kartlarımla 100 + 100 bonus kazandım.
      2 sefer axessle 75 + 75 chip para kullandım.
      Markete yıgıldıkne alsak ne alsak 3 ay sonraki ihtiyaclarımızı alıyoruz mecburen.
      Dolaplar doldu kuru kumanyalarla.
      Ev harp stoklarına döndü sanki..

altın alın

• Teğmen
      198 Mesaj
      11 Kasım 2013 18:28:32
      Arkadaşlar cardfinansta puanımı nerde kullanabilirim nereye gitsem bizde onun pos u yok diyolar ne lanet kartmış bu cardfinans

2016 Volkswagen Golf 1.6 TDI Highline DSG
    • Yarbay
      2282 Mesaj
      11 Kasım 2013 19:07:22
      quote:

Orijinalden alıntı: smt_85

Arkadaşlar cardfinansta puanımı nerde kullanabilirim nereye gitsem bizde onun pos u yok diyolar ne lanet kartmış bu cardfinans

dostum ben geçen sene Metro Gross Market Gaziemir'de kullanabilmiştim puanları. Metro'ya girmek için de günlük kart almak gerekmişti.

• Teğmen
      198 Mesaj
      11 Kasım 2013 19:13:07

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Alıntıları Göster

dostum ben geçen sene Metro Gross Market Gaziemir'de kullanabilmiştim puanları. Metro'ya girmek için de günlük kart almak gerekmişti.

İstanbuldayım teşekkür ederim metro market uzak kalıyor bana işte carrefourda kullanabilirmiyim acaba

• Yarbay
      3973 Mesaj
      11 Kasım 2013 20:21:13
      quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

Alıntıları Göster

altın alın

bi de düzgün mesaj yazsa, ilkokulda çok fırça yemiştir hocadan, paragraf başlangıcından sonra 1 parmak içeriden başlanır

2769 Mesaj
      11 Kasım 2013 21:17:12
      Axess chip parami bugun carrefourda kullandim. 75 tl vardi alisverisim 77 tl tuttu. 2 tl ye dunya kadar sey aldim :)

540 Mesaj
      12 Kasım 2013 16:43:59
      Arkadaşlar,
      Hepsiburada.com dan çamaşır makinesi düşünüyorum.
      Cardfinansa 150 tl parapuan verecek.
      Cardfinansı zamanında iptal ettirmiştim ama internet bankacılığından bakıyorum sanalcard halen duruyor. Finansbank müşteri hizmetlerini aradım ve bana hepsiburada kampanyasında kullanabileceğimi ve puan kazanabileceğimi söylediler.
      Ama, elimde fiziksel bir kart yokken sanal cardfinans puanı yüklense bile kullanabilecek miyim ?
      Hiç bu şekilde bir durumla karşılaşmış olan var mı ?

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,
    • Er
      14 Mesaj
      12 Kasım 2013 16:52:10

quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Arkadaşlar,
      Hepsiburada.com dan çamaşır makinesi düşünüyorum.
      Cardfinansa 150 tl parapuan verecek.
      Cardfinansı zamanında iptal ettirmiştim ama internet bankacılığından bakıyorum sanalcard halen duruyor. Finansbank müşteri hizmetlerini aradım ve bana hepsiburada kampanyasında kullanabileceğimi ve puan kazanabileceğimi söylediler.
      Ama, elimde fiziksel bir kart yokken sanal cardfinans puanı yüklense bile kullanabilecek miyim ?
      Hiç bu şekilde bir durumla karşılaşmış olan var mı ?

Sanalcard bildiğimiz şekliyle bakiyesi asıl karttan aktarılabilen bir kart. Siz kartımı kapattırdım diyorsunuz. Bu durumda ya kart kapanmamış ya da sizin aradaığınız kişi size tam doğru bilgi vermiyor olabilir diye düşünüyorum.

540 Mesaj
      12 Kasım 2013 17:00:29
      quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

Alıntıları Göster

Sanalcard bildiğimiz şekliyle bakiyesi asıl karttan aktarılabilen bir kart. Siz kartımı kapattırdım diyorsunuz. Bu durumda ya kart kapanmamış ya da sizin aradaığınız kişi size tam doğru bilgi vermiyor olabilir diye düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyordum fakat aynen şöyle sordum : Bu sanal kart ile, herhangi bir cardfinans gibi alışveriş yapabilir ve puan kazanabilir miyim ? ( öncesinde asıl kartımı kapattığımıi sanal kartın bir yanlışlık sonucumu açık kaldığını sormuştum )

Cevap : Bazen müşterilerimiz asıl kartlarını kapatıp sadece sanal kartlarını bırakıyorlar, online alışverişlerde kullanmak için. Dolayısıyla kartınızı kapttığınızda sanal kartınız kapanmaz. Kapansın isterseniz onun için ayrıca talepte bulunmanız gerekir. Yani evet, sanal kartınızı da herhangi bir kart gibi kullanabilir ve kampanya şartlarını yerine getirirseniz puan kazanabilirsiniz.

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,
    • Er
      14 Mesaj
      12 Kasım 2013 17:06:28

O halde Finansbank Sanalcard kullanımı için sizden bir ücret talep edebilir dikkat edin

Bahsedilenler: Rand_Al_Thor

• Teğmen
      198 Mesaj
      12 Kasım 2013 21:09:49
      Arkadaşlar cardfinans puan kullanım yönünden çok sıkıntılı otomatik ödeme talimatı verdiğim için kazandığım puanları çabalayarak son kullanma tarihine 1 gün kala carrefour da kullandım benim gibi kullanma sıkıntısı yaşayan arkadaşlar carrefour da kullanabilirsiniz.

