Şimdi Ara

Progressive Rock Fan Club (Öneriler, Video Linkleri, Bilgi Paylaşımları) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
35
Favori
20.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Progresif'e ilk başladığım şarkıydı. Hala da deli gibi dinlerim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 28 Şubat 2015; 21:25:26 >
  • Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    Çok güzel şarkılar teşekkürler
  • Millet Kes in Kamlama albümünü dinlediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne kadar harika bir şaheser...
  • Mükemmel ötesi bir Porcupine Tree eseri... Dinlemeyen varsa şiddetle öneririm...

- If I call will you come and will you save me?

Porcupine Tree - Russia On Ice

Dostlar bu grupla aranız nasıldır bilmiyorum, ben geç keşfettim. Beni kendisine çok iyi bağladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 19 Nisan 2015; 18:19:37 >

• Bu Porcupine Tree'ye tam bi ısınamadım nedense ben.Akerfeldt çok sevdiğini belirtiyor(adamı yoldan çıkardılar bunlar), Robert Fripp gibi sevdiğim, kaliteli isimlerle beraber çalışmalar falan da yaptılar.In Absentia falan güzel albüm de bilemiyorum, tam ısınamadım diğerlerine, çok içine çekmedi beni.Şöyle baştan oturup dinlemek lazım bir ara zaman ayırıp, paylaştığın şarkı iyiymiş bu arada, beğendim.

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Üstte paylaştığım şarkıya sonradan sonradan ısındım ben de.

Belki yanlış parçalardan giriş yapmış olabilirsin. Tabi sevmek zorunda değilsin. Ama bence şans tanı :)

Arriving Somewhere But Not Here

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 19 Nisan 2015; 18:43:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Belki yanlış parçalardan giriş yapmış olabilirsin. Tabi sevmek zorunda değilsin. Ama bence şans tanı :)

Discographysi inik duruyor aslında, bir kaç kere albümleri de dinledim, şarkıları kötü değil kesinlikle ama bir şekilde çok da sarmadılar beni.Ama şöyle boş bir zamanda şöyle baştan aşağı bir kaç kere dinliyeceğim, bakalım.

• Porcupine Tree - Stars Die

• Wilson'ın yeni solo albümüne baktınız mı? bakın. bu adamın kafası baya bozuk galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

Wilson'ın yeni solo albümüne baktınız mı? bakın. bu adamın kafası baya bozuk galiba.

Hocam bakmaz mıyım, hatta paylaşacaktım ki gündüz başka bişey paylaştığım için yarın paylaşırım diyordum. Çok harika be... Ancestral'ın ilk yarısı. Perfect Life, bu parçanın klibi bile ayrı güzel... Çok çok sevdim ben bu albümü, Wilson'a da buradan şükranlarımı sunuyorum. Dönüp dönüp dinliyorum şu albümü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 20 Nisan 2015; 23:27:51 >

• Stainless.. kullanıcısına yanıt
    Bak bu parça da çok iyi bence
  • çok güzel paylaşımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 21 Nisan 2015; 21:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

Bu Porcupine Tree'ye tam bi ısınamadım nedense ben.Akerfeldt çok sevdiğini belirtiyor(adamı yoldan çıkardılar bunlar), Robert Fripp gibi sevdiğim, kaliteli isimlerle beraber çalışmalar falan da yaptılar.In Absentia falan güzel albüm de bilemiyorum, tam ısınamadım diğerlerine, çok içine çekmedi beni.Şöyle baştan oturup dinlemek lazım bir ara zaman ayırıp, paylaştığın şarkı iyiymiş bu arada, beğendim.

hocam bizim doom konusunda da paylaşılmıştı. bende aynı tepkiyi vermiştim sizin gibi ama zamanla mükemmel gelmeye başladı melodi. Porcupine Tree özellikle STARS DİE ve ANESTHETİZE harıka. drum coverı da çok hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:28:15 >

• quote:

sanki Anathema ve Pink Floyd la ortak çalıyor.

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Nakarat kısmı Sentimental ile aynı, güzel grubun güzel parçası... Her işlerini ayrı seviyorum bu grubun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2015

Aynen hocam, çok güzel bir örnek oldu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2015

Aynen hocam, çok güzel bir örnek oldu

hocam çoştum ya. müthiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Nisan 2015; 0:23:14 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.