DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ARÇELİK EKMEK YAPMA MAKİNESİ 81TL - NETTE EN UCUZ FİYATA
43
Cevap
0
Favori
12.122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> ARÇELİK EKMEK YAPMA MAKİNESİ 81TL - NETTE EN UCUZ FİYATA
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3085 Mesaj
      03 Ocak 2012 22:48:59
      Ürün Hızlıal'da 99TL ama aşağıdaki linke tıklayınca HIZLIAL 20TL puan veriyor. Fiyat 79TL oluyor. 2TL de kargo ile 81TL çok sıcak fiyat

http://www.hizlial.com/...705_27.058.5050.0002.htm

https://www.hizlial.com...an&utm_campaign=20TLpuan

Nette en ucuz 93TL ve kargo parası ile 100TL yi aşıyor. Bu açıdan HIZLIAL kampanyası çok iyi.

İhtiyacı olanlar değerlendirsinler

http://www.hepsiburada....ark2715&categoryId=22276

http://www.akakce.com/e...inasi-fiyati,430717.html

• Yüzbaşı
      931 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:35:01
      Burdan mı devam ediyoruz?

CM HAF 932 Advanced, İntel İ7 6700K, Corsair H80i GT, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition, Corsair Force Series LS 128 GB SSD, Asus Strix 2.0, AOC G2460PQU, AKG T 912, Logitech G510, G602, Z-5500, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
    • Yarbay
      3085 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:37:43
      quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Burdan mı devam ediyoruz?

aynen

• Yüzbaşı
      931 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:41:27
      Gece vakti karnıma ağrı girdi gülmekten. Hele o kullanıcı adı freeze80 di sanırım. Onun lafına yarıldım. Ben de bir saat kadar önce mouse pad siparişi vermiştim. Araştırayım da daha ucuz veren bir yer varsa daha havaleyi yapmadan önlem alalım.

CM HAF 932 Advanced, İntel İ7 6700K, Corsair H80i GT, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition, Corsair Force Series LS 128 GB SSD, Asus Strix 2.0, AOC G2460PQU, AKG T 912, Logitech G510, G602, Z-5500, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
    • Yüzbaşı
      931 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:47:27
      En ucuz fiyata almışım. Şemsiyeyi açmamışım, açılınca çıkmıyor malum. Hatta konu olarak açayım da ihtiyacı olan faydalansın.

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:52:45
      Bunuda ben şikayet edip, yeni konumu açayım? Yakıştıramadım, ayıp..

• Teğmen
      118 Mesaj
      04 Ocak 2012 00:58:49
      Ekmeği nasıl yapiyorlar :D

• Yarbay
      3085 Mesaj
      04 Ocak 2012 02:59:38
      quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Bunuda ben şikayet edip, yeni konumu açayım? Yakıştıramadım, ayıp..

Diğer kullanıcının yaptığı gibi kurallara aykırı birşey varsa hemen şikayet et hocam.

Hatta kurallara aykırı ise söyle direk ben kendim kendimi şikayet edeyim.

Başlık açmayı ve yorum yapmayı bilmeyenler, saygısızca hakaretler ederek başlık açıyorsa, açtığı başlık kilitlenir - silinir, buna alışınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 4 Ocak 2012; 3:00:34 >

• Yüzbaşı
      876 Mesaj
      04 Ocak 2012 04:11:07
      Arkadaşlar üründe iki hazne olduğu doğru fakat ürünle birlikte hem büyük tek hazne, hem de ikili küçük hazne veriliyor, diledğinizi kullanıyorsunuz. Yani bir dezavantajı yok.

Zamanında bayağı araştırmıştım, 99 TL'ye almıştım geçen yıl ve güzel bir ürün, kesinlikle değdi. Eğer ayarı tutturabilirseniz, çok kaliteli ekmekler yapabilirsiniz.(http://ekmeksanati.com/ adresini tavsiye ederim, birçok tarif var ve çok da başarılı oluyor.) Yalnız kendinizi tutamazsanız kilo olarak geri dönebilir, öyle bir zararı var bu makinelerin

Ayrıca Beko Bkk-2510 ile Arçelik 2715'in hiçbir farkı yok bildiğim kadarıyla. Hangisi kampanyada olursa onu alabilirsiniz. Geçen yıl devamlı iki ürün arasında değişen kampanyalar oluyordu. Şu an Arçelik gayet uygun görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 4 Ocak 2012; 4:12:40 >

• Android Beta Kullanıcısı
      6158 Mesaj
      04 Ocak 2012 07:25:53
      quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Alıntıları Göster

Diğer kullanıcının yaptığı gibi kurallara aykırı birşey varsa hemen şikayet et hocam.

Hatta kurallara aykırı ise söyle direk ben kendim kendimi şikayet edeyim.

Başlık açmayı ve yorum yapmayı bilmeyenler, saygısızca hakaretler ederek başlık açıyorsa, açtığı başlık kilitlenir - silinir, buna alışınız.

hocam baya uzun süre önce de benzer bişey yapmıştın sanırm :D Pazarland konusunu firma reklamı ya da güvensiz firma diye sildirip konuyu sen açmıştın firma ürünleri gönderince o kadar reklamını yaptık bizi de görürler yazmıştındı hatta

ki ekmek yapma makinesinin eski konusunda da sorun yoktu bence, hb diye açılmış konu, hizlialda daha ucuz olduğunu görünce ilk mesaja onu da eklemişti...

Alper ŞEN
      KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
    • Çavuş
      44 Mesaj
      04 Ocak 2012 08:11:49

sorunsuz alışverişlerim.CERRAHPAŞALI89--arthurexcalibur--stafilokok--Howard88--cartok--rasmus61--evaraks--sg83-
    • Android Beta Kullanıcısı
      6158 Mesaj
      04 Ocak 2012 08:24:53
      quote:

Orijinalden alıntı: sonmatrix1

http://www.zumpa.com.tr...apma-Makinesi,PR-17.html bu sitede fiyatı 72 tl.

aynı model değil.

Alper ŞEN
      KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
    • Çavuş
      44 Mesaj
      04 Ocak 2012 09:08:51
      quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Alıntıları Göster

aynı model değil.

haklısın değişikmiş:)

sorunsuz alışverişlerim.CERRAHPAŞALI89--arthurexcalibur--stafilokok--Howard88--cartok--rasmus61--evaraks--sg83-
    • Yüzbaşı
      415 Mesaj
      04 Ocak 2012 09:19:00
      bunun aynısının beko versiyonunu kullanıyoırum... bu kadar mükemmel ekmek yapabileceğini düşünemiyordum...

tam buğday unuyla ekmek yapmanızı tavsiye ederim bu arada...

• Binbaşı
      1061 Mesaj
      04 Ocak 2012 09:48:21
      ilanı açan arkadaşa teşekkür ediyorum sipariş verdim fiyat makul geldi

Nitromix P24 Kombi

Yalan Zeka İşidir, Dürüstlük ise Cesaret. Eğer Zekan Yetmiyorsa Yalan Söylemeye, Cesaretini Kullanıp Dürüst Olmayı Dene..
    • Yüzbaşı
      954 Mesaj
      04 Ocak 2012 10:45:12
      quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Ürün Hızlıal'da 99TL ama aşağıdaki linke tıklayınca HIZLIAL 20TL puan veriyor. Fiyat 79TL oluyor. 2TL de kargo ile 81TL çok sıcak fiyat

http://www.hizlial.com/...705_27.058.5050.0002.htm

https://www.hizlial.com...an&utm_campaign=20TLpuan

Nette en ucuz 93TL ve kargo parası ile 100TL yi aşıyor. Bu açıdan HIZLIAL kampanyası çok iyi.

İhtiyacı olanlar değerlendirsinler

http://www.hepsiburada....ark2715&categoryId=22276

http://www.akakce.com/e...inasi-fiyati,430717.html

Hala 20 TL puan veriyor mu?
      0.23 hızlı puan diyor.

Öğretmenin Kral olduğu zaman öğrenciydik, Öğrencinin kral olduğu zaman Öğretmeniz.
    • Binbaşı
      1918 Mesaj
      04 Ocak 2012 11:23:56
      ben ve is arkadasim iki adet aldik,konuyu acan arkadasa tesekkurler. Aslinda aklimda yoktu ama uygun fiyat olunca dayanamadim. Hizlialdan ilk kez alisveris yapiyorum bakalim ne olacak? Bunlar dist. Garantili mi arkadaslar? Ve kac gunde gelir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Elhamdülillah Müslümanız,
      Ölümüne ATATÜRKçüyüz.
    • Yüzbaşı
      494 Mesaj
      04 Ocak 2012 12:29:28
      Bir türlü 20 TL'yi alamadık. Onun yerine kontör/dakika verip duruyor telefona...

• Yarbay
      4026 Mesaj
      06 Ocak 2012 23:01:48
      Almaya niyetlendim ancak kargo ücreti 11,74 TL? Siz 2 lira kargo ile nasıl aldınız?