• Teğmen
      194 Mesaj
      13 Kasım 2013 14:48:36
      Bugun içerisinde axess iler chip paramı harcamam lazım yoksa iade olacak.

Bildiğiniz mağaza ve marketler nereleri?

Çok acil arkadaşlar.

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      14 Kasım 2013 20:01:33
      Beyler konu da maxipuan kullanilan siteler arasinda teknosa.com da var ama musteri hizmetleri kullanilamiyor diyo daha once kullanan var mi

• Er
      5 Mesaj
      14 Kasım 2013 20:10:19
      quote:

Beyler konu da maxipuan kullanilan siteler arasinda teknosa.com da var ama musteri hizmetleri kullanilamiyor diyo daha once kullanan var mi

maxi puanları daha iki gun once n11 de kullandım bugun esimin puanlarını kullanmak için n11 e tekrar girdim ama bu defa kullanamadım.Son care hepsi buradayı denedim ama nafile orda da kullanamadım.Halbuki yakın zamana kadar kullanıyordum bu sitelerde

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      14 Kasım 2013 20:10:20
      Ya benim acil kullanmam lazim teknosa ds yoksa bosuna gidecek lg t2 kilif alacam baska yerde de yok ne halt edeceksem

• Teğmen
      137 Mesaj
      15 Kasım 2013 11:22:14

ADESE mağazalarında PARAF puanların kullanılabildiğini kasiyer söyledi. Puan kullanmadım fakat pos cihazına kartı takıp puan bilgisine ulaştı.....

thunderekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      15 Kasım 2013 15:07:21
      Arkadaşlar peki karttaki puanlarımızı yakıta çevirmenin herhangi bir yolu vs varmıdır? Atıyorum benim 500 tl lik maxipuanım var diyelim. Yakıt kart gibi birşey alsam. Benzin aldıkları oradan ödesem. Tıpkı opetin paro puan olayı gibi. Var mıdır bir çaresi.

PM dem de ulaşabilirsiniz çok hayra geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Kasım 2013 15:10:06
      Listeye artık axess i ekleyebilirsiniz. Markafonide geciyor, başka bilmiyorum.

2769 Mesaj
      15 Kasım 2013 15:40:15
      Axess chip para carrefour ve opette geçiyor. bilginiz olsun arkadaşlar.

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      15 Kasım 2013 16:14:57
      Sonunda ne yapacaigimi buldum ve gittim altin aldimmmm

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      15 Kasım 2013 16:24:22

Nasıl yaptınız hocam onu. Kuyumcudan mı aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      dark_man_17kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      15 Kasım 2013 20:58:58

Aynen hocam gittim adamlara sordum bi kactanesi yok dedi en son bi yer tmm okur dedi hemen ceyregi koydum yastik altina. :))

graphyskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      15 Kasım 2013 22:04:31
      Şok marketlerde işbankası maxipuan, garanti bonus ve finansbank parapuan geçiyor. Akbank chip para geçmiyor. (denendi)

Polaris mağazalarında parapuan geçiyor. (denendi)

Kilerde chip para geçiyor. (denendi)

FLO ve LCW'de parapuan geçiyormuş. (denenmedi, soruldu.)

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      18 Kasım 2013 22:07:33
      arkadaşlar bide hengi benzin istasyonunda hangi kartların puanları geçiyor onuda yazabilirimisiniz? arabayı çekip markete girip sormak pek hoşuma gitmiyor da

• Onbaşı
      15 Mesaj
      19 Kasım 2013 14:09:26
      Paraf Para Koçtaş'ta kullanılabilir arkadaşlar bilginiz olsun. Daha bugün kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım.

• Yarbay
      10051 Mesaj
      24 Kasım 2013 15:30:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

ürün arama kısmına hediye kartı yazın.başka bir hepsiburada hesabından kendi hepsiburada hesabınıza worldpuan kullanarak istediğiniz kadar hediye çeki gönderip kullanabilirsiniz..

Kendi hesabınızdan da alabiliyorsunuz kendinize.

Deneme Bakalım İmza Düzeldi Mi
    • Yüzbaşı
      639 Mesaj
      25 Kasım 2013 10:32:43
      bank asya carrefoursa'da geçmiyormuş

Emeğe saygısız, daha dünkü çocukları mod yapan zihniyet yüzünden ne konu açarım ne mesaj yazarım.
      maksat arama motorunda listenmesin..... uzaktan bakar işimi görürüm...
    • Yüzbaşı
      671 Mesaj
      26 Kasım 2013 01:59:30
      Axess chip paranın kullanılabileceği hepsiburada, hızlıal tarzı internet sitesi var mı?
      Ya da teknosa'da media markt gibi mağazalarda puanlar kullanılıyor mu?

• Yüzbaşı
      911 Mesaj
      26 Kasım 2013 02:12:36

Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

zipmakerkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sorunsuz alışverişler: 27fatih ( kliksa ve electroworld alışverişleri), thundere ( gg alışverişi) , coldfire3 ( kliksa alışverişi) , memmet77 (hızlıal alışverişleri), uğurum79 ( kliksa alışverişi ), fırsatkampanya ( hepsiburada alışverişi ) , isolayn007 ( kliksa alışverişi ) , khalasar ( n11 alışverişi)
    • Teğmen
      244 Mesaj
      27 Kasım 2013 12:35:40
      paraf puan koçtaş da kullanılıyor yazılmış ama internet sitesinden kullanılamıyor? mağazada kullanılabilirmi acaba bilgisi olan varmı

Sayfa:   <<     < önceki   15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.