Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
37
Favori
315.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafakrtls

ben ultimate yukledim wirelss hakkında hıcbı problem yaşamadım.gayet iyi çalışıyor ama tek çağre bulamadığım şey ekran dalglanması sanırımdikey senkronizasyon dalgalanma oluyor bunu çözmek istyorum ben

Mevcut işletim sistemini silip, sıfırdan mı ultimate yüklediniz yoksa Windows Any Time Upgrade ile mi Ultimate yaptınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizor

moral 83 nvidia gpu değil yüksek performanslı seçenekle oynadım

hem 1920 piksel high ayar diyorum nasıl nvidia olmasın

Benim de kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademeren

DİKKAT DİKKAT DİYELİM KONUYU BURDA TOPLAYALIM HER KES BİEYLER YAZIYOR CÖZÜME KAVUŞTURMAMIZ GEREKEN ÖNCELİKLİ KONU ŞU

BENİM PC MİNDE DONANIM BÖLÜMÜNE TORNAVİDA DEGİŞ ELEKTRONİKCİ OLMAMDANDIR Kİ ANLARIM AFEDERSİNZ AMA BENİM OGLAN BAKSA BABA BUNA TORNAVİDA DEGMİŞDER YANİ NEYSE BUNUN İÇİN LENOVAYI ARADIM VATAN BİLGİSAYAR DANDİK BİR ŞİRKET OLDUGUNU BELLİ ETTİ BİZLE ALAKASI YOKTU R DENDİ ZAMAN ALEWHİMİZE İŞLİYOR GİBİ BEN LENOVAYA ALOOO DDİM SİZDE DERSENİZ BU ÜRÜNÜ TOPLATIRLAR YENİLERİNİ İYADE EDERLER BEN MALMDAN MENMUNUM AMA TORNAVİDA DEGME OLAYIDA BENİ SANCILANDIRDI LENOVA TELEFON 0850 251 77 77 ÜÇRETSİZ ARAYIN DURUMU ORDAKİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BİLDİRİN ADINIZI SOYADINIZI ALIR SİZE DÖNER

DİGER BİR KONUYTA GELİRSEK HALEN NVİDA 2 GB EKRAN KART DENİLİYOR BU BİLGİSAYARDA 1 GB NVİDA 1 GB İNTEL EKRAN KARTI VAR :) VATANIN SİTESİNDE 2 GB EKRAN KARTI YAZMASINDAKİ SEBEB BU

Hocam vida konusunda haklı olabilirsiniz ama ekran kartı konusunda size daha önce de SS ile belirtmiştim durumu. Gözünüzden kaçtığını düşünerek tekrar resim ekliyorum ve lütfen diğer arkadaşları da yanlış bilgilendirmeyin

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu

• öncelikle bilgisayarı acıp kapatırken vindows takı anı geçişlerde oluyo sonr anetten video film izlerken.anii geçişlerde ama sanırım dıkey senkranızasynlarda meydana geliyo örnek vererek acıklasam daha iyi olcak ya şapkalı bi adam düşünün yandan koşuyo adamn koşarken aşağı youkarı yaptıgı hareket şapkada ksesilmemelre paltosunda kesilmelere yol acıyo buda çizgi olarak gözukuyo işte ama cok flzal sayıda oluyo bunlar anlatabildiysem ne mutlu bana umarım anlamışsınızdır.başka arkdaslarda bu problemme karşılaşmışlar bu onları nasıl rahatsız etmiyo hç anlamadım doğrusu teşekürler
  • klavyede space tuşu takılan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

DİKKAT DİKKAT DİYELİM KONUYU BURDA TOPLAYALIM HER KES BİEYLER YAZIYOR CÖZÜME KAVUŞTURMAMIZ GEREKEN ÖNCELİKLİ KONU ŞU

BENİM PC MİNDE DONANIM BÖLÜMÜNE TORNAVİDA DEGİŞ ELEKTRONİKCİ OLMAMDANDIR Kİ ANLARIM AFEDERSİNZ AMA BENİM OGLAN BAKSA BABA BUNA TORNAVİDA DEGMİŞDER YANİ NEYSE BUNUN İÇİN LENOVAYI ARADIM VATAN BİLGİSAYAR DANDİK BİR ŞİRKET OLDUGUNU BELLİ ETTİ BİZLE ALAKASI YOKTU R DENDİ ZAMAN ALEWHİMİZE İŞLİYOR GİBİ BEN LENOVAYA ALOOO DDİM SİZDE DERSENİZ BU ÜRÜNÜ TOPLATIRLAR YENİLERİNİ İYADE EDERLER BEN MALMDAN MENMUNUM AMA TORNAVİDA DEGME OLAYIDA BENİ SANCILANDIRDI LENOVA TELEFON 0850 251 77 77 ÜÇRETSİZ ARAYIN DURUMU ORDAKİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BİLDİRİN ADINIZI SOYADINIZI ALIR SİZE DÖNER

