Şimdi Ara

Samsung Galaxy SII Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/SSS/Oyun-Program (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.433
Cevap
72
Favori
374.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun nesi su gibi arkadaşım? İlk defa mı dokunmatik telefon kullanıyorsun? Gayet normal süreler.

Hocam ama 1 günü cikartmiyor ?

Dostum dokunmatik telefonda ekran süresi olarak 6-7 saati geçemezsin. 1 günü zaten göremezsin. Her gün bir veya iki kez şarj etmek durumundasın. Bu normal bir şey.

Hocam belki inanmassiin ama ip4 1 gunu çıkartıyor du

Aynı şekilde kullanırsanız iki telefonda da aynı süreyi alırsınız. Parlaklığınızı biraz düşürün. Telefonu güncelleyin formatlayın.

Hayır hocam ayni sekilde hatta onu daha yoğun kullaniyordum parlaklik yüzde 30 civarında

Pil ömrü bitmiş olabilir telefonunuzun. Kaç yıllık?

Hocam yaklaşık 2 sene pil degistirdim ama fayda etmiyor

Dostum bir anormallik yok açıkçası pil sürelerinde. S2'ye göre gayet normal. Pil de değiştirdim dediniz yapacak bir şey yok.

Ne s2 si hocam s3

Dostum burası SII konusu. Sen telefonunun SIII olduğunu söylemeden mesaj atıyorsun. Ben nereden anlayacağım telefonunun SIII olduğunu? Telefon SIII ise o pil süreleri çok daha normal.

Hocam kusura bakma benim hatam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orislevin kullanıcısına yanıt
    Tamam Hocam Deneyecem :)) Çok teşekkürler :))
  • Telefonum konuşurken kapandı açtım şarjı %1 görünüyordu şarja taktım % 73 e çıktı 5 dk sonra şarjdan çıkarınca kapandı tekrar taktım açtım telefonu kullanmaya başladım şarjdan çıkarınca kapandı yine %97 şarjı var görünüyor telefonu açınca 10 saniye içinde geri kapanıyor şarj moduna geçiyor 1 dk geçmeden %100 dolu görünüyor uyarı veriyor. Şarjdan çıkarınca hiçbir şekilde açılmıyor 3 tuş yaptım download modunda low battery yazıyor :/ ısınma vs yok hiçbir sorunu yoktu neden kaynaklanıyor acaba sorun lütfen yardım edin :(
  • ARIYORUM TARIYORUM AMA BİR TÜRLÜ ÇÖZEMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN..

SORUNUM ŞU "BELLEK NEREDEYSE DOLU"..........
    HİÇ BİR UYGULAMA YUKLEYEMİYORUM BU YUZDEN..NELER YAPTIM ŞİMDİYE KADAR;

1.ON BELLEĞžİ TEMİZLE DEDİM OLMADI
    2.CLEAN MASTER KULLANDIM OLMADI
    3.TUM UYGULAMALARI SİLDİM OLMADI
    4.*#9900# KODUNU KULLANDIM OLMADI Kİ BU ÇOОU KİŞİDE SONUÇ VERMİŞ AMA BENDE HİÇ BİR DEĞžİŞİKLİK OLMADI..

LÜTFEN YARDIM EDİN...????
  • full wipe öneririm.. formattan sonra rahatlayacaktır.. sorunsuz kullandığım bi telefon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkan23

ARIYORUM TARIYORUM AMA BİR TÜRLÜ ÇÖZEMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN..

SORUNUM ŞU "BELLEK NEREDEYSE DOLU"..........
    HİÇ BİR UYGULAMA YUKLEYEMİYORUM BU YUZDEN..NELER YAPTIM ŞİMDİYE KADAR;

1.ON BELLEĞžİ TEMİZLE DEDİM OLMADI
    2.CLEAN MASTER KULLANDIM OLMADI
    3.TUM UYGULAMALARI SİLDİM OLMADI
    4.*#9900# KODUNU KULLANDIM OLMADI Kİ BU ÇOОU KİŞİDE SONUÇ VERMİŞ AMA BENDE HİÇ BİR DEĞžİŞİKLİK OLMADI..

LÜTFEN YARDIM EDİN...????

Full wipe olmassa herşeyi temizle bende çok çektim wanamlite da çok oluyordu

• EFS yi yeniden nasıl yüklüyorduk yapan anlatabilirmi
  • dese0 D kullanıcısına yanıt
    baska batarya ıle dene

benım 15 lıraya aldıgım cakma batarya boyleydı %100 gosterıyor acılıp kapanınca %30 gosterıyor sarjı full gorunurken kapanıp low batary verıyordu

baska bırınden batarya alıp dene dedıgım gıbı buyuk ıhtımal batarya sıkıntılı
  • S2 lerde genel sorundur pil. 2 yıl kullandım günde 3 kere sarj ettigim oluyordu. Yeni pil aldım Format attım nafile. S2 nin pil Mah çok düşük. En karanlık ekran ayarında kullanmama ragmen durum böyle.

• Acill..
    Arkadaşlar Galaxy s2 ile çektiğim bir video vardı.şuan o hafıza kartı bende.ama videoyu sildim yanlışlıkla.kurtarmam gerek ama kurtarma programları s2 ile çektiğim videoları birtürlü bulmuyo.yani sizden isteğim s2'nin video formatı nedir ?eğer bilginiz varsada hangi programla kurtarabilirim.

Recover My Files ve CardRecovery videoyu bulmuyo.