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:05:23
      quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Alıntıları Göster

hocam baya uzun süre önce de benzer bişey yapmıştın sanırm :D Pazarland konusunu firma reklamı ya da güvensiz firma diye sildirip konuyu sen açmıştın firma ürünleri gönderince o kadar reklamını yaptık bizi de görürler yazmıştındı hatta

ki ekmek yapma makinesinin eski konusunda da sorun yoktu bence, hb diye açılmış konu, hizlialda daha ucuz olduğunu görünce ilk mesaja onu da eklemişti...

syruse

açtığım konuda saygısızca bir şey de yoktu firmaya hakaret de yoktu.Dürüstsen ve şerefliysen yaptıştır o konuyu buraya millet görsün.Kişi forum yöneticisi değil cumhurbaşkanı da olsa haddini bilecek,bilmiyorsa acizlik içerisindedir.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:10:31
      quote:

Orijinalden alıntı: burakerenn

Bir türlü 20 TL'yi alamadık. Onun yerine kontör/dakika verip duruyor telefona...

Dostum, ödeme ekranına geldiğinizde;

seçenekler vardı, kredi kartı,eft bilmem ne

o seçeneklerin en altında 'hediye çeki' gibi bir seçenek vardı.Onu tıklayınca 20 lira aktif oluyordu.

• Yüzbaşı
      383 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:11:53

Ben de Carsamba siparis verdim Cuma geldi, umarim makine guzeldir.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:15:52
      quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Ben de Carsamba siparis verdim Cuma geldi, umarim makine guzeldir.

Makina iyi...Yaptığı ekmekler başarılı.

Zaten bu makinaların düzenekleri basit ve birbirlerinin kopyası sayılır; Bir rezistans,bir yalıtım odası,bir teflon kap,tuş takımı..

Hamur yoğurma esnasında biraz sesli çalışıyor.Kullanmadıgınız bir odada çalıştırıp,kapısını da kapatırsanız ses duymazsınız.

• Yarbay
      2569 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:42:41
      Ekmek yapma makinasını aldıktan sonraki olası durumları ben siz şimdiden bi soyleyeyim. Zamanında annem almıştı ilk başlarda iyi güzel hoş fakat 5-6kullanımdan sonra insan bikiyo artık. Yada biz mı yapmayı beceremedik bilmiyorum ama sonrasında hem yapmaya useniyorsunuz hemde keşke almasaydik in bakkaldan al ekmeğini ne gereksiz.bir alet bu" diyorsunuZ.

• Yarbay
      2239 Mesaj
      07 Ocak 2012 03:49:04

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Ekmek yapma makinasını aldıktan sonraki olası durumları ben siz şimdiden bi soyleyeyim. Zamanında annem almıştı ilk başlarda iyi güzel hoş fakat 5-6kullanımdan sonra insan bikiyo artık. Yada biz mı yapmayı beceremedik bilmiyorum ama sonrasında hem yapmaya useniyorsunuz hemde keşke almasaydik in bakkaldan al ekmeğini ne gereksiz.bir alet bu" diyorsunuZ.

Hahahah valla kim ugrasacak bununla ya.

• Binbaşı
      1918 Mesaj
      07 Ocak 2012 11:30:54
      valla arkadaslar urun dun elime ulasti. Aksam kurup,sabaha hazir ettim ve bir guzel yedim. 2. Dilimi zor yedim,gayet doyurucu ve cok guzel pisiyor. Tamam her zmn yapilmaz ama ayri bir havasi var. Ornegin o ekmekle tost yapmayi sabirsizlikla bekliyorum,mukemmel olacaktir. Arkadasin dedigi gibi yogurma sesi yuksek , gece uyandim yani. Birde hemen kapagin tus kismina yakin tarafi sarardi. Ileriki kullanimda ne olur bilinmez. Garantiden degisim soz konusu mudur acaba?

Elhamdülillah Müslümanız,
      Ölümüne ATATÜRKçüyüz.
    • Teğmen
      151 Mesaj
      07 Ocak 2012 14:29:48
      kargo neden 11 küsür lira NE SAÇMALIKKKKKKK

• Yüzbaşı
      383 Mesaj
      07 Ocak 2012 15:03:39
      quote:

Orijinalden alıntı: corsai

kargo neden 11 küsür lira NE SAÇMALIKKKKKKK

Ben 2 TL gibi bir şey verdim kargoya.

• Onbaşı
      18 Mesaj
      07 Ocak 2012 15:11:46
      quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Almaya niyetlendim ancak kargo ücreti 11,74 TL? Siz 2 lira kargo ile nasıl aldınız?

+1

• Yüzbaşı
      383 Mesaj
      07 Ocak 2012 15:39:29

Direkt böyle çıktı bende, İstanbul içi, belki mesafe farklıdır ya da Hızlıal bu ürüne özel kargoyu arttırdı.

• Onbaşı
      18 Mesaj
      07 Ocak 2012 15:57:19
      quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Direkt böyle çıktı bende, İstanbul içi, belki mesafe farklıdır ya da Hızlıal bu ürüne özel kargoyu arttırdı.

hocam dosya açmadı

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      07 Ocak 2012 16:12:21
      Bazı arkadaşlar bakkaldan al daha iyi demiş ama, büyük şehirlerde artık doğru düzgün lezzetli ekmek yok. İstanbulda ekmek olmuş 1 TL. O da saman gibi.

Evde olan ekmek kokusu süper. Hele sabaha programlayıp, uyandığınızda ekmek kokusuyla uyanmak süper... Sıcakken ayrı güzel, tost ekmeği olarka ayrı güzel. Yaptığınız ekmek zaten 1 Kg civarında oluyor. Gayet doyurucu...

Biz 4 aydır bu makinanın beko olanını kullanıyoruz. Kestaneli, domatesli, kepekli, tam buğday, sade hepsini denedik süper oluyor. Önemli olan kıvamı bir kere tutturmak. Kitaba bakıp yapmayın, kendi formülünüzü yaratın...

Birkaç örnek;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 7 Ocak 2012; 16:14:43 >

Kaşığı bükmeye çalışıyorum...
    • Binbaşı
      1421 Mesaj
      07 Ocak 2012 16:47:46
      quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

özellikle benim annem gibi her fırından ekmek yemeyen bayanlar için süper bir alet. ayrıca ne yalan söyleyeyim bu ekmeğin tostu da, kızartması da, üzerine bir şeyler sürüp yemesi de harika

Sıralamada ikinci olmak kaybedenlerin birincisi olmak demektir...
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      07 Ocak 2012 17:04:14
      quote:

Orijinalden alıntı: tubul

Alıntıları Göster

Dostum, ödeme ekranına geldiğinizde;

seçenekler vardı, kredi kartı,eft bilmem ne

o seçeneklerin en altında 'hediye çeki' gibi bir seçenek vardı.Onu tıklayınca 20 lira aktif oluyordu.

artık olmuyor hocam çünkü az önce indirim çekini kaldırıdı adamlar, zaten kargoyu da 11,74 tl çıkarmışlardı. Geçmiş olsun sıcak fırsatlık bi durumu kalmadı ürünün. Yuhhhh diyorum başka bişey demiyorum HIZLIAL.COM

• Yüzbaşı
      383 Mesaj
      07 Ocak 2012 18:14:43
      quote:

Orijinalden alıntı: painkiller2525

Alıntıları Göster

hocam dosya açmadı

Bir daha yüklüyorum:

• Çavuş
      49 Mesaj
      07 Ocak 2012 22:48:10
      ben denedim 20 lirayı kullanabiliyorum ama kargo 11.74
      90,75 e geliyor 90.75 e cazip diyenler 20 lirayı arkadaşın dediği gibi ödeme seçeneklerine gelince kullanabilirler
      iyi geceler

"Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez" Hz. Mevlana
    • Yarbay
      4026 Mesaj
      07 Ocak 2012 23:30:09
      quote:

Orijinalden alıntı: k_filozofu

90,75 e geliyor 90.75 e cazip diyenler 20 lirayı arkadaşın dediği gibi ödeme seçeneklerine gelince kullanabilirler
      iyi geceler

Kargo cidden çok yüksek, adamlar çekin bedelini kargodan çıkarıyorlar

• Teğmen
      151 Mesaj
      08 Ocak 2012 00:04:19
      Kaziklanal.com

• Yüzbaşı
      411 Mesaj
      08 Ocak 2012 00:14:03
      2-3 gündür Neo V yi takip ediyordum dün geceye kadar 725 TL idi. Hafta sonu sipariş geçecektik, bugün 759'a çektiler fiyatı.
      Şimdi de Ekmek makinesi alalım dedik 2.24 kargo bir anda 11 küsür oldu.
      Hızlı bindiriyorlar, tebrik etmek lazım..

Ipsa Scientia Potestas est.
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      08 Ocak 2012 00:27:18
      quote:

Orijinalden alıntı: k_filozofu

iyi geceler

Hocam bende 20 tl hediye çekini hala göremiyprum. sabah baktıgımda vardı ama artık yok. ödeme türü adımına geldiğimde kredi kartının altında puan seçeneğini tıkladıgımda 20 TL hediye puanı seçeneği açılmıyor. Tekrar bakmam mumkunse denermisin acaba????