DİGER BİR KONUYTA GELİRSEK HALEN NVİDA 2 GB EKRAN KART DENİLİYOR BU BİLGİSAYARDA 1 GB NVİDA 1 GB İNTEL EKRAN KARTI VAR :) VATANIN SİTESİNDE 2 GB EKRAN KARTI YAZMASINDAKİ SEBEB BU

Hocam vida konusunda haklı olabilirsiniz ama ekran kartı konusunda size daha önce de SS ile belirtmiştim durumu. Gözünüzden kaçtığını düşünerek tekrar resim ekliyorum ve lütfen diğer arkadaşları da yanlış bilgilendirmeyin

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu

moral83 hocam bende senın resımdekı gibi baktım ama senin resimde ekran ve bileşenler yazan sekmelerde bende genel ayarlar ve program ayarları yazıyor .yanlış yere mı bakıyorum acaba ?

• bilgisayar açılırken 2-3 gündür hoş geldiniz ekranında bekleme süresi fazla olmaya başladı nedir ne değildir çözemedim bişey yükleyip kaldırmadım da optimizer ile daha önce yapmıştım yine yaptım fakat değişen bişey yok siyah windows ekranı falan gayet normal sürede geçiyor ama hoş geldiniz ekranında fazla bekletiyor?
  • Beyler laptopun şarj süresini bugün bi deneyeyim dedim.Yaklaşık 2 buçuk saat gitti.(Super energy saver modunda.Sadece video izleyip nette dolaşırken).Oysa bazı arkadaşlar şarj sürelerinin 4 saate dayandığını söylemişti.
    Nette biraz araştırma yaptım ve thinkpad serisi bataryaları lenovoların bir süre önce toplattığını öğrendim.Sizden ricam Hwinfo32 ya da aida64 vs gibi programlarla pilinizin markasını bir kontrol etmeniz.Bende batarya sanyo L09s6y02 olarak gözüküyor.Yabancı kaynaklı lenovo forumlarına baktığımda sanyo bataryalardan pek çok şikayeti olan kullanıcı olmuş.Bugün denediğimde de sarj yaklaşık 2.5 saat gidince tereddüt etmedim değil.Keza 2 yıldır kullandığım vaio laptopubun şarjı şu an bile 2.5 saati rahat görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellkatze

Arkadaşlar bende %25 kampanyası varken Lenovo ideapad z570 aldım ilk laptop um bu service pack 1 yüklü sanırım bunu yükseltmem gerekirmi yada güncellemem gereken driverlar varmı bide emre arkadaşımız toz temizleme film modu gibi modları yazmış bunları nereden etkinleştiriyorum veya bilgisayarla ilgili bilmem veya yapmam gereken bişey varmı kullanıcı arkadaşlardan ricam yardım ederseniz sevinirim

ve arkadaşlar laptopumuzda doğru batarya kullanımı nasıl olmalıdır % kaçtayken fişi takmalıyız yada çoğunlukla evde takılan biriysek pili çıkartıp öylemi kullanalım?

yukselmene gerek yok kardeşim sen güncellemeleri aç otomatik yada sana sorarak yapsın fakat açık olsun güncellemelerin.bunu yukseltemezsin zaten basic den ultimate yada proffesionel yapamıyorsun.
    toz giderme film modu vs. ise.
    toz modu:laptopun üzerinde en üst sağdaki tuş bastığın zman ısı sarfiyatı toz gidrme vs. gibi şelker yazar onların üzerine geldiğin zman etkinleştirmiş olursun.
    film modu müzik modu vs. ise biraz önce bahsettiğim tuşun solundaki tuş.
    bataryasına gelirsek de %10 12 gibi düştüğünde fişe takmalısın uzujn sürw pc yi kullanmayacağın zamanda %40-50 civarında bırakman pilin yararına olacaktır.

• Product ID: Type-Model: Serial number:
    59311142 1024-N/A

Turkey 2013-08-21

arkadaşlar ben 10 ayın 16 sına aldım ama benim aldıgım ürünün garanti süresi yukardaki gibi cıkıyor accaba benim civatalarla oynanmış olma sebebi daha önce birilerinin kullanmasından dolayı olabilirmi cünki ben kafya koydum lenovatyı aradım vatanı aradım vs yollayacagım pc yi bana ya aynısını yada paramı iyade etmelerini isteyecegim burda ki arkadaşlar benim pc de acılmış diyenler bence sizde acın konuşun

lenovayı arıyorum tek sorun szde sanırım diyolar kimse aramamış bile sonra vatanı onlarda yanlızca siz döndünüz iyolar yani duyarlı olup arayalım
  • Merhaba bende Z570 aldım vatanbilgisayardan kampanyalısından :) fakat ön taraftaki şarz ve diğer lambaların yanmadığını fark ettim aktif edebilmem için bir kısım varmı yoksa bozukmu :(
  • arkdaslar ekranda bahsettiğim dalgalanmayı aşağıdaki linke bakark görebilrsinz hala buna bi çözüm bulabilmiş değilm