Not: Sadece 1 video değil, o telefonla çektiğim hiçbir video o hafıza kartında yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elitecafe -- 4 Eylül 2014; 20:14:14 >
  • merhaba arkadaşlar acil bir yardım sözkonusu
    sgs2'ye root işlemi sonrası (siyah kernel ile yaptım) wipe data yaptım.sonra da telefon açılışta samsung yazısında kalıyor ve açılmıyor
    ne yapmam lazım?

root'tan önceki hali;

android sürümü: 4.1.2
    ana bant sürümü : I9100XLS8
    kernel sürümü : 3.0.31-889555 dpi@DELL228#3 SMP PREEMPT KST 2013
    yapım numarası: JZ054K.I9100XWLSD

edit: kendim ettim kendim buldum orjinal rom yükledim düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 6 Eylül 2014; 18:35:59 >
  • Benım s2 de 4.1.2 orjınal guncellemesı var ama telefonla 5dk konusunca yuzumu yakacak sekılde ısınıyor. Bır akrabagımız telefoncu ona telefonu verıp orjına 3.6 versıyonuna gerı mı dondursem ve sarj suresı olarak daha ıyı gıbı gelıyor 3.6 . Orjınal batarya lınkı verebılecek bırısı var mı bayısı 90 tl dedı ogrencıyım bıraz fazla geldı

• quote:

Orijinalden alıntı: aatoprak

Benım s2 de 4.1.2 orjınal guncellemesı var ama telefonla 5dk konusunca yuzumu yakacak sekılde ısınıyor. Bır akrabagımız telefoncu ona telefonu verıp orjına 3.6 versıyonuna gerı mı dondursem ve sarj suresı olarak daha ıyı gıbı gelıyor 3.6 . Orjınal batarya lınkı verebılecek bırısı var mı bayısı 90 tl dedı ogrencıyım bıraz fazla geldı

Ne fazlası kardeşim az bile demiş. Eski sürüme düşürme diye bir şey yok zaten bir mantığı yok. Zarar görürsün.

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse 4 yıllık cıhaz olacak s2 telefona lafım yokta batarya en azında 50 60 tl olabılırdı bence. Baana 4.1.2 de sarj hıc dayanmıyor durduk yere bıtıyor hıc kullanmadıgım halde ama 3.6 da gormedım oyle bısey . Pekı kıt kata yukseltsem ne gıbı artısı olur benım ıcın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nerdeyse 4 yıllık cıhaz olacak s2 telefona lafım yokta batarya en azında 50 60 tl olabılırdı bence. Baana 4.1.2 de sarj hıc dayanmıyor durduk yere bıtıyor hıc kullanmadıgım halde ama 3.6 da gormedım oyle bısey . Pekı kıt kata yukseltsem ne gıbı artısı olur benım ıcın

Arkadaşım telefonun pilinin 4 yıllık oluğu için olabilir mi acaba şarjın az gitmesi? Sürümle ne ilgisi var. Her yeni sürümde şarj kullanımı iyileştirilir. Kit Kat'ın tonla artısı olur özelliklerini internette araştırabilirsiniz. Yeni sürüm her zaman için daha iyidir. Sonuçta her yeni sürümde biraz daha iyileştirilir. Pili değiştirmediğin sürece şarj süren aynı kalacak.
  • quote:

Kitkat daha fazla sarj yiyor 4.1 de gunde 1 kez sarja takarken kitkatta 2 kez takiyorum ama kitkat daha iyi degiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Kitkat daha fazla sarj yiyor 4.1 de gunde 1 kez sarja takarken kitkatta 2 kez takiyorum ama kitkat daha iyi degiyor .

Nası 2 kere takıyorsunuz cidden anlamıyorum. Şarj süresi hiçbir zaman bu kadar değişmez bir sürümle. Başka bir sorun vardır.

• quote:

quote:

quote:

Nası 2 kere takıyorsunuz cidden anlamıyorum. Şarj süresi hiçbir zaman bu kadar değişmez bir sürümle. Başka bir sorun vardır.

İlk basta bende sizin gibi diyenlere inanmiyordum ama kitkata gecince bende anladim . Cm11 kurun telefona sarjin 4.1 e gore daha hizli bittigini sizde gorursunuz :) veya s2 ana konusundan bakin cogu kisi cm11 in sarj probleminden sikayetci .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 8 Eylül 2014; 23:25:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk basta bende sizin gibi diyenlere inanmiyordum ama kitkata gecince bende anladim . Cm11 kurun telefona sarjin 4.1 e gore daha hizli bittigini sizde gorursunuz :) veya s2 ana konusundan bakin cogu kisi cm11 in sarj probleminden sikayetci .

S2'yi ilk çıktığı zaman aldım ve 1 yıl kullandım şu an elimde yok zaten ama bilgilerime dayanarak konuştum. Ayrıca CM11 olduğunu söylememiştiniz başta. Stok sürümden bahsettiğinizi düşünmüştüm. Stok sürümde bir sorun yok.

• Aynı pıl ıle 3.6 da daha fazla sarj suresı aldım ve telefon asırı ısınıyor 4.1.2 de ayrıca ram ı daha fazla kullanıyor tamam + ları var ona lafım yok ama benım telefonumda baya bır ısınma oluyor o yuzden sızdede oluyor mu bu ısınma telefonu elıme alıyım 5 dk muzık dınleyım mesaj yazım ısınmaya baslıyor nete gırınce veya bırıyle konusunca telde yakıyor kulagımı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.