Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
594
Favori
1.383.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online alış verişlerde malesef axess chip para kullanılmıyor bu arada kipa da kullanılabiliyormuş.
  • bugün bim e gitmiştim. akbank ın pos cihazını görünce sordum ama chippara kullanılamıyormuş maalesef..ya da eleman beni yedi ayak üstü.. benim de 32 lira var ama patlıyacak bu gidişle heralde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobber

Bende kipa da axess chip para geciyor mu bunu merak ediyorum

Bence kipada her halt geçer.Yeter ki para olsun
  • Eğer puanla market alışverişi düşünüyorsanız carrefour mağazalarında birçok puan türü kullanılabiliyor.
  • collozene de para puanım sadece 5 lirası gözüküyor çok saçma. Finansbank i para puanlarini harcamak için bir e-bebek var anlasilan.
  • paraftan baska yıllık ucret almayan ya da yillik ucreti dusuk olan kart var mi arkadaslar?
  • Eğer öğrenciyseniz var.. Öğrenci değilseniz Kuveyttürk'ün ürün ve hizmet ücretleri bölümüne bir bakın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokhan90 -- 3 Kasım 2013; 9:14:12 >
  • arkadaşlar acil cevabınıza ihtiyacım var, kliksada bonus puan kullanılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar acil cevabınıza ihtiyacım var, kliksada bonus puan kullanılabiliyor mu?

Kullanılmıyor kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar acil cevabınıza ihtiyacım var, kliksada bonus puan kullanılabiliyor mu?

Kullanılmıyor kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler cardfinasın 23ekım 6 kasım arasında verdıgın hızlı al alısverısıne 75 tl puanı kazanan oldu mu

nerde kullanılıyo bu puan hıc bır yer bulamadım ben

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2093624/finansbank-parapuanim-yuklenmedi/1xmx0

soylede bı sıkayet buldum
  • Finansbank benden 80 lira kart aidatı aldı, sakın cardfinansa bulaşmayın.
  • ysnd Y kullanıcısına yanıt
    HEPSİBURADA KART PUAN KULLANIMI

Değerli Müşterimiz,

Siparişlerinizi oluştururken, bazı kredi kartlarınızla sadece puanlarınız ile alışveriş yapabilmekte, bazı kredi kartlarınızla ise de bir kısmını puanlarınızla,geri kalan tutarı da kartınızdan ödeyerek alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Sitemizde Sadece Puanlarınızla ya da Bir Kısmını Puanlarınız, Geri Kalan Tutarı Kredi Kartınızla alışveriş yapabileceğiniz kredi kartlarımız:

Bonus Kart : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

İdeal Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Card Finans : Puan kullanımı bulunmamaktadır

HSBC Advantage : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

WorldCard: Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Maxsimum Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Axess Kart : Puan kullanılamamaktadır.
    Paraf Kart: Puan kullanılamamaktadır.

Bank Asya:Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz
    Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla.
  • card finans bu 3 yer dısında puan kullandırmıyo degıl mı

colezyone da dendm ordada kullanılmıyo

bu kart sadece markofonıde mı ıse yarıyo ya
  • Arkadaşlar, Bosch Eco Universal 48cm - 53 cm silecek alacağım ;kartımda 17 tl maxipuan var ama bir türlü alamadım ben bunu :( Toplam tutarı 19-26 tl arasında değişiyor; şu puanları bir kullanaydım da alaydım kış da geldi. Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • arkadaşlar selamlar. az önce hızlıal da 500 tl lik sipariş verdim hemen 75 TL chip para yüklediler. Bunu nerede kullanabilirim? Carrefour, BİM vs. olabilir mi? Anladığım kadarıyla nette geçmiyor çünkü.
  • n11'den paraf puanlarla alışveriş yaptım 1 saat sonra iptal ettim. 10 gün oldu hala kartıma iade gelmedi. Ne olmuş olabilir puanla alışveriş iptallerinde nasıl iade gerçekleşiyor. Gitti 60 lira yok ortada
  • hızlıal da kredi kartı bonus kullanımı bitti mi acaba? sitede ödeme sayfasının sonuna kadar geldim karşıma çıkmadı
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Ben birkaç gün önce kullandım. Baştan ödeme şeklinde bonus puan kullanımı şeklinde seçiyorsun değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.