http://www.flickr.com/photos/62603939@N07/6276536381/
  • buna biçözüm üretebilirsek hepinize minettar kalırm cok saolun saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyagami

beyler resident evil 5 oynamak istiyorum bu makinede. Ama wın 7 ile re5 uyumsuz oldugunu falan okudum nette fakat oynayanlarda warmış bu oyunu nasıl oynarım directx 9 destekli bu oyun ama makine directx11 destekliyo.simdi eski directx 9 yüklesek bu oyun icin bi sıkıntı olurmu.oyun oynayan arkadaslar mutlaka biliyorlardir bu tür seyleri yardım bekliyorum teşekkürler .

quote:

Orijinalden alıntı: vmoztekin

arkadaslar bu forumu okuyarak bende z570 edindim dün vatan bilgisayardan. ben sizler kadar bilgisayarla ilgili değilim son kullanıcı tarzı :)))
    bu forumu takip ederek artık bende kendimi geliştiririm. foruma tessekkur amaclı uye oldum. tesskurler herkese ;) piyasada bu ozellıklerde bu fiyata sadece casper exper gordum onlarda markadan kaybedıyo :D

ilk sorum ben ben home basic ile kullanıyorum bunun bana ne gibi bir eksisi olabilir cahiliğimi bağışlayın :)) ayrıca kullanıcılara benide ekleyin ;)
    psyagami kardeşim directx11 de directx in bütün sürümleri zsten mevcuttur. onu silip 9 kuraman mantıuksız olur.

vmoztekin kardeşim basic kullanmanın sana hiç bi eksi yanı yoktur yani ultiamete ile basişc arasında sadece görsellik farkı vardır.
    ekran geçişleri vs..
    ayrıca bilgisayar 32 bir değil arkdsaşlar home basic 32 bit diye bişey yoktur 64 bit zaten bu model 311142

• quote:

Orijinalden alıntı: gdiri

Merhaba bende Z570 aldım vatanbilgisayardan kampanyalısından :) fakat ön taraftaki şarz ve diğer lambaların yanmadığını fark ettim aktif edebilmem için bir kısım varmı yoksa bozukmu :(

dostum direk yanması lazım aktif etme gibi bi durum yok.bende direk yanık geldi.
    ayrıca poşetini ben klendim açtım pc nin vatandan aldım bende fakat vidalarına baktrım sizin uyarınız üzerine sanki çok az metalik gri renk var gibi ama sadece ortafaki vidalarda 2 tanesinde çok az foto çekipde buraya koyacak şekilde değil göremezsinz ama benim pc den hiç bi sıkıntım yok. ayrıca ekranda dalgalanma oluyo diyen arkadaşlar videoları izlerken eğer gerekli codek proğramını kurmadıysanız bunu yaşayabilirsiniz videolarınz donabilir vsvs.
  • internetten sipariş edip de alan var mı yahu? kaç güne geliyor bu alet
  • quote:

Product ID: Type-Model: Serial number:
    59311142 1024-N/A

Turkey 2013-08-21

arkadaşlar ben 10 ayın 16 sına aldım ama benim aldıgım ürünün garanti süresi yukardaki gibi cıkıyor accaba benim civatalarla oynanmış olma sebebi daha önce birilerinin kullanmasından dolayı olabilirmi cünki ben kafya koydum lenovatyı aradım vatanı aradım vs yollayacagım pc yi bana ya aynısını yada paramı iyade etmelerini isteyecegim burda ki arkadaşlar benim pc de acılmış diyenler bence sizde acın konuşun

lenovayı arıyorum tek sorun szde sanırım diyolar kimse aramamış bile sonra vatanı onlarda yanlızca siz döndünüz iyolar yani duyarlı olup arayalım

bende aradım leptopuda geri yolladım c.tesi gunu yarın ellerinde olur lenovo yıda aradım.ürün iadesi istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakrtls

buna biçözüm üretebilirsek hepinize minettar kalırm cok saolun saygılarımla

bu sorun genelde ben xp kurupta ekran kartı sürücüsünü kurmadığımda oluyordu, sen lenovonun sitesiden ekran kartını kurduğuna eminmisin :D kurduysan kaldır tekrar kur
  • ARKADASLAR LİNKTEKİ DALGALANMAYA ÇÖZÜM ÜRETEBİLECEK VARMII?

http://www.flickr.com/photos/62603939@N07/6276536381/
  • bu ne ya? ammada sorun çıktı bi laptoptan, indirimi kaçırdım diye üzülmüştüm meğersem allah korumuş, şuan uğraşıp duruyodum
    valla şaşırdım, daha önceden bu kadar çeşitli bi sorun yelpazesine sahip laptop görmedim herkez bişeyler diyo. bu arada 1.300-1.400 civarı başka laptop önerisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.