• Çavuş
      50 Mesaj
      13 Şubat 2013 10:15:24
      quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Bazı arkadaşlar bakkaldan al daha iyi demiş ama, büyük şehirlerde artık doğru düzgün lezzetli ekmek yok. İstanbulda ekmek olmuş 1 TL. O da saman gibi.

Evde olan ekmek kokusu süper. Hele sabaha programlayıp, uyandığınızda ekmek kokusuyla uyanmak süper... Sıcakken ayrı güzel, tost ekmeği olarka ayrı güzel. Yaptığınız ekmek zaten 1 Kg civarında oluyor. Gayet doyurucu...

Biz 4 aydır bu makinanın beko olanını kullanıyoruz. Kestaneli, domatesli, kepekli, tam buğday, sade hepsini denedik süper oluyor. Önemli olan kıvamı bir kere tutturmak. Kitaba bakıp yapmayın, kendi formülünüzü yaratın...

Birkaç örnek;

Hocam bu makinaden bende hızlıaldan almıştım 105tl kargo bedava şeklinde makinede bir kere ekmek yaptık ikinciyi yapamadık bozuldu :D arçelik servisine gönderdik değişim yapılacak dediler okey dedik bir haftada değiştirdiler.Önceki makinede ilk yaptığımız ekmek on numara olmuştu kullanma kılavuzundaki tarife göre yapmıştık ikinci ve üçüncü denememizde makina hamuru karıştırdı falan filan ekmek kabartmaya gelince kendini kapatmıştı şimdi ikinci makinede ise ekmek bir türlü kabarmıyor bizmi yanlış yapıyoruz çözemedik cidden.İlk ekmeği nasıl yaptık hala anlamadım aynı tarifle şimdi yapamıyoruz makinedemi var bizdemi.Verebileceğiniz tavsiyeler varsa sevinirim :D

• Yarbay
      3213 Mesaj
      13 Şubat 2013 10:37:23
      http://www.ekmeksanati.com/

Buradan bakabilirsiniz...Herşey yazıyor...

• Yarbay
      2596 Mesaj
      13 Şubat 2013 11:22:31
      Ekmek kabarmıyorsa ilk yapılan hata instant mayayı fazla koyuyorsunuzdur.
      Ortam sıcaklığıda önemli, kendi adıma fazla mal göz çıkarmaz hesabıyla mayayı koymuştum, azaltınca düzeldi.

Toshiba47"ZV635-Pioneer BD120-Yamaha RX-V765 - Front:Yamaha NS-777 Center:Yamaha NS-444 Surround:Yamaha NS-333 BackSurround:Kenwood M-757 Jamo sub300 - 2014 Siyah Honda Civic Elegance Eco OV. - Nokia Lumia 525 - Egreat-R6B
    • Yarbay
      4506 Mesaj
      12 Aralık 2013 15:58:36
      Arçelik K-2715 için detaylı inceleme

Fiyatlar yükselmiş ama bu ürünü aldıktan sonra 2 seneden fazla kullanabileceğinizi sanmıyorum. Önceki modelinde 4-5 defa servislik olmuş sonrada arçelikle papaz olmuştuk. Bu ürünleri buarada üretmek yerine parçaları çin den getirmeye devam edilirse kullanım ömrü 7 yıl yazmak yalancılık olur. Üstelik kullanım klavuzunda bile parça montaj bilgileri yanlış yazılmış ve ekmek tarifi için 2 satır yazılı bi broşür bile koyamayacak kadar özensiz bir firma. Hevesinizi kaçırmış gibi olmayayım ama hergün kullanıpta 2 sene sonunda bu üründen memnunm diyen çıkacak mı göreceğiz.

Aero Cool StrikeX(Corsair GS800),Asus P8Z77-V LX 1600@2400(Bios 15.02@24.03), i5 3570K /3.4GHz@xxxGHz (CoolerMaster TPC 812SX), 4*4GB GSKill F3-12800CL9Q 1600Mhz (9-9-9-24@1.50v), 23'' ASUS MX239H (5ms), Asus GTX760 DCIIOC, Ocz Vertex4 (1.4@1.5) 128Gb (@silverstone cooler), 2x1Tb WD 64mb/Sata2 (@SilverStone cooler), Samsung 220D, Creative X-Fİ XtremeMusic, Logitech X-530, USRobotics 9105, HP Laserjet M1132, Infosec PFS 7 TGE, Logitech MK520 Keyboard, Razer X Speed Pad Sennheiser HD280Pro. Win7 Ultimate. Yarabbi Şükür daha ne olsun
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> ARÇELİK EKMEK YAPMA MAKİNESİ 81TL - NETTE EN UCUZ FİYATA